Van’da Oto Araç Kiralama Rent A Car Şubeleri

Van Araç Kiralama

Tamara Oto Kiralama

Van ve etrafında yer alan illere araç kiralama, seyahat, turizm acenteliği, rehberlik ve şöförlü hizmetleri veren kalitesinden ve profesyonelliğinden ödün vermeyen bir firmadır. Van merkezde yer alan firma Cumhuriyet caddesi örnek iş merkezi kat : 4 No:8 adresinde ofisi bulunuyor.

Avis Rent a Car

Van ve çevresinde bütün transfer ve tur işlerini yapan firma ayrıca araç kiralama hizmeti de sunuyor. Uçak bileti rezarvasyonu ve otel rezervasyonu verdiği hizmetler arasında. Cumhuriyet caddesi büyük asur oteli altında yer alan ofisinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Van Rent A Car

Van şehir merkezinde hizmet veren son model lüks araçlarıyla araç kiralama hizmeti veren kaliteli bir firmadır. Müşterilerine istenilen aracı havaalanında ve otogarda teslim ediliyor. Kazım Karabekir caddesi toyota plaza karşısı soydan iş merkezi kat : 2 no:6 adresinde araç kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Europcar Van

Bütün dünyada hizmet veren eurocardan kiralayacağınız araç bir otomobilden daha fazlasıdır. Europcar esnek sürüş imkanı sunuyor. Dünya genelinde 250 bin araçlık filosu ve 2977 ofisi ile hizmet veren firma kalitesini her yerde gösteriyor.

220 queries 0,342