Kullanıcı Yorumları

Yeşil İnşaat Şikayet (Yeşil İnşaat Yorumları)

Kategorisi: Firma Şikayetleri ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Yeşil İnşaat Şikayet (Yeşil İnşaat Yorumları) Eloksal : YEŞİL İNŞAAT Innovia´da Sözlerini Yerine Getirmiyor

Bundan 33 ay önce Yeşil İnşaat Innovia projesinden güzel broşürlere aldanarak ev aldım. Evi alırken tatil köyü gibi şekilli güzel bir havuz vardı broşür ve maketlerde ancak dört köşe şekilsiz bir havuz yaptılar. Ayrıca Innovia Online diye bir sistemden bahsettiler, her evin duvarında dokunmatik bir ekran olacaktı, o ekran vasıtası ile komşularla haberleşecek, çocuğunu bahçede görecekti, ancak o ekranlar yerine hazırladıkları web sitesinin adresini verdiler, komşularla buradan haberleşin diyorlar.

Evlerimizi sözleşme ölçülerinden daha küçük yaptılar. Salon 21.7 m2 iken 20.5 m2 oldu, mutfak 8.6 m2 iken 8.28 m2 oldu, yatak odası 12.4 m2 iken 11.38 m2 oldu. Mutfağı daha küçük yaptıkları yetmediği gibi sözleşme planında gösterilenin yarısı kadar mutfak dolabı yapıyorlar. Dolaba düdüklü tencere bile sığmıyor. Ayrıca sözleşme planında ankastre beyaz eşya koymaya uygun mutfak görünmesine rağmen mutfak dolabı maliyetinden kaçmak için ocak fırın ve davlumbaz konacak bölgeyi boş bıraktılar o bölgeye dolap yapmıyorlar. Evleri sözleşmeye göre 30 Eylül 2009 da vermeleri gerekiyordu, hatta erken vereceğiz diyorlardı. Ancak Aralık geldi, hala evler ortada yok. Ne zaman teslim edileceği de belirsiz. kaynak: şikayetvar.com

Yeşil İnşaat Şikayet (Yeşil İnşaat Yorumları) için 2 şikayet yada yorum yapılmış

 1. Süleyman Parlak diyor ki:

  Yeşil Kundura İnşaattan kazandığı parayla doymuyor.Onuruyla üç kuruş ekmek parası kazanmaya çalışan Emlakçıların ekmeğini elinden almak için İnnovia 2’de Güvenlik Görevlileri adında bir çete kurmuş.
  15 Güvanlik görevlisi 09 / Mart / 2013 günü İnnovia 2 C3 Blok önünde 57 Yaşında Emlakçılık yapan Emekli Öğretmeni Müşterilerinin önünde dövdüler.Bu ilk değil,ama Yeşil İnşaatın sahiplerinin gözünü öylesine para bürümüşki, 80 TL ye korniş takıp ekmek parası kazanmak isteyenede aynı muamele yapılıyor.

  Ne yazıkki Defalarca Karakola ve Savcılığa yapılan şikayetlerde Paranın gücüyle işi kapatıyorlar.
  ” Bir ülkede hukuk zaafa uğrarsa,Orada anrşi ve kargaşa olur” M.kemal Atatürk

 2. alev diyor ki:

  kim olduğunuzu bilmiyorum ama olayı bilmediğiniz belli orda emlakçının dayak yemesi yeşilin rant sağlaması değil 57 yaşındadediğiniz adamın bır bayan guvenliği tehdit etmesınden kaynaklandı hiç kimse karısını kızını oraya ıtden kopukdan küfür yesin tehdit alsın diye gondermıyor. lutfen yorum yazarken karsınızdakı ınsanın yerıne koyun bıraz kenıdınızı…

Konuya Yorum Yazın..