Türk Hava Yolları (THY) Müşteri Hizmetleri ve Numarası

Türk Hava Yolları (Türkish Airlines) (THY) Müşteri Hizmetleri ve Numarası için Kullanıcı Yorumları sayfasına hoşgeldiniz.. Değerli misafirlerimiz bu başlığımız altında Türkiye’nin tartışmasız en büyük hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları firması hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

Türk Hava Yolları artık sadece Türkiye’nin değil bütün Dünya’nın kaliteli hava yolu markası haline gelmiş durumdadır.. Son zamanlarda yapmış olduğu reklam ve büyük takımlara olan sponsorluğuyla global bir şirket haline gelen Türk Hava Yolları hakkında neler düşündüğünüzü bu başlık altında paylaşabilirsiniz..

Yapacağınız yorumlarda lütfen kullanacağımız kelimelere dikkat edelim aksi taktirde argo ifadeler veya küfür içeren yorumlar kesinlikle site yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.

Sizde Türk Hava Yolları Firması Hakkındaki Olumlu veya Olumsuz görüşlerinizi, yorumlarınızı bizimle paylaşmak ister misiniz?

One comment

 1. Sümeyra Özkan

  Merhaba

  dogrusu fotograflari bir göndermek isterdim adressinizi bulamadim, ben Türk Hava Yollarini temizlige titiz olan bir sirket olarak bilirdim ama gercekten Temizlik hususundan hic eser yok.

  oturdugum Koltuk numaram 31 A idi cumaertesi Istanbuldan Düsseldorf ucaginizda idim ve tableti önce islak mendillen sildim elleye bilmek icin yemek tablatini koyabilmek icin.

  cok üzüldüm yakistiramadim.

  Saygilariml Sümeyra Özkan

223 queries 1,223