Vitex Kırışıklık Kremi Seti Kullanıcı Yorumları

Vitex Kırışıklık Kremi Seti , SYN-AKE GÖZ ÇEVRESİ KREMİ ve MAVİ ANEMON ÇİÇEĞİ KREMİ Kullanıcı Yorumları/Müşteri Yorumları sayfasına hoşgeldiniz.. Sizde bu ürün ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Üretici Açıklaması:

SYN-AKE, yılan zehirinden elde edilen doğal bir madde ve etkili bir kırışıklık karşıtı bir tripeptit. SYN-AKE botox benzeri bir etki gösterebiliyor. Yarı tıbbi bir işlem olan botox, doğru uygulanmadığı takdirde mimiklerde donukluk görülebiliyor. Ancak SYN-AKE kremde ise bu tarz bir sıkıntı yaşanmıyor. SYN-AKE üzerinde yapılan çalışmalarda 28 gün kullanım sonucunda, kırışıklıların %52 azaldığı tespit edilmiştir.

SOFTEM Göz çevresi kremi, içeriğindeki SYN-AKE, aynısafa çiçeği, önemli bir antioksidan olan üzüm çekirdeği ve her cilt tipine uyumluluğu ile bilinen kayısı çekirdeği özleri ile göz çevresindeki koyu halkaların, torbaların ve kırışıklıkların oluşumunu engellemeye, var olanların ise azaltılmasına yardımcı olabilecek doğal bir ürün.

Kullanımı; Göz çevresindeki günlük makyaj ve kir tamamen temizlenir. Temizlenmiş, kuru cilde parmak uçları ile dairesel hareketlerle az miktarda krem uygulanır. Sabah ve akşam olarak günde 2 defa uygulanması tavsiye ediliyor.

Ambalaj bilgisi 22 ml

220 queries 0,359