Kullanıcı Yorumları

TURKCELL Müşteri Yorumları ve Türkcell Şikayet Hattı

Kategorisi: Güncel Konular ve Bu Yazı Defa okunmuştur

TURKCELL Müşteri Yorumları ve Türkcell Şikayet Hattı, TURKCELL Bilinmeyen Numralar Servisi Kullanımı Hakkında Kullanıcı Yorumları bilgi ve tarafsız yorum paylaşım sitesine hoşgeldiniz.

Sizde Türkiye’nin mobil iletişim şirketlerinden olan Türkcell hakkındaki düşüncelreinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Türkcell hakkında şikayet veya Türkcell hakkında olumlu yorum yazmak ister misiniz?

Türkcell sizinde bildiğiniz gibi Türkiyenin ilke mobil iletişim şirketlerinden bir tanesidir. Türkiye geneli istasyonları ile kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Elbetteki diğer mobil iletişim firmalarının da olması diğer tabirle rekabetin olması yanında olumsuzluklarıda getirmektedir. Bu noktada Türkcell’in de beğenilmeyen veya çok beğenilen özellikleri olacaktır.

Sizde Türkcell ile alakalı olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bizimle paylaşmak ister misiniz?

yorum yazmak için tıklayınız

TURKCELL Müşteri Yorumları ve Türkcell Şikayet Hattı için 261 şikayet yada yorum yapılmış

 1. mustafa kemal buzlu diyor ki:

  yaklaşık 9 yıldır kullanmama rağmen hiç sıkıntı yaşamamıştım düne kadar.benim bildiğim konu ne olursa olsun bir bilgilendirme mesajı gelmeli.daha dün 30 tl yükletmeme rağmen hediye 150 dakika ve 300 sms hakkım verilmedi.nedeninide 1 aylık süre dolmamış yani 29 gün olmuş 1 gün daha kullanmamışım ve o gün yüklediğim için hediyelerim gelmemş falan filan.artı birde sabah mesaj geldi kanpanyanız bitmiştir diye.toparlarsak aklınızda bulunsun 1 aylık süre dolmadan tekrar tl yüklemeyin yükletmeyin bilginize……

 2. HATİCE USLU diyor ki:

  TL KARTLAR HAKKINDA. tURKCELL BAYİSİ OLMADIĞINI İDDİA EDEREK TURKCELL POST CİHAZINDAN KREDİ KARTINDAN ÇEKİM YAPAN YERLER NASIL OLUR DA KART ÜZERİNDE 20 TL YAZARKEN 21 TL ÇEKİM YAPIYORLAR. BU YASALMIDIR VE BU TURKCELL.İN BİLGİSİ DAHİLİNDE Mİ YAPILMAKTADIR. BEN BU HAKSIZ YERE ALINAN BÜTÜN 1 TL. LERİN YASAL OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM. ÜRÜN ÜZERİNDE YAZAN FİYAT NEYSE ALINMASI GEREKEN DE ODUR. eĞER O FİYATA SATIŞ YAAPILMAYACAKSA SATIŞININ YASAKLANMASI GEREKİR VEYA ÜRÜN ÜZERİNDEKİ FİYATIN DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİR. TURKCELL KONTÖRLERİNİN BU ŞEKİLDE SATILMASINDAN ŞİKAYETÇİYİM.

 3. sait yamak diyor ki:

  5436201694 turkcelll kamu 1200 dakika kullanıcısıyım faturamın aylık 40 tl gelmesi lazımken sürekli 50 milyon geliyor kafalarına göre üyelik vs birşeylermi oluşturuyorlar  halkı kandırıyorlar nasıl bir operatör bunlar

 4. Ahmet İnsel Öz diyor ki:

  Yaklaşık olarak beş ay önce turkcell vınn aldım.Bayağı da memnundum,taki arıza yapıncaya kadar.28 mart 2011 de aldığım yere verdim.31 martta işleme alınmış.Şimdi de internetsiz kaldım.02 nisanda da müşteri hizmetlerini aradım.Yaklaşık 15 dakika sonra ulaşabildim,anlattım durumu.ben dedim interneti kullanamıyorum bunu ödemek istemiyorum.çünkü vınnın ne zaman geleceği de belli değil.işte siz zaten vınnın taksidini ödüyorsunuz benim yapabileceğim hiç bir şey yok beyefendi dedi.Ne demek dedim bir şey yapamıyorum ben kullanmayacağım,ben hizmet alamayacağım bir de boşuna para ödeyeceğim.vallahi hiç kusura bakmayın beni mağdur bırakan satıcı ve de üreticilere şurdan seslenmek istiyorum ya bu mağduriyetimi gidersinler ya da bu ay ki faturamı iptal ettirsinler.bir de ben 8 senedir turkcell kullanıcısıyım.Lütfen bu konuyu değerlendirin.yoksa benim gibi bir sürü aboneyi kaybetmeyi göze alın.Konuyla ilgilenmenizi umarak sözümü bitiriyorum.

