Spray White 90 Diş Beyazlatıcı Sprey (Özel)

Spray White 90 Diş Beyazlatıcı Sprey ile ilgili açmış olduğumuz kullanıcı yorumları başlığına hoşgeldiniz. Siz de bu başlık altında spray white 90 hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

Spray White 90 nedir?

Spray White 90 dünyanın ilk diş beyazlatıcı ve koruyucu spreyidir. Kullanıcılar arasında farklılık göstermesiyle birlikte, ilk kullanımda bile dişleri 4 tona kadar beyazlattığı defalarca gözlemlenmiştir.

Sürekli olarak kullanımda ise dişleriniz 7 ton beyazlamasına yardımcı olacaktır. Amerika’ da bir çok testten geçirilerek piyasaya sunulan Spray White 90 bilimsel olarak formüle edilmiştir ve klinik olarak test edilmiştir.

Spray White 90 ABD’de yayınlanan en seçkin tv programlarından The Doctors’ da canlı yayında test edilmiş ve tam not almıştır.

Spray White 90 hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum formundan dile getirebilirsiniz..

Yorum yazmak için tıklayın

[pro-player width=’100%’ height=’320′ type=’video’ image=’http://www.tuketiciyorumlariniz.com/spray-white-90-dis-beyazlatici-sprey-ozel-oku.html/spray_343′]www.youtube.com/watch?v=tYijMzXopz4[/pro-player]

94 Yorum

 1. Spray White 90 saniye ile ilgili görüşlerinizi buradan bu başlık altından paylaşabilirsiniz. Olumlu ve olumsuz yorumlarınızı gerçek yorum sitesinde dile getirebilirsiniz..

  • Carrefour Avm lerdeki tanıtım standlarında uygulatma yaptırdım sonuç inanılır gibi değil.uygulatma sonrasında dişlerimin bu kadar beyazlamasından da korktum açıkçası.Diş minelerine zarar verip hassasiyet oluşur diye düşündüm ama hiç bir sıkıntı yaşamadım.Bir sanal mağazadan sipariş verdim henüz elime ulaşmadı bakalım bir kaç kullanım sonrasında nasıl bir etki yapacak.Ama ürün sahiplerinin iddiası çok daha kapsamlı.Dişlerdeki lekeleri tartar ve plak oluşumunu ilk kullanımda çözdüğünü söylediler bu gibi sıkıntılarım hiç olmadı ama ihtiyacı olanlar 1 kere denesin derim.Ben beyazlatmadaki etkisine şahit oldum diğer iddiaları için yorum yapamayacağım.

  • beğendiğini söyleyenler ticari kar amaçlı yalan söyleyebilir ama beğenmeyenler neden yalan söylesinki ben sırf bişeyi satmak için insanların sağlığını hiçe sayanların şerefinin olduğunu düşünmüyorum

  • mücahit Çelik

   Beyler Alttaki Tüm Yorumları Okudum ve Burada Görülsün Diye Yazdım Ateş Olmayan Yerden Duman Çıkmaz. Şu Onayı Bu Onayı Boş Verin Sağlık Bakanlığı Onayı Yoksa Almayın Zira İlaç Diye Satılan Birşeytin Bakanlıktan İzinsiz Satışı Yasak. Eğer O kadar İddalı Bir Ürün Olsaydı veyada Zararsız Bir Ürün Olsaydı Sağlık Bakanlığından Satış İzni Alırdı.

 2. Arkadaşlar 3 hafta önce sipariş verdim. 10 gün kullandım. ilk etapta diş etinizi inanlmaz yakıyor. 7 gün sonra hiç bir etkisini olmadığını gördüm ve işin kötüsü diş etlerimin alt köklerinde kalıcı beyazlıklar oluştu. Kesinlikle almayın !!!

 3. Metin beye aynen katılıyorum. 10 gün kullandım. Dış etlerimde kızarmalar oluştu. Ayrıca eskiden kalma sarılıkları duzeltmiyor. Kısacası yazık para vermeyin. Olumlu görüş yazanlarında ne amaçla bunu yazdıkları malum

  • neden bende aldım kaşıntı olucak dediler madem diş etlerine dokundu açmadı şikayet ediceksin paranı geri isteyeceksin hepsi orjinal değil ki çakmalarını anında cıkartıyorlar ben alırken peşin peşin konustum dedikleri gibi olmazsa 🙂 🙂 paran iade edilmezse 🙂

 4. Bu ürünün sitesinde yorum yaptığınız zaman yorum onay icin kaydediliyor. ilgili kişilerce uygun bulunursa yayınlanıyor. Yaptıgım olumsuz yorumlarin hic biri yayımlanmadı. Adamlar ısı biliyor. Sakın almayın arkadaslar dış etlerinde çekilme yarattı .

