Slim N Lift Supreme Comfort Korse Yorumları

Slim N Lift Supreme Comfort Korse Yorumları, Slim N Lift Supreme Comfort Korse Kullananların Kullanıcı Yorumları sayfasında Slim’n Lift Askılı Korse hakkındaki olumlu veya olumsuz yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.. Slim’n Lift Kullananlar lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde görüşlerinizi tarafsız olacak şekilde bizlerle paylaşınız..

Slim N Lift Korse Ürün Özellikleri:

Slim N Lift Supreme Korse
Slim N Lift Supreme Korse

Tüm zamanların en favori vücut biçimlendirici korsesinin yeni ve geliştirilmiş versiyonu! Bambu Lifleri ile geliştirilmiş benzerlerinden üstün bir korsedir.

Bir paket içinde siyah ve ten rengi olmak üzere 2 adet korse bulunmaktadır. Tekli paketler: Siyah Renk ve Ten rengi.

Önemli Not: Lütfen orjinal ürün satışı yapan siteler dışında slim n lift korse kullanmayınız. Aksi taktirde kullanacağınız üründen fayda görmemeniz söz konusu olabilir. Orjinal ürün için önerilen fiyat 149 TL dir.

Yorum Yazmak İçin Tıklayın

2 Yorum

  1. arkadaşlar bu korseyi kullananlar var mı? lütfen işe yarayıp yaramadığını söyleyin. O kadar siteye girdim hiç birinde de yrum yapılmamıştı. Lütfen yorumlarınızı söyler misiniz?

  2. ben bir siteden aldım açıkçası orjinalmi degilmi o konudada emin degilim alacaksanda güvenilir bir siteden al ama bana gelenin durumu parlak degil orjinal ürünse hiç tavsiye etmiyorum

225 queries 0,317