 5. Ahmet İnsel Öz diyor ki:

  vallahi şuradaki yorumları okuyunca ben yine de onlara göre şanslı olduğumu gördüm.Demek ki insanları mağdur etmek bu kadar kolay kandırmak bu kadar ucuz.Ne diyelim bilmiyorum ki vallahi bu kadarına pes.Diyecek tek kelime bulamıyorum.Ama şunu biliyorum ne söylersek söyleyelim bizleri kandırmaya,bizlerin paralarını hiç acımadan alacağınız da belli.Sizler de şunu bilin bu dünyanın bir de sonu var oda onu da siz bilirsiniz zaten………………….

 6. hüseyin diyor ki:

  HOŞ ARKADAŞLAR ŞİKAYET EDİYORUZ STANDART YALANLARI DİNLİYORUZ EKİPLERİMİZ GEREKLİ ÇALIŞMAYI YAPIYOR SİZE DÖNÜP BİLGİ VERECEGİZ DİYORLAR BUNLAR BİZİ SADECE AVUTUYORLAR YALANDAN BAŞKA BİŞEY YOK TÜRKCELL VIN KESİNLİKLE ALMAYIN PİŞMAN OLURSUNUZ HATA YAPMAYIN OKUYON LÜTFEN

 7. BİROL TURGUT diyor ki:

  değerli turkcel benim şikayetim speak tl yükleme hattı ile ilgili bana ücretsiz olduğunu söyleyip oldu bittiye getirerek 79tl mi aldılar sizden bu konuyla ilgilenmenizi paramın iadesini aksi halde uzun yıllardır sürdürdüğüm türkcell aboneliklerimi sona erdireceğimi belirtmek isterim saygılarımla

 8. HİKMET ERYILMAZ diyor ki:

  Merhaba , ben de Turkcell’den oldukça şikayetçiyim. Daimi  kullanıcıydım.2009 yılında Kamu heryöne 1200 tarifesine yine Turkcell’e geçtim. Şözleşmeye göre vergiler dahil 35,00 TL olması gereken limit, aşım olmamasına rağmen   geçen  ay 56,00 oldu. Ayrıca  Eski numaram da  Turkcell numarası olmasına rağmen faşvuru esnasında ısrarla bana yeni numara verdiler.Yeni numara aldım. ve  tesadüfen birkaç arkadaşım eski numaramı aramışlar  ve o numaram da başka birine verilmiş, yetmiyormuş gibi adam bir de bemim numaramla bayan arkadaşlarıma sapıklık yapmış hatta geçen hafta  bizim bayan müdürümüe de yapmış şahit oldum.bu duruma inanamadım Lanet olsun bu iğrenç kuruluşa. 2010 da  ekonomik diye vınn’a başvurdum O daha da kötü İki aydır 49,00 luk sözleşme 137,00 oldu .Üstelik bir kaç defa oldu. İptal etmek istedim. 3 ay kalmasına rağmen  benden  4 kat fazlası para wistediler. olacak iş değil.Az bir süre aşılsa dahi insafsızca faturayı kabartıyorlar.Bu etik değil haksız kazanca giren bir durum  işlerini dolandırıcılıkla yürüten bir kuruluş, internetten bakıyorum şikayet üzerine şikayet devlet ne iş yapıyor anlamadım. Bunları denetleyecek kurum yok mu? Arkadaşlar hepimiz bu kurum hakkında suç duyurusunda bulunalım.lLütfen yapın!

 9. HİKMET ERYILMAZ diyor ki:

  trkcell ile ilgili şikayetlerimi ayrıntılı yazdığım msj ndedn yayınlamadınız?

