Kullanıcı Yorumları

Türkcell T20 ile Vodafone ve Avea Hattı Çalışır mı?

Kategorisi: Cep Telefonları Yorumları ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Türkcell‘in teknoloji harikası olan Türkcell t20 model cep telefonu reklamı yayınlanmaya başladığı günden bu yana herkes bir t20 sahibi olmak için uğraşıyor. Böyle bir telefonu görüpte sahip olmak istemeyen çok az sayıdadır zannedersem.. ( Doğal olarak bu özelliklerin hepsini bir arada sunan başka bir telefon olmadığından dolayı olsa gerektir.)

Ancak bir sorun var ki kullanacak olan kullanıcıların merak ettikleri sorulardan bir tanesi de Türkcell T20 telefon ile diğer oparatörlerde çalışıtırlabiliyor mu? Yani Türkcell T20 cep telefonu ile Vodafone ve Avea da çalışabiliyor mu?

Öncelikle bu konuyla alakalı henüz tam bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı kesin ve net birşey söylemek doğru olmayacaktır. Lakin şunları söyleyebiliriz ki Türkcell kendi adıyla böyle bir telefon çıkarttığına göre tıpkı Vodafon’un verdiği telefonlarda olduğu gibi sadece Türkcell hattı çalıştırılacaktır. Yani Türkcell dışında başka hatlar çalıştırılmayacaktır diye düşünüyoruz..

Yine de bunu zamanla kullanıcıların tecrübeleriyle öğreneceğiz..

İyi günler dileklerimizle – kullanıcı yorumları

Türkcell T20 ile Vodafone ve Avea Hattı Çalışır mı? için 4 şikayet yada yorum yapılmış

 1. Cevdet diyor ki:

  Vodafone avea çalıştırıroyor.Ben avealıyım.T 20im var çalışıyor.

  • Ramazan Bilgiç diyor ki:

   gerçekten kardeşim oluyo mu bnde vodafone hattı var bnde maxiplus 5 alıcam ona taksam vodafone hattı çlışır mı acaba ? bir bilgin var mı

  • aslı çelik diyor ki:

   peki avea internet paketi varsa kullanılabiliyor mu ? ben denemiştim bi kere olmamıştı.

 2. Seymen Buğra Aşık diyor ki:

  Arkadaşım bende t20 ve maxi plus 5 var avea ve vodafone çalışıyo (maxi plus5de vodafone nın internetini , internetten ayarlıyorsun t20 de direk çalışıyor).

Konuya Yorum Yazın..