YENİ ANKAFERD BLOOD STOPPER ABS KANAMA DURDURUCU

Ankaferd, ısırgan otu, asma yaprağı, havlıcan, meyan kökü ve kekik bileşiminden hazırlanıyor. Hüseyin Cahit Fırat isimlibirkişinin ailesinden kalma formülle yaraları iyileştirmek için kullandığı, halk arasındaki tabiriyle kocakarı ilacı olan, ürünün bilinen bir yan etkisi yok. Kullanımı kolay olan ürün, tampon şeklinde uygulanıyor. Ürünü kullanan kişinin hekim olması gerekmiyor, herkes kanayan bölgeye uygulayabiliyor. Ampul şeklindeki ürünler ise ampulün kırılarak içindeki karışımın yaranın üzerine dökülmesi şeklinde kullanılıyor. Temizlenmesi gerekmiyor.

Ankaferd Blood Stopper

Alerjik etkisi yoktur.
Bilinen yan etkisi yoktur.
T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı ilk Türk ürünüdür.
% 100 bitkiseldir,İnorganik/sentetik katkı içermez.
İritasyona neden olmaz ,sterildir.
Uygulandığı yerde mikrop barındırmaz.
Likit formdadır, bu sebeple uygulaması çok kolaydır.
Uyguladıktan sonra temizlenmesi gerekli değildir.
Özel bir saklama koşulu yoktur.
Soğuk zincir vs gerektirmez.
Steril özelliğini asla kaybetmez.

Kanama kontrolünde yüzyılın buluşu olarak kabul edilen Ankaferd BloodStopper, hemostaz düzenleyicisi olarak fonksiyon gören, vücut dışı yaralanmalar, travmatik kesikler, diş operasyonları, spontan ya da cerrahi girişimler sonrası oluşan minör ve majör kanamaların kontrolünde kullanılan ve uygulamada süratle, hemostatik etki elde edilen, standart bitkisel içerikte, stabil ve steril tıbbi bir üründür.

Ankaferd Blood Stopper Kanamayı durdurmakla kalmayıp etki mekanizmasından dolayı defekt olan bölgeye eritrositlerin yoğunlaşması sebebiyle dokuları canlı tutar iyileşme sürecini hızlandırır ayrıca Anti bakteriyel özelliğinden dolayı defekt olan bölgeyi enfeksiyonlara karşı korur.

220 queries 0,378