  • doktor zeynep diyor ki:

   Mesajınız az önce yayınlanmıştır Hikmet Bey,

   Kullanıcı Yorumları sitesinde günde yüzlerce yorum yapıldığından dolayı yayınlanması biraz zaman alabiliyor.

   İyi günler dileriz..

 10. HİKMET ERYILMAZ diyor ki:

  Ben daha önce ben daha önce 0537 670 86 16 li turkcell kontürlü hat kullanıcısıydım.2009 kamu hatt ageçtim.Sözde ayda 1200 dk.ya  vergirler edahil 35,00 TL  ödeyecektim.Ama özellikle son birkaç aydır faturam 56,00 tl’ye kadar çıktı ki limiti kesinlikle aşmıyorum.Bu sıkıntımla beraber kamu hattına geçerken burdaki bayyi ısrarla yeni numara almam gerekğiğini söyledi.Mecburen eski turrkcell numaramdan vazgeçtim.meğerki eski numaramı (0537 670 86 16)başkasına vermişler.Bunu da birkaç tanıdığın telefonunda kayıtlı olmasından doelayı arkadaşlar aramışlar telefona bir erkek çıkmış ama en son benimle aynı işyerinde çalışan bir bayan arkadaşı oldukça rahatsız etti ben de şahit toldum. Bence bu hiç etik değil bu numaraların imha edilmesi gerek.Nasıl oluyor da başkasına veriliyor.Müşteri hizmetlerine şikaeyet ettim. Çok normalmiş gibi karşıladılar dururmu.2010 ‘da da 1 yıllık vınn hattı aldım aylık 49,00 kesilmesi gereken fatura 137,00, 99,00 vb. oranlarda kesiliyor.vINN’da birazcık limit aşımı olduğu vakit hemen abarlılı,kazıklamaya dayalı bir rpolitikayla faturalar şişiriliyor.Çok az kullandığımda neden indirime gidilmiyor rpeki?Ahlak anlayışı olmayan.yurttaşını yolmayı hedef alan ahlaksız, bir firma, haksız kazanç elde ediyor.Kime sorsak, hangi yoruma baksak Turkcell yerden yere vuruluyor.Bu ülke’nin kanunları gerçekten iyi işlemiyor, Bunları denetleyecek kurum yok mu? Sinir sistemim altüst oldu.Lütfen herkes şikayetçi olsun ben savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

 11. HİKMET ERYILMAZ diyor ki:

  İsmim sizi yanıltmasın ben de bayanım.Oldukça gerginim .Teşekkürler!

 12. aksu diyor ki:

  T 10 kampanyasını düzenleyen koskooooocaman Türkcel şirketinin sınıfta kalan yetkililerine hitaben;
  Kamu 1200 tarifesi kullanıcısı olarak değerli müşteri hizmetlerini bugün aradığımda şoke oldum olamaz dedim kendi kendime türkcell gibi ülkemizin medarı iftiharı olarak bildiğim firmanızın artık içi boş bir şirket olduğunu müşteri hizmetleri yetkilisi ile yaptığım ve yetkilinin ‘’efendim sorun bizden kaynaklanmıyor üretici firmadan kaynaklanan bir aksaklığın olduğunu ve bunu üzülmeden kırılmadan babayiğit gibi topu başka oyuncuya verdik gerekeni ondan yapmasını beklemekten başka bir çaremiz yok boşuna çırpınıp bayi bayi dolaşmayın der gibi ‘’ stoklarında cihaz kalmadığını şuan için yapacak birşey yok efendim beklemeye devam edelim demesini kendime yediremediğim gibi türkcel’e de yakıştıramadım.
  Evet koskooocaman türkcel meğer aciz kalan bir firmaymış ki hesaplarını baştan yapamamış. Bu günkü görüşmede kendi kendime karar aldım ve hattımı kapatmaya karar verdim.
  ‘’diyebilirsiniz fare dağa küsmüş dağın bundan haberi yok ‘’
  diye şikayette bulundum ama bakalım dönen olacak mı cesaret edipte dönen olursa içimi döküp rahatlayacam ve ağızlarının payınıda verecem …..

