Tabela Eczane Tabelası Ajans Galata

Ajans Galata Tabela Reklam Hizmetleri
Ajans Galata Tabela Reklam Hizmetleri

 

Tabela Sektöründe hizmet veren Ajans Galata Açık Hava Reklamcılık alanında İstanbul Tabela Beyoğlu bölgesinde tüm semtlere tabela, Eczane Tabelası, Led Tabela, Totem Tabela, Işıklı Tabela, Kutu harf tabela hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır.

Reklam Tabela İşlerini firmaya özel olarak hazırlayarak tüm işçilik ve montajını alanında uzman profeyonel ekip kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Açık Hava Reklamcılık sektöründe Profesyonel Çözümler Sunan Ajans Galata, Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğu hizmetler hakkında bilgi, fiyat detayı ve hizmet uygulamaları için hemen müşteri hizmetleri numarasını arayabilir, şikayet, öneri ve taleplerinizi konu altında da paylaşabilirsiniz.

Tabela Reklam ile ilgili çalışmalarda işlerin %50 ön ödeme (iş avansı) olarak alınarak üretime geçilir. Tabela ‘nın endazesine göre gün verilip montaj günü gelmeden 1 gün önce müşteriye telefonla ulaşıp tabela montajı için randevu alınır. Tabela montaj işleminden sonra geri kalan ödeme karşılıklı anlaşılan şekilde talep edilir. Firmaya özel yapılan tabela çalışmaları 2 yıl garantili olup led aydınlatma malzemelerinde ise 1 yıl garanti kapsamındadır.

Ajans Galata Tabela Reklam Hizmetleri
Tel   :  0 212 251 10 82
Web :  www.tabela.biz

One comment

  1. 120 cm 90 cm led tabela fiyatı almak istiyorum.

225 queries 0,479