 5. Arkadaşlar 1 defa denemekten zarar gelmez bence. bende aldım kullanıyorum bi problem yok şuan. *** dan aldım. orjinal ürün satılıyor. Sizin aldığınızda orjinalmiydi?

 6. Münevver Kuşcu

  Burada ürünü kötüleyen hiçbir yoruma katılmıyorum.Tamamıyla kullanım hatası olduğunu düşünüyorum.
  Ürünü antalyadaki eczacılık fuarında tanıtım standından firmasından aldım dün..ilk kullanımda bu kadar etkili bir beyazlatıcı görmedim..standta uygulama yaptılar, benimle beraber uygulamayı izleyen tüm eczacılarda aldı.Öncelikle ürünün 19 dan fazla Amerika üniversitesinden klinik çalışması var.Uygulama yapmadan önce dudakları ıslatmak veya vazelinlemek gerekiyor.Çok güçlü bir beyazlatıcı tek bir damla elbisenize gelse geçmiş olsun.Dişleriniz veya diş etleriniz ile ilgili bir hassasiyet söz konusu ise ürünü 90 saniye değil 30-40 saniye maksimum dişlerinizde gargara yapmanız fazlasıyla yeterli.
  Öncelikle üründe FDA ve Amerikan Diş sağlığı birliği onayı var.Burada yazan yorumların tamamen ürünü kötülemek amaçlı firmalardan yazıldığını düşünmeden edemedim.
  Denemek niyetinde olanlar yorumlara aldanmadan bir kerede olsun denesinler derim..

  • Sanki firma yetkilisi gibi konuşmuşsunuz kaç üni. den onay aldığı hatta hassasiyet olanlara kullanım önerisine kadar . Biraz da gerçekleri konuşalım . Kullandım ve tavsiye etmiyorum !

  • Satın almadan önce bir yorumları okuyayım dedim hiç bir kullanıcı tavsiye etmiyor. Münevver Kuşcu’da ali beyin dediği gibi firma sahibi kaç üniden onay aldığın tutta en ince detaya kadar yazmış belli. sana sesleniyorum Atma münevver şerefsizlik yapmayın 3 kuruş para kazanmak için insanları sağlığın etmeyi nasıl vicdanınız alıyor ya.

 7. Diş etlerimde beyazlık yaptı ama 10-15 dakika sonra kendiliğinden geçti.sitesinde açıkça bu durumun olacağı yazıyor ve su ile gargara yapınca kısa bir süre sonra geçiyor.O kadar iddialı bir ürünki içerisinden diş renk skalası çıkıyor.kullanmadan önce aynada bak dişin skalada hangi renkte diyor..kullandıktan sonra 5 ton gerilere kadar dişi beyazlattığını ispatlıyor

 8. güzel bir ürün… tabi herkesn kendne ait bi diş rengi var çok çok fazlsını beklememek gerekir bende bi kaç ton fark etti diş hassasiyetm olmadgı içn tahriş veya diş minesnde çeklme olmadı daha kullanımım bitmedi ama ben memnun kaldım.

 9. bende sipariş verdim bu gün yada yarın gelir yorumlarımı kullandıktan sonra paylaşıcam

 10. bende aldım ve kullandım o yukarıdaki arkadaşlar damdan düşer gibi kullanırlarsa sonuç bu şekilde olur..yani kısacası arabayı kullanmak gerekiyorsa direksiyonu tutmak lazım..!verilen uyarıları dikkate alıp kullanılırsa sonuç mükemmel hiçbir yan etkisi falan da yok…selamlar

 11. çok farklı yorumlar var hangisini ciddiye alma konusunda emin olamıyorum. çok kötüleyenler de var memnun kalanlarda. bende sipariş verdim bir kaç güne gelçek ama hata mı yaptım acaba ?? :((

 12. Bende aldım ve 4 gündür kullanıyorum.Şimdilik bir değişiklik göremedim.Yani idda edildiği gibi 90 saniye falan hikaye.Baklaım 10 günü tamamlayalım sonucu yine yazaraım

 13. ramazan adıyaman

  leyla hanıma katılıyorum yazılan yorumlar birbiriyle çelişiyor, hangisi doğru bunu herhalde ürünü denemek belirler.