 13. Serdar AKTUĞ diyor ki:

  Merhaba TURKCELL ! Ben yıllardır abonenizim ve halen kamu tarifesini kullanmaktayım. 14 Nisan 2011 tarihinde aylık 5 TL faturaya yansıtılmak üzere satmış olduğunuz telefonlardan SAMSUNG S3353 model telefonu satın aldım ve kullanmaya başladıktan yaklaşık yarım saat sonra bozuldu. Sizin gibi köklü bir firmaya bu yakışmamaktadır. Çünkü bu ülkede herkesin parası çok değil. Belki bu fırsattan yararlanmak isteyerek bu telefonları alan kişiler aşından ekmeğinden keserek alıyor. Sıfır alınan bu telefonun bozulması müşterinin aklında kötü imajlar uyandırıyor. Acaba bu telefonlar kötü mü ? diye düşünmeye başlıyorlar. Benimde düşündüğüm gibi. Benim böyle bir sıkıntım var. Bu maduriyetimin en kısa zamanda giderilmesini istiyorum.  

 14. neslihan çırçır diyor ki:

  11.02.2009 tarihinde nokıa e71 markalı tel aldım almaz olaydım aldığıma bin kere pişmanım turkcell atmaca bayisinden ve turkcellin servislerinden şikayetçiyim teli aldgım günden beri 2 ay yakullandım yakullanmadım telin serviste oldugunu söylüyolar ama bir gidiyo birgeliyo arzası hallolmadı bunlar garantisini beklediler ve böyle yaparak garantisini doldurdular amaçlarına ulaşmaya çalışıyolar
  BENDEN HERKEZE TAVSİYE TURKCELL DEN HİÇ BİR ŞEY ALMAYIN BENİM GİBİ MADUR OLMAYIN turkcellin çekim gücü ÇEKMEYENİN GÜCÜ VEEEEEEE TURKCELLİN REZALETİİİİİİİ

 15. ramazan çelik diyor ki:

  kusura bakmayın ama ben 19 yıldır turkcel musresıyım dıs ulke kazanmasın kendı ulkem kazansın dedım turkcelden vazgecmedım ama arkadas sızde ıyıce suyunu cıkarttınız valla sms fıyatlarınıza ve kaslıgında verdınız sms lere bakıyorum havada ucuyo kardesım ben artık hattını kırıyorum nasıl ıs sızınkı ya gece saat 01:12 de bakıyorum hattınız cekmıyo sebekede bı sorununuz var kusura bakmayın artık valla aılemın hepsı turkcelllı ama artık sıkıldık sızden bende hepsını degıstırıyorum artık kendımınkınıde kırıyorum
   

 16. turan karadane diyor ki:

  selam t 10 kampanyasın dan faydalan mak istedim fakat tam bir aydır telefon gelecek deniliyor  bu gün 3 adet telefon gelmiş 3 adet telefon sivas gibi bir şehrin neyine yetsin bir aydır bekletildim sonuç sıfır hergün reklam larınız dönüyor reklam lar çok güzel ama telefon lar nerede ben sivasın zara ilçesin de oturuyorum telefonu almam için birde 75 km yol gidecem buna razım fakat dediğim gibi telefon yok kaldırın lütfen reklamları ümitlen meyelim ilgilenir seniz sevinirim tam 11 yıldır türksel kullanıyorum 2 hattım var 2 side türksel diğer operatörler 1 tl ye telefon verdi dönüp bakmadım karşılığı bu olmasa gerek

 17. fatin güllü diyor ki:

  selam antalya erk bilişim elemanlarından murat efe bizim imkanlarımız size menfaatli oldugunu söyleyip şuşekil garanti verdi şebeke içi 10.50tl ayda 6.bin dakika şebeke içi kullanacaksınız 3.ay ödeme olmayacak malesef dedi,kleri olmadı her abone için 19.60.tl ödeme geldi durum murat efeye bildirildi verdiyi cevap biz fotura kesip yukarıya göndereceyim dedi 525.tl foturayla borçlandırdı 2. ayda foturageldi ödemeyin diye uyardı hatlarım hala kapalı.Bunun için Isparta’dan Antalya’ya da gittik.Hala çözüm gelmedi.İlgililerin bilgisine sunarız.SSTKOP.Keçiborlu

 18. turan karadane diyor ki:

  selam hala t 10 telefonları bekliyoruz kampanya bu ayın 30 unda bitiyor ve daha önceki mesajıma karşılık sizinle ilgilenilecek denildi ama ilgilenen olmadı ve telefonları alamadık anlaşılan sizbu işin altından kalkamayacaksınız keşke diğer oparatör ler kampanyalı telefon vermişti bilseydim onlardan alırdım ben türksel e herzaman güven miştim ama bu kampanyanız tam bir fiyasko

