TERESON EL, AYAK VE KOLTUK ALTI TERLEMESİNE ÇÖZÜM

Tereson Kullanıcı Yorumları ve Tereson Müşteri Yorumları sayfasına hoşgeldiniz.. Bu başlığımız altında kullanıcı yorumları ile görüşlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Aşırı terlemeyi kontrol altına alacak Tereson ile günboyu taze kalın!

Giysilerinizde artık ter kokusu olmayacak! Kolunuzu kaldırdığınızda hoş olmayan ıslak görüntüyle şaşırmayacaksınız! Yazı yazarken elinizin terlemesinden kurtulacaksınız!

Ter kokusuna en etkili çözüm: Tereson!

Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaktadır.. Diğer ter önleyicilerden en önemli farkı budur.

Teresonun kullanımı çok kolay ve pratiktir ; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir.

Tereson etkili bir ter önleyicidir başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 günde kesecektir. Cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Terlemeyi 1-2 günde kestiği gözlenmiştir.

Tereson’la kupkuru ve taptaze hissedeceksiniz…

Vücut yüzeyinin dağılmış halde 2-3 milyon ter bezi vardır. Bu bezler vücut sıcaklığının korunması amacı ile kanın, sıvı kısmından aldığı bazı tuzlar ve suyu cilt yüzeyine atarak, buradan bu sıvının buharlaşması sırasında, ciltten kaybedilecek enerji nedeni ile ortaya çıkacak olan serinleme için çalışır. Bu sıvı kokusuzdur.

Bu sıvının oluşturduğu nem, bakteri ve montorları üreterek koku yapabilir. Bu bezler vücut ısısını arttığı veya duygusal bazı durumlarda (heyecan) uyarılır.

Bir başka grup ter bezi ise, (apocrine bez), koltuk altı, circumanal, perine (kasık), dış işitme kanalı ve meme ucunda bulunur. Bu bezler daha koyu kıvamda ve süt gibi bir salgı yaparlar.

TERESON İçerdiği ALUMİNİUM CHLORİDE ile terlemeyi engeller, nemi azaltır, cildinize tazelik verir. Böylece, hem çevrenizdeki insanlara, hem de arkadaşlarınıza daha rahat ve daha güvenli yaklaşabilir; istanmayan kokular yüzünden toplumdan uzaklaşmazsınız.

220 queries 0,363