türkcell faturayla ilgili şikayet

Yaklaşık 14 yıldır turcell abonesiyim. Bu ay yine faturam konuşmama göre çok fazla geldi. Telefon makine sözleşme süresi bitsin 1 saniye bile turcell aboneliğinde durmayacağım. Biraz da tüketicileri düşünün herkes sizin şirket gibi zengin değil. Uzun zamandır turcell müşterisi olmamın mükafatı bu mu? İlginize yinede Teşekkür ederim.

2 Yorum

  1. süheyla gerdan

    size güvenip abone olan bunca kullanıcıdan hiç mi utanmıyorsunuz?yazıklar olsun…benim sorunum sizin sorununuz .sözleşmemin bir örneğinin tarafıma gönderilmesini istedim bunu bile başaramadınız sizin bu sorumsuzluğunuz yüzünden iş ve zaman kaybına uğradım.üstelik 532’yi arayıp yaptığım isyana rağmen durumu düzeltmek gibi bir sorumluluk hissedip dönülmedi bana.bu sorumsuzluğunuz karşısında ,yukarıdaki olumsuz yorumlarda artık aboneniz olmak istemeyen kişi sayısı günbegün artıyor.işletmecilik bu değildir.başarısızsınız.bugün bir kişi daha kaybettiniz.bugün size bir şey ifade etmiyor olabilir fakat yarınlarınız bu şekilde devam ederse tehlikede.unutmayın ki kullanabileceğimiz başka operatörler de var.bizler eski aboneler sizlere yada sizingibilere bağımlı değiliz.

  2. süheyla gerdan

    bağlantılarımı kurar kurmaz sizden ayrılıyorum.ben çocuklarım eşim ve annem ve arkamdan yakınlarım da illaki doğru seçimi yapacaktır.siz basit sorunlarınızla karşımızda engel oluşturduğunuz sürecede kayıplarınız artacaktır

223 queries 0,316