Kullanıcı Yorumları

Xenical Zayıflama İlacı | Xenical Zayıflama Hapı

Kategorisi: Zayıflama Ürünleri ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Xenical Zayıflama İlacı | Xenical Zayıflama Hapı – Zayıflama İlaçları denilince yılların verdiği tecrübeyle aklıma birçok ürün geliyor.. Burada ise yeni öğrendiğim bir ürün olan Xenical Zayıflama İlacı ile ilgili biraz bilgi vermek istedim.. Xenical 120 Mg Zayıflama Hapı olarak da bilinen bu ilaç Sağlık bakanlığı tarafından hepsinin olmasa da bazı serilerinin firmanın talebi üzerine eczaneden çekilmesini istemişti..

Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü, ilgili ilaç firmasına, 81 ilin valiliğine ve sağlık müdürlüklerine gönderdiği resmi yazıyla, Roche Müstehzarları San. A.Ş’nin ruhsatına sahip olduğu ”Xenical 120 Mg” adlı zayıflama ilacının M1209, M1221 ve M1251 seri numaralarının eczanelerden çekme işlemi yapılmasını bildirdi.

Geri çekme isteğinin yer aldığı yazıda, ilacın 3 serisinin çözülme hızının limit dışı bulunmasının, ürünün kalitesi, güvenirliği ve etkinliği yönünden sorun yaratacağı kaydedildi.

Zayıflama ilacı olarak kullanılan Xenical 120 Mg. eczanelerde kutusu 63.50 YTL’den satılıyor.. İsteyenler için tavsiye edilecek bir üründür.. Yukarıda yapmış olduğumuz açıklama yanlış anlaşılmasın diye bir de eklemek istiyoruz.. Firmaya ait olan bütün ürünler çekilmiş değildir. Sadece Xenical 120 Mg serisine ait olan bazı ilaçlar eczanelerden çekilmiş durumdadır..

İyi günler dileklerimizle..

Xenical Zayıflama Hapı

Xenical Zayıflama İlacı | Xenical Zayıflama Hapı için Bir şikayet yada yorum yapılmış

  1. KADRİYE ÖZGÜR diyor ki:

    BEN KULLANMAYA BAŞLADIM İKİ HAFTA OLDU AMA HALA Bİ GRAM OYNAMADI

Konuya Yorum Yazın..