Süt Buharı ve Maydanoz ile Hamile Kalmak/Hamile Kalınır mı?

Merhaba değerli kullanıcı yorumları misafirleri.. Bu başlık altında sizlerle süt buharı ve maydanoz ile hamile kalınıp kalınmayacağı ile ilgili bilgi paylaşım alanı oluşturmak istedik..

Bildiğiniz üzere tıp artık çok ilerledi ve insanların tıppın ilerlemesiyle birlikte alternatif tıppa yönelmiş durumdalar. Ve neredeyse artık doktorların hemen hepsi de alternatif tıp dediğimiz alana yönelmiş durumdalar.

Öyle zannediyorum ki ilerleyen zamanlarda bir Aktar ile Doktor aynı görevi yapacak diye düşünüyorum..

Hal durum böyle olunca da bir sürü yöntem ve yorgam çıkıyor ortaya. Bizde burada siz değerli hanımların tecrübelerinden istifade edip diğer ziyareçilerimizi bilinçlendirmek istedik..

Sizde bu konuyla ilgili düşüncelerinizi veya bildiklerinizi kullanıcı yorumlarının kadınlar bölümünde paylaşmak ister misiniz?

Yorumlarınız aşağıdaki bölümlerde yayınlanmaktadır.

İyi günler dileriz..

2 Yorum

  1. ya bu sutle maydnuzun tedawsi ne acep ne ypyo yrdm lutfn

  2. Ben 3yillık ewliyim eşim ile ilişkide eşimin sperm hpsi gtmiyo we zorlaniyorum bu vajinam dar vajina genslemesi içn bşey yok mu 6aydir tdawi goruyorum dktor yumurtalikLar ctlamis ddi ilç kulandm smdi cok guzel dyo ben bide ozele gdyrum hstanye rhim flimi ckindim tuplerm açk çkti bşy yok bide dktor yumurtaliklarndan kucuk kcuk kis war demşti ama tedawiye rgmen hamile kalamyrum moralm hep bozuk bu eşimle ilşkide zorlani yorum vajinam cok dar ne ypmam gerk ltfn blqisi olan warSa soLesn kfayi yicem yardm arkdşLr:( 🙁

223 queries 1,622