Ulusoy Evden Eve Nakliyat Firması Şikayet ve Yorumları

Evden Eve Nakliyat – Ulusoy Güvencesi ile Ulusoy Evden Eve Nakliyat Firması Şikayet ve Yorumları sayfasına hoşgeldiniz. Bu başlık altında Ulusoy Nakliyat hakkındaki görüşlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Evden eve nakliyat konusunda uzman ekibimiz ile %98 müşteri memnuniyeti sağlayan Ulusoy Evden Eve, Ulusoy’un taşımacılık konusundaki deneyimini evden eve nakliyeye de aktarıyor.

Üniformalı, hijyen eldiven ve galoş kullanan uzman taşıma ekibi, eşyalarınızın nakliyesini özenle gerçekleştiriyor. Türkiye’nin profesyonel hizmet veren tek evden eve nakliyat firması olan Ulusoy Evden Eve ile gözünüz arkada kalmasın!

Yorumlar için lütfen aşağıdaki yorum kısmını kontrol ediniz..

2 Yorum

 1. Eğer yukarıdaki ilanda bahsi geçen şirket şu iletişim numaralı şirketse sakın eşyalarınızı taşıtmayın. Bir kere bu şirket kesinlikle bildiğiniz Ulusoy firmasının şirketi değildir. Yalnızca isim benzerliğidir, bunu bilip buna göre hareket edin.
  ULUSOY NAKLİYAT 444 29 57 | Evden Eve Nakliyat …
  http://www.ulusoynakliyat.com.tr/
  1)Üniforma dedikleri paçavra olmuş bir tişörttür.
  2) Kimse galoş giymez, langur lungur evinize dalarlar.
  3) Hijyen falan hikaye geçiniz. Arakanızı dönersiniz, hijyeninize çok değer verdiğiniz eşyanız (halı, bebek yatağı, ütü masası vs.) jelatine bile sarılmadan bir amcanın sırtında toz yuvası kamyona doğru yola çıkmıştır.
  4) Bütün koltuklarınızı pat patlara sararlar ama bu pat patların hiç biri yeni değildir. Başka taşıma işlerinde defalarca kullanılmıştır. Leş gibi pat patlar, gözünüz gibi baktığınız, belki de bembeyaz koltuklarınıza sarılır ve taşır. Artık yeni evinizde koltuklarınız bir ton koyulaşmıştır.
  5) Cam eşyalarınızı kesinlikle pat patlara falan sarmazlar, bütün cam eşyalarınız bildiğiniz gazete kağıdına sarılır. Yeni eve taşındığınızda bütün tabaklarınızda o günün haberleri bulunmaktadır. Bu işlemi yaparken tabakları da tek tek sarmazlar. 4’erli 5’erli tabaklar tek kağıda sarılır ve kutunun içine konuşur. Üst tarafa ağır eşya gelmiş, altta ince narin bardaklar kalmış kimsenin umurunda değildir.
  6) Mobilyalarınızı sökerken evde vidalama makinanızın olup olmadığını size sorabilirler.
  Ayrıca söktükleri vidaların hepsini yeni mobilyanıza takacaklarının garantisi var zannetmeyin. Allah ne verdiyse gelen vidalar dolabınıza vidalanır. Ayrıca vidasını sökemedikleri bir şey olursa hiç uğraşmazlar kopararak alırlar.
  7) Gamboç içindeki eşyalarınızın taşınması için dolap, askı vs getiriyorlar zannetmeyin. Tamamanı battal boy bir çöp poşetine sıkıştırırlar öyle taşırlar.
  8)%98 müşteri memnuniyeti varmış. Peh, kim ölçmüş, çağrı merkezlerinde bir tane adam açar telefonu, tek kontak noktanız bu adamdır. Şikayetlerinizi sıraladığınızda ya nolmuş taşıdık ya, ne istiyorsunuz der.
  9) Sigorta falan var derler, sakın inanmayın. Sigorta poliçesini isteyin. Poliçe taşınırken kırılan eşyalarınızın hiç birini karşılamaz.
  10) Taşımayı yapan insanlarla ilgili bir şey söyleyemem. Efendi,saygılı işini yapmaya çalışan insanlar. Taşıma konusunda güçlü kuvvetliler. Ancak şirket mantalitesi eksik olduğu için onlarda var olan süreç üzerinden çalışıyorlar.

 2. kulandim beş para etmez

  Sakın ama sakın aldanmayın yok öyle yok böyle diye 5 para etmeyen elemanlar ve tasimasi war anlatırken sanırsın 1 numara sakin sakin arkadaşlar allah cezalarını verir yalan atanin ben derim yazik etmeyin paranızı kendiz tasiyon daha iii sozde hic usta tutmayip onlar yapıcak tı herşeyi sozde onlarin yaptiklari pisligi bn temizledim esyalar maf oldu kieik olmus sonradan fark ettim arayinca gelince sorarim dedi elemanlara szde sigorta uaptilar esyalara verdigim paralar haram olsun hak etmediler sakin aramayin güvenmeyin ulusoy ismine güvenmeyin alakasiz bir firma sinir olup paraniz ucar bi işi yapmasinlar insanlari kandiriyorlar arkadaşlar sakin denemeyin bana inaninki cooook posman oldum olursunuz

223 queries 0,311