Kullanıcı Yorumları

Yeni Chevrolet Cruze Kullanıcı Yorumları

Kategorisi: Chevrolet Yorumları ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Kullanıcı Yorumları – Chevrolet Cruze 2012 Otomobil Yorumları – Bu sayfada Chevrolet Yeni Cruze satın almak isteyenleri bilgilendirmek için Yeni Chevrolet Cruze Kullanıcılarının yorumlarını buraya yapmasını istiyoruz. Aracınızdan memnun musunuz? Tavsiye eder misiniz?

Yorumları yazarken lütfen tarafsız ve gerçekçi olmaya özen gösteriniz. Yazdığınız yorumlarda argo ifadeler ve ahlak kurallarına aykırı cümleler kullanmaktan sakınınız. Yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu kullanarak dile getirebilirsiniz.

Not: Lütfen yorum yaparken aracınızın belirgin özelliklerini kısaca yazıp öyle yorumlayınız.

Yeni Chevrolet Cruze Kullanıcı Yorumları için 2 şikayet yada yorum yapılmış

  1. lutfiye ozkan diyor ki:

    2010 cruze binicisiyim .garanti kapsamında lpg takıldı. araçta performans diye bi şey yok.biraz gaza yüklenince araç bağırıyor.demekki 1450 kg araba bu motorla lpg olmuyormuş . acaba firma bunun farkında deil mi.
    şuan ekonomik nedenlerle biraz daha binmek zorundayım.ilk fısatta değiştirmek istiyorum.

  2. efe ankara diyor ki:

    2012 yeni cruze kullanıcısı olarak tek kelimeyle harika. bu fiyata alınabilecek en iyi otomobil. yukarıdaki arkadaşın dediği 2010 model lütfen eski cruze. yeni cruzelerde kronik sorunların hepsi giderilmiş performans, yalıtım ,süspansiyon süper. lütfen eski cruzler ile yeniler karıştırılmasın.

Konuya Yorum Yazın..