 19. Rasim Özdoğan diyor ki:

  Soyuluyoruz be başka ne yazayım.HAttımı taşıdım ve ailemde olanlarıda taşıdım.Yakın çevremde olanları da turkcell den uzak tutmaya çalışıyorum.
  Bu soyguncuların bildiği tek şey süre aşımından gelen fatura demek.Yerleştirecek başka bi şey bulamıyorlar.
  Neyse ben kurtuldum umarım diğerleri de kurtulur.
  Şunu da yazmak istiyorum.Ben 13 yıldır kullandığım hattımı kapattım.Geçte olsa bundan sonra geçiremeyecek …  :)  29 TL lik kampanyaya 156 TL geçirilirmi be insafsızlar.

  • zehra arsan diyor ki:

   Şimdi size çok komik bir şy söyliyeceğim: turkcelle ait 2 hattım var.Koskoca BİR komünikasyon(!!?) şirketi Turkcell beni bulamamış biliyor musunuz? adı iletişm şirketi olan ve uzmanlığı bu olan turkcell,diğer kullanmadığım telefonumun faturlararını eski adresime göndererek beklemiş sonra da sorgusuz sualsiz beni icraya vermiş!! telefon kapatmak için dilekçeli müracaat lazımmış.  2 adet fatura varmış. tamam anladık. bir hata yapmış olabiliriz.. Diğer hattım  kullanılıyor ve doğru adresten çok düzenli ödemeler yapıyorum.. kendilerinde anamın kızlık soyadına ve  mail adreslerime kadar var. Nitekim avukat bir mail attı,10 SANİYEDE BİLGİLENDİM,  hopladım ve koştum..
   Elime geçmeyen, imza atmadığım bir uyarı mı yapmış acaba? ? Muhtara gitse, yine beni bulurdu, telefon AÇSALAR yine bulurlardı.. mail? duman işaretleri hariç her yolla beni bulurlardı..
   150 tl lik fatutaraya 680 tl ödetiyorlar. ben iş kadınıyım.!!! Bu terbiyesizlik ötesi bir ayıp ve ayıp ötesş bir terbiyesizliktir. Uzak durun. yanlışlık olabilir, karışıklık olabilir ve hatta benim hatam bile olabilir.. AMA BİR TELEFON ŞİRKETİNİN ELİMDE 2 TELEFON VARKEN BENİ BULAMAMASI ART NİYETTİR. İŞ BİLMEZLİKLTİR, AYIPTIR!!! 

 20. diş hekimi nejdet öksüz diyor ki:

  doktorlar kulübüne üye loduktan sonra bazı işlemlerim yapılmadı ve geciktirildi yetkili biriyle görüşmek istiyorum 13 yıllık türkclliyim hattlarımı diğer operatörlere geçmeyi dahi düşünüyorum lütfen ilgilenin

 21. foto diyor ki:

  kardeşim dikkat bu türkcell tam hırsız…kullanmayın …isteyene faturamı gösterebilirim …hattı kapattım … sen misin kapatan bir fatura geldiki evlere şenlik…itiraz ettim mesaj atmışlar faturada itiraz edilecek birşey yok… kazık tam size göre diye…. konuşma ücreti yok dikkat edin 96.80 tl fatura…nasıl? turkcell oldu tikcell….

 22. AYNUR atmaca diyor ki:

  12/04/20111 tarihinde kurumunuzdan aranarak bilgi verilmiş bulunup telefonda söylendiğini hatırlamadığım ve sonradan fark ettiğim speek ten üyeliği karşılığında kredi kartımdan 79.00 TL.- tutar alınmıştır. Tutarın kartımdan çekildiğini farkettiğim  zaman kurumunuzla 755 44 44 arayıp personelinize bu durumu izah ettim iptalini talep ettim bana 10 gün içinde döneceklerini söylediler bende kredi kartımın bağlı olduğu bankaya durumu izah ettiğimde kredi kartımdan yapılan 79,00.- liralık işlemin iptali bankam tarafından yapıldı.
   Ben bu üyeliğin kabulü halinde tarafınızdan bir bedel alınacağını bilmiyordum. Üyelikle ilgili olan hediyeyle kontörle ilgili tekrar sizin tarafınızdan arandığımda(12/nisan/2011)bir yanlış anlaşılmanın olduğunu böyle bir talebim olmadığını ifade ettim.
  Sizin kurumunuz tarafından bugün(06/05/2011) yine arandım ve iptalini istediğimi tekrar yineledim fakat yetkililere bu konunun bildirileceği söylendi. Ben bu konuda maalesef net bir cevap alamamaktayım.
  Mağduriyetimin tarafınızdan önlenerek bu işlemin iptalini ayrıca kullandığım hattın kapatılmasını rica ediyorum.

