thy kabin görevlisinin saygısızlığı

Sayın THY Yetkilisi,

05.10.11 tarihinde TK 1706 nolu saat 17.30 seferiniz ile Stuttgart’tan -Istanbul’a hayatımdaki en kötü uçak yolculuğunu yapmış bulunmaktayım.

Tüm yolculuk boyu, kabin görevliniz “Aras Kaysarı” ‘nın ukala ve saygısız tavırları sadece beni değil, diğer yolcuları da çok rahatsız etti.

Zaten uçağınızın havalandırması çok dengesiz, sürekli sıcak-soğuk arasında gidip gelirken, bir de kabin görevlisi “Aras Kaysarı” ‘nın saygısızlığı, istediğiniz bir battaniyeyi neredeyse kafanıza atacak şekilde vermesi, onun dışındaki saygısız cevapları, beni de , benimle beraber seyahat eden patronum ve iş arkadaşımı da ( onlara da aynı saygısızlıklarda bulundu ) hepimizi şoke etti…

Fazlasıyla iş seyahatleri yapıyoruz, ve “kaliteli” uçalım diyerek THY tercih ediyoruz. Ara -ara problemler yaşansa da, şikayet edecek değere getirmedim..
Ancak bu son seyahatimde, eğer THY kalitesi bu ise, ve kabin görevlileri, yolcusuna insan değil de, hayvan muamelesi yapabilecek özgürlüğü bulabiliyorsa, lütfen daha fazla reklam yapmayın…
THY kalitesini , gördüğümüz ve olması gereken şekliyle görmeye devam etmek isterim….
Söz konusu kişiye de, THY adının kalitesini koruması adına, başka yolculara aynı muamelelerde bulunmaması için gerekenin yapılacağını ümid ederim.

Saygılar
Günay Kural

220 queries 0,409