  • Hamza Tanrıverdi

   bende ürünü aldim hic bir yan etkisi yok arkdaslar ne firmada calisiyorum nede firmadan bi beklentim var bende onlarin müsterisiyim ama iyi ürün diş etleri hastalikli olanlar almasin cünki onlara bütün ilaclar yan etki yapar bide 20 sene sigara icmis adamlar dişler haşat sonra da bundan bembeyaz yapmasini bekliyor komik durum 🙂

 14. gerçekten hangi yoruma inanacağız.tamam diş rengi herkesin inci gibi olması mümkün değil ama diş etlerine zarar veriyorsa o zaman kullanmam.bakalım biraz daha bekleyelim yorumları

 15. çok ilginç şaştım kaldım yorumlara sipariş edeyimmi etmeyimmi paraya yazık olmasını geçtim de dişlerimde ve dişetlerimde kalıcı bir zarar bırakmasından tırstım..

 16. tamamen para tuzağı olduğunu düşünüyorum. Suyla yıkayınca da aynı etkiyi yapıyor emin olun. bir de şikayet ettiğimde dalga geçer gibi bir kutu daha alın onuda kullanın dediler. sahtekarlık çok ciddi boyutlarda.

 17. Bugun milliyet.com.tr de ana sayfada koca reklamı var eğer işe yarıyorsa problem yok ama yaramıyorsa dolandııcılığın boyutları çok büyük..

 18. Ramazan ayında aldım ürünü.Geldikten 2 gün sonra şirketten aradılar üründen memnun kalıp kalmadığımı öğrenmek için. Ramazandan sonra kullanacağımı ancak ürünün kutusunun oldukça tahrip olduğunu söyledim. Az önce kullanmak için açtığımda sprey bomboş,diğer kutudaki tozlardan da 1 tane eksikti. Umarım bu saçmalığı telafi ederler.

  • BeyaZ_Turk on 01 Kasım 2011 Program bir yıllık Altın Fiyatlarında %37 civarında bir artış gf6rfcyor. Bu yfcksek artış gibi dursada gee7en yılki vlerlriee karşılaştırıldığında fiyatlardaki artış hızında gerilemeyi f6ngf6rdfcğfc kesin, Altındaki hızlı artışın gee7en yıl dan dfcşfck olsada muhakkak devam edeceği dfcşfcncesindeyim. İngilterede beklenti bu yf6nde, zaten avrupadaki ekonomistlerde altındaki artışın f6nfcmfczdeki yıl ie7in sfcreceğini sf6ylfcyorlar.

  • özlem çakıcı

   ben de aldım kutusu paramparçaydı ama içindekiler sağlam ve tamdı. ilkkez denedim 10 gunun sonunda tekrar yazacağım

 19. yorumlardan anladığım kadarıyla ürünün sahtesi de piyasada. çünkü kimileri yüzde yüz memnun iken geriye kalanlar hiç memnun değil. ben de kullanıyorum şuan. kullanma şekline ve sıklığına göre değişiyor sanırım. son bir senedir sigara ve çay tüketimim çok arttığından dişlerimin sarardığını gördüm. aylardır dişçilerde sürünüyordum. ama bu ürün (eğer orjinal ise) gerçekten çok etkili. ilk kullandığımda diş etlerimde ve dudaklarımda yanma hissi oluşturdu. ama şimdi alıştım. sigara kullananlara bu ürünü yüzde yüz tavsiye ediyorum. ama bu kadar hızlı değişimin altında kimyasal bazı sebepler var bu da kişinin hassasiyetine kalmış bir durum.

 20. Sabah kalkınca aksam yatmadan once dişlerinizi fırçalayın Bembeyaz Dişleriniz olsun Herşeyin kolayına kaçmayın.Zengini daha zengin yapmayın !!!

 21. merhabalar. ben ilaç fabrikasında çalışıyorum. bu ürünün içinde hidrojen peroksit ( okunduğu gibi yazdım ) olduğu söyleniyor. bu kimyasal steril alan temizliğinde kullanılıyor ve endüstridede kullanılan bir kimyasal. zaten hidrojen peroksit eline geldiğinde beyazlatıyor hemen. saç beyazlatmalarda ve temizliklerde sık kullanılıyor. yani beyazlatması kimyasalın kendisinden kaynaklanıyor. % 40 ın üzerinde bir karışım tehlikeli. ayrıca bu temzilikler yapılırken alanlar boşaltılıyor ve aşırı göz yanmalarına sebep oluyor. bu ürünü bence kullanmayın çünkü bu kadar etkili bir madde senelerdir var ve yeni türkiyeye geliyor! neden acaba! bunda kimin çıkarı var! yararlı olabilir ama hidrojen peroksiti duydum hemen vazgeçtim. zaten direk dişlerinize sürün beyazlar ama yanacağına eminim. elbiselere damlarsa leke yapar. ellerden bile bir kaç gün sonra çıkıyor anlayın artık!