 23. yasemin kaya bulut diyor ki:

  8 aydır wınn kullanıyorum….belkide o bizi kullanıyor çok anlamış değiliz.elimize fatura bile gelmezken en son ulaşan ödeme faturası kafamızı karıştırdı.yetkililer bununla ilgili bir açıklama yapamazken demek isteniyor ki……..boşuna uğraşmayın elinize nasıl fatura geliyorsa ödeyin işte……..yetkililerden yanıt beklemekteyim.konuyu uzatmakta da kararlıyım.

 24. uğur diyor ki:

  arkadaş bi her yöne 120 dakika 6 tl hat aldım.almaz oladım.kalan süreyi öğrenemiyom.sadece müş.hizmetinden öğreniliyo.orayıda her arama para anlaşılan süreyi aşmamız için büyük ugraş gösteriyolar.sunu anladım kontörlü hat kullanıcakmışsın gerisi haram.kafan atıncada kır at gitsin.güya tarife cıkardılar.kime desem telef olmuş.

 25. tusen al diyor ki:

  hghg

 26. murat ünsal diyor ki:

  türkcell hattımı alalı bir ay oldu almaz olaydım bir ay içerisinde iki tane fatura geldi ilk gelen fatura 160 TL ikinci fatura 6 gün sonra mesaj olarak geldi 240 TL türkcell müşteri hizmetlerini aradım Bana yardımcı olmaları için hiç bir şekilde yardımcı olamayacaklarını söylediler ödemessem avukata vereceklerini söylediler Fatura geleli daha 1 ay olmadı 1 haftalık fatura nalet olsun diyorum hiç kimseye tavsiye etmiyorum inanmayın hiç bir kampanyasına alıpda kendinizi boş yere sıkıntıya düşürmeyin sonuçda biz de parayı kolay kazanmıyoz

 27. murat ünsal diyor ki:

  türkcell hattımı alalı bir ay oldu almaz olaydım bir ay içerisinde iki tane fatura geldi ilk gelen fatura 160 TL ikinci fatura 6 gün sonra mesaj olarak geldi 240 TL türkcell müşteri hizmetlerini aradım. Bana yardımcı olmaları için hiç bir şekilde yardımcı olamayacaklarını söylediler ödemessem avukata vereceklerini söylediler. Fatura geleli daha 1 ay olmadı 1 haftalık fatura nalet olsun diyorum hiç kimseye tavsiye etmiyorum inanmayın hiç bir kampanyasına alıpda kendinizi boş yere sıkıntıya düşürmeyin sonuçda biz de parayı kolay kazanmıyoz.

 28. halim erol diyor ki:

  ismim halim manisa alaşehir kemaliye kasabasında oturuyorum internet kullanmak icin turkcell vınn aldım ama ne yazık ki 3g şebekesi zayıf geldi icin internetim cok cok yavaş turkcell vınn cok guzel bu yüzden vazgecmek istemiyorum ilgilenirseniz benim 350 metrekare arsam var  3g şebekesine güclendirmek icin ki güclendi taktirde kasabanın artı civar köyler ile birlikte tahmini turkcell vınn kullanmak isteyen müşteri sayısı 7000 civarında daha fazla ola bilir  artı yardım cı olabilirim

 29. tuğçe savan diyor ki:

  merhaba bana 1 kac gun once turkcel arkadasımdan mesaj geldı 5 dk snra aradım kendısını hat kullanılmıyor dıyordu ve ertesı gun tekrar aradım yıne kullanıımdısı hat dıyor böle bsıı varmıs cevap yazar mınsınz

 30. mujde ak diyor ki:

  turkcellin çekimm gücüünün depreme dayanıklı olanı yokmuu depremm olduu şebekelerr gittiii ben bu turkcellinn ..en önemlii zamandaa nasıll olabilir bu…