Vodafone Nokia x3 02 Cep Telefonu Kampanyası

sayın vodofone yetkilisi
yapmış oldugunuz kampanyadan size güvenerek nokia x3 02 model cep telefonu satın aldım.almaz olaydım.bir ay kullanamadan dokunmatik ekranı ve pilinde sorunlar yaşamaya başladım.satın aldıgım vodofone yetkili bayı yada servisi istinye park emre bilgisayara garanti belgemle müracat ettim.oradaki yetkili arkadaş cihazın on gün içinde tamir edilecegini söylüyerek teslim aldı.aradan aylar gecmesine ragmen telefonum tamir olmadıgı gibi kullanımıma bır telefonda tahsiz edilmedi.defalarca emre bilgisayara ogramama sorgulamama ragmen yasal süre gecmesine ragmen telefonum yenisi ile degiştirilmedi.
1-) sizin kampanyanız aracılıgıyla size güvenerek aldıgım surunlar yaşadıgım bu telefon için sizin bir sorumlulugunuz yokmu?
2-)her ay muntazaman faturalarımı ödedigim halde parasını ödeyıp satın aldıgım ama kullanamadıgım birde üstüne teleservis nokia ,nokia destek hattı emre bilgisayar dörtgeninde mogdur olmam agsalanmam cabası.hiç alamadıgım hizmet için neden para ödüyorum.
3-)onlarca bu kampanyadan telefon edinmiş müşterilerinizin mogdur oldugunu emre bilgisayara gidip gelişleride defalarca şahit oldum.
bir yetkili cıkıpda niçin bu surunlara cera aramaz.defalarca 542 arıyarak sikayetci ulununca bize sanki salak numarası yaparak nokia teleservisin numarasını vermekten ileri gidemiyorlar.bu kampanyalarda magdur olan müşterilerinizle ilgilenecek bir yetkiliniz yokmudur.bizi nokia nın pervasız elemanlarının elinemi bırakıcaksınız.eger bu konuda bır yetkili beni aramaz konuyla ilgilenmez ise yasal haklarımı kullanarak sizi dava edicegimi bildirmek istedim.
saygılarımla

239 queries 0,317