Kullanıcı Yorumları

Vitrix Yorumları ve Vitrix Kullananlar Şikayetleri

Kategorisi: Sağlık Ürünleri ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Vitrix Kullanıcı Yorumları başlığına hoşgeldiniz. Vitrix kullananların yorumları vitrix kullanıcı yorumları başlığı altında toplanmaktadır. Vitrix şikayetleri ve vitrix önerileri de yine bu sayfada paylaşılmaktadır.

Vitrix genellikle radyo kanallarında reklamı yapılan çok popüler bir üründür. Vitrixcinsel performans artırma amaçlı kullanılmaktadır. Kullanıldığı zaman uzun süreli ereksiyon sağlar. Şeker hastalığı veya başka sebeplerle ereksiyon sorunu yaşayan insanların kullandığı bir üründür.

Vitrix ile sizde cinsel hayatınıza bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz. İçinde bulunan bileşenlerin etkisiyle uzun süreli bir performans vermektedir. Vitrix yorumları incelendiğinde insanarın bu üründen memnun kaldığı görülecektir.

Vitrix Yorumları ve Vitrix Kullananlar Şikayetleri için 10 şikayet yada yorum yapılmış

 1. mehmet kayam diyor ki:

  vitrix in tedavi süreci varmı ne kadar sürede kullanılırsa tedavi olunur

  • xxxxx diyor ki:

   bende araştırıyorum ama daha hiç bir yoruma rastlayamadım acaba nekadar etkili ?

 2. ngeyk nakahara diyor ki:

  arkadaşlar eğer bi ezzacı tadıdığınız varsa ona kafanıza takılan ürünü mutlaka sorun..bugün cumartesi ve ben pazartesi bu ürün ve bu gibi birkaç ürün hakkında sorularımı daha profesyonal bi arkadaşa soracağım..alacağım cevaba göre eğer hatırlarsam buraya mutlaka gelip sizlerealdığım cevapları ileteceğim…

 3. Mustafa Tarlalı diyor ki:

  Arkadaslar ben aldim 2 kutu, 1 kutu kullandım hiçbir faydasi yok.
  İade etmeye kalktığınızda da firma size 40 dereden su getiriyor.
  bunu satan ciddi bir firma filanda yok hep web sitesi üzerinden coluk cocuk…
  Ereksiyon amaçlı kullanacaksanız özellikle hiç bir fayda etki yok bilginiz olsun.
  vigrande kullanmıştım ben onu tavsiye edebilirim. ağrı sızı yapmıyor 24 saatte etkisi var
  %50 oranında katkı sağlıyor diyebilirim.

 4. necati akkuş diyor ki:

  çok sahtekarlar daha önce yeşil kapsül kullandım gzl di tekrar şipariş ettim yeşil kapsül mü diye sordum eweet kesinlikle dediler bi ilgisi olmayan ürün göndermişler dokunmadan iade etmeye kalktım tfl ları bile açmıyopr sahtekarlar..kesinlkile 3 kağıt dikkat edin….

 5. Ali Şahin diyor ki:

  Bu ürünler herkeste farklı etki yapıyor…Herkeste yüzde yüz faydalıdır denilemez..Ama kişiden kişiye değişiyor.Faydasını görenlerin sayısı çok fazla inanın.Bu ürünü satan arkadaşım var,her gün onlarca sattığını söylüyo,hala da satıyor.Ama dediğim gibi kişide farklı sorunlar olabilir,bu halde doktora görülmelidir.Yani ben faydasını görmedim,kazık üründür,almayın gibi ifadeler art niyetlidir.Yapılan yorumlar gereksizdir.Alacaksın göreceksin,faydasını görürsen tekrar kullanırsın,yok görmezsen bir daha almazsın,sanki çok para altı üstü 50 kağıt,al dene ne yorum okuyorsun. Adamın cinselliği tamamen bitmiş,ölmüş,suçu üründe arıyor…Git o zaman doktora kardeşim

 6. b.t. diyor ki:

  3 yıldan beri aynı firmayla çalışıyorum. Şimdiye kadar bir sorunum yoktu. Son ısmarladığım 4 kutu vitrik hapının içeriğini azaltmışlar. Yani önceden kullandığım 1 hap eşittir en son kullandığım 3 hap demektir. Yani son sparişime gelen vitrix hapları 3 tane birden içmeden tesiri olmuyor. İmalatcı hatası olabilir belki ama ben şikayetimi yaptım. Sadece ilgililere bildiririm demekle yetindiler. Sağlığımızla oynayan imalatçı ve satış yapan firmayı kınıyorum.

 7. b.t. diyor ki:

  Arkadaşlar ben yaklaşık 3 yıldan beri vitrix kullanıyorum. Şimdiye kadar normaldi. Ama son olarak 3 kutu alana bir bedava kampanyasından sipariş verdim. Önceden koyu yeşil hap geliyordu. En son açık yeşil bir hap geldi.Hapların rengi bile değişikti. Hayal kırıklığına uğradım. 2 hap üstüste eski vitrikxin bir hapı etmiyor. Yani eksik malzeme koymaya başladılar. Şikayet ettim ilgili yere ileteceğiz dediler. Hiç bir şey yapmadılar… Başka arayış içindeyim.

 8. turabi gürbüz diyor ki:

  bu vıtrıx kesinlikle sahte iki kutu kullandım hiç bir şey olmadıgı gibi vcutta kum yaptı sakın almayın ilacı saglık bakanlıgına verdim inceliyorlar ama zaten sahte oldugunu söylediler aldıkları para haram olsun tavsiyem uzak durun

 9. Salim Şahin diyor ki:

  Vitrix iyiydi bi ara son zamanlarda içeriği mi değiştirdiler nedir pek etkili değil sanki bir çok kullanıcı da aynı düşüncede sanırım bu yüzden başka bir ürün araştırdım bir tavsiye üzerine ejderpower ürününü kullandım bu ürün çok daha etkili geldi bana tavsiye edebilirim. Ejderpower’dan şu an için memnunum umarım değişmez

Konuya Yorum Yazın..