THINX CREAM Kullananların Kullanıcı Yorumları

Selülit ve yağlanmalara çözüm sunan “Thinx Cream” veya “Thinx Krem” ile ilgili aradığınız soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz. Sizde Thinx Krem ile ilgili yorumlarınızı burada paylaşmak istemez misiniz?

İçeriğindeki 26 çeşit doğal bitkinin özel karışımı ile formüle edilen Thinx Cream ile bölgesel yağlanmalarınıza selülitlerinize veda edebilirsiniz.

‘THINX CREAM’ %100 bitkisel formülüyle vücutta yağ birikimi olan bölgelere uygulandığında cilt emilimi yoluyla bölgesel incelmeye yardımcı olur. Ciltte meydana gelen elastikiyet kaybını toparlamasının yanı sıra, özellikle selülitleri gidermede başarı oranı yüksektir.

Bölgesel yağlanmanın giderilmesinde ve fazla kiloların atılımında etkili sonuç almak için; Thinx Cream’in, % 100 doğal bitki çayımız Herbs Tea ile birlikte kullanılmasını öneriyoruz. Zira bu kullanım şekli ile istediğiniz sonuca daha çabuk ulaşmanız mümkün olabilecektir.

Herbs Tea yağların içerden küçük parçacıklar halinde yakılıp sindirim sistemiyle ve idrar yoluyla atılmasına yardımcı olurken, Thinx Cream ise bölgesel yağlanmaya karşı ciltten emilim göstererek dışarıdan yüksek oranda destek vermektedir.

220 queries 0,388