Slim Cream Kullanıcı Yorumları

Slim Cream Kullanıcı Yorumları İnternet Sayfasına Hoşgeldiniz.

Slim Cream Hakkında üretici açıklaması

Slim Cream Nedir: Bitki özünden elde edilen bir kremdir.Dünyada sadece Afrika’da varolan, sıcak ortamda büyüyen ve kendi kendine yetisen, Hoodia kaktüsünün %100 özünden elde edilmistir. Hoodia Gordonii’nin içerigindeki steroidal glikozitlerin, merkezi sinir sistemi ve özellikle de vücudun açlık hissinin dengelendigi hipotalamusa etkisi üzerinde birçok çalısma bulunmaktadır. Soya lesitini, damarlarda birikmis olan kolesterol plaketçiklerini küçük parçacıklara bölmeye, böylece damar çeperindeki yaglanmaları önlemeye yardımcı olur. Kanın vücutta daha rahat dolasmasını saglayarak plaketçiklerden ötürü olusabilecek damar tıkanıklıkları riskini azaltır. Ayrıca beyin fonksiyonlarının saglıklı ve dogru çalısmasına yardımcı oldugu gibi, thiamin’in (B1 vitamini) karacigerde ve A vitamininin bagırsaklarda emiliminde de etkilidir. Kesinlikle kimyevi ve yabancı katkı maddesi ihtiva etmez. Bu yüzden arzu ettiginiz zaman günde 1 tüp kullanabilirsiniz.

Slim Cream, İnsan saglıgına zarar vermeden, incelmenize yardımcı olabilir. Hoodia kaktüsünün %100 özünden elde edilmistir, vücutta kol dirseklerinin iç bölgelerