Kullanıcı Yorumları

Yeşil Kahve Kullanıcı Yorumları

Kategorisi: Zayıflama Ürünleri ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Zayıflama ürünleri arasına giren yeşil kahve çekirdeği ile kilo vermek kolay. Yeşil Kahve Yorumları veya Yeşil Kahve Kullanıcı Yorumları konusu altında siz de Yeşil Kahve Şikayetleri, önerileri ve görüşlerinizi dile getirebilirsiniz..

Yeşil Kahve Nedir?

Kökboyasıgiller (Rubiaceae) familyasının Coffea cinsinden 5 metreye kadar büyüyebilen bir ağaçtır. Normal kahve gibi kavrulma işleminden geçmediği için, faydalı etkilerini kaybetmemektedir..

Yeşil kahve içeriğinde şu bileşenleri bulundurmaktadır.. Yeşil Kahve Extratı, L-Carnetine, erica, Rose Marinus, Prunus Avium, Pistacia Lentiscus, Thuja Articaculata.. Açıkçasını söylemek gerekirse bunların ne işe yaradığı konusunda hiç bir fikrim yok ama içeriğinde bunlar bulunuyormuş..yeşil kahve

Yeşil Kahve Zayıflama Ürünü Nasıl Kullanılır?

Yeşil Kahve zayıflamanıza yardımcı kapsül kutusunda 60 adet bulunmaktadır. 60 kapsül 1 aylık kullanım içindir. Sabah ve akşamları yemeklerden 1 saat önce bol su ile tüketilmesini öneriyoruz

Değerli kullanıcı yorumları ziyaretçilerimiz.. Siz de yeşil kahve zayıflama ürünü ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum formunu kullanarak paylaşabilirsiniz.. Lütfen yapacağımız yorumlarda tarafsız olmaya özen gösterelim..

Yeşil Kahve Kullanıcı Yorumları için 5 şikayet yada yorum yapılmış

 1. editör diyor ki:

  Yeşil Kahve Kullanıcı Yorumları başlığı altında Yeşil Kahve ile ilgili Görüş ve Önerilerinizi dile getirebilirsiniz.. Lütfen yapacağınız yorumlarda tarafsız olmaya dikkat ediniz..

 2. semra diyor ki:

  llütfen birileri bu  yeşil kahve ile ilgili birşeyler yazsın. yeşil kahve kullanım şekli nasıl olacaktır? sağlık için her hangi bir zararı olacak mı? hamileler kullanabiliyor mu? lütfen bu soruların cevaplarını yazın.

 3. Cankat gunaydin diyor ki:

  Bi habere gore unluler kullaniliyormus ve kivanc bununla zayiflamis,*** adresinde bilgi ve satisi var bi kontrol edin isterseniz.

  • gulhan diyor ki:

   Meraba arkadaşlar ben bunu kullanalım 2 gün oluyor ben degisiklik hissediyorum ne diye sorarsanız çok su içiriyor tok tutuyor inş hep beraber fayda görürüz

 4. gulhan diyor ki:

  Meraba arkadaşlar ben bunu kullanalım 2 gün oluyor ben degisiklik hissediyorum ne diye sorarsanız çok su içiriyor tok tutuyor inş hep beraber fayda görürüz

Konuya Yorum Yazın..