Kullanıcı Yorumları

Summer 7 Keto Yorumları

Kategorisi: Bitkisel Ürünler ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Summer 7 KETO Zayıflama Tableti ürün özellikleri ve kullanıcı yorumları internet sitesine hoşgeldiniz. Sizde summer 7 keto hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Yaz geliyor. Kilo sorunu olan herkeste ‘Nasıl kilo vereceğiz?’ telaşı başlıyor. Artık kilo vermenin yepyeni bir yolu var!

İnsan vücudunda doğal olarak bulunan 7 KETO ( 7-oxo DHEA) adlı maddenin kilo vermede yardımcı olduğu çeşitli araştırmalarla kanıtlanmıştır. Ayrıca 7 KETO, ısı üretimini artıran 3 önemli enzimi aktive ederek, metabolizmayı %5,4 oranında hızlandırır; böylelikle diyet ve egzersize göre 3 kat daha fazla kilo kaybı sağlanabilir.

7 KETO Nedir? 7 Nasıl Etki Eder?

Depolanan yağın enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olan 7 KETO, vücudumuz tarafından doğal olarak üretilir.Anc 20’li yaşlardan sonra 7 KETO düzeyi azalmakta ve bazal metabolizma hızının düşüşünde rol oynamaktadır.
Yapılan klinik çalışmalarda, dışarıdan alınan 7 KETO’nun uyarıcı etki olmaksızın termojenik enzimleri harekete geçirdiği, depolanmış yağı enerjiye dönüştürerek kilo kaybını desteklediği görülmüştür.

Summer 7 Keto Yorumları için 2 şikayet yada yorum yapılmış

  1. nilay diyor ki:

    bugün aldım.şu anda 72 kiloyum ve 10 kilo vermek istiyorum.kan şkerim sürekli düşüyor ve acıkıyorum ve sinirleniyorum.umarım kan şekerimi düzenler ve beni zayıflatır çünkü çok mutsuzum.1 ay sonra tekrar yazıcam umarım etkili bir üründür.

    • cevapveren diyor ki:

      nooldu bir ay? bence sen b vitaminlerini dene. eksikliğinde kilo yaptırabilir, sinir de yaptırabilir :)

Konuya Yorum Yazın..