  • sizin yorumunu okuduktan sonra bende vazgeçtim teşekkürler

   • Bu yoruma kadar ikilemdeydim alsam mı almasam mı???
    Ama Murat Bey’in yazdıkları olaya çok farklı bir boyut kazandırdı ki sonuna kadar haklı, mantığım gereği kesinlikle almamaya karar verdim.

 22. scarface_montana

  Ben spray white kullanamdım ama kullanacam kimisi beğenmiş kimisi beğenmemiş, beğenmeyenler haklı olabilir beğenmeyenlerde haklı olabilir :)) ama beğenmeyen bazı arkadaşlar Allah rızası için dişlerinizin resmini çekin yolllayında bakalım hangi dişe etki etmemiş.. belkide ağızınızın içindekiler diş bile değildir:)) dişlikten çıkmıştır ozona yatırsan beyazlamayacak dişler var kesin aramızda.. haksızlık yapıyor olabilirsiniz

  • beğendiğini söyleyenler ticari kar amaçlı yalan söyleyebilir ama beğenmeyenler neden yalan söylesinki ben sırf bişeyi satmak için insanların sağlığını hiçe sayanların şerefinin olduğunu düşünmüyorum

 23. serdar eskioğlu

  bende çok çay sigara tükettiğim için bu ürünü araştırdım ve spray white 90 ürünü 3 gün önce aldım. hadi ilk kullanımda etki etmez diye düşündüm bugün 3.gün hiç fayda etmedi. zaten reklamdaki kadar etki beklemiyordum ama 1 tonda mı farketmez. dişçi korkusu olmayanlara tavsiyem belki 2 katı para verirsiniz ama en azından temzilikden sonra düzgün fırçalarsanız 1-2 sene rahat edersiniz. ürünü almayın demiyorum fakat deneyen birisi olarak tavsiye etmiyorum

 24. arkadaşlar şikayetvar.com da sıkıntımı yazdım, üründen kesinlikle memnun kalmadım, ücret idasi ile ilgili ne gerekiyorsa yapacağım

 25. sanirsinki cok ince kullanim sekli var, duzgunce yerlestirip dislere sıktiktan sonra agizda dansmi ettirmek gerekiyor ise yaramasi icin 90 sn bekliyoruz sonra tukuruyoruz. bitti.
  bende kullandim ve ise yaramadi.

 26. kemallettin taneri

  bu yorumları okuduktan sonra asla kullanmayı düşünmüyorum, ancak ücretsiz bir kaç kutu tarafıma gönderirseniz deneyebilirim :))) Kemalettin Taneri bu arada denedikten sonra dr. masrafları size ait ! ya bırakın bu işleri arkadaşlar en temizi diş hekimlerini tercih edin !

 27. Bende Kullanmak istiyorum ama dişlerimden bazıları kaplama onları çıkarırmı diye korkuyorum.

 28. Yaşar Benlidayı

  Bu ürün için TDB (TÜRK DİŞHEKİMLERİ BİRLİĞİ) den veya İSTANBUL DİŞHEKİMLERİ ODASINDAN onay ve görüş alınmışmıdır diye firma yetkililerine sormak istiyorum.69 TL ücret verine,dişhekimine gidilip,hem ağız muayenesi yaptırılması,gerekiyorsa,detartraj(diş taşları temizliği)la birlikte diş beyazlatmasını da beraber yaptırılmasını,konunun uzmanı bir dişhekimi olarak tavsiye ediyorum.

 29. Hidrojen Peroksitin dis beyazlatmasinda kullanımı tüm dünyada yasaklandı. Onun için bunu üreten firmalar 3. Dünya ülkelerine bu ürünleri bir çöplük gibi gönderir satıyorlar, Allah’tan bizim saglık bakanlığı da yasakladı ve satışlarını yasakladı. Su an Türkiye’de satışı yasak.

 30. adnan gümüş

  lütfen kullanan varmı nasıl sonuç görülüyor memnunmusunuz paylaşalım

230 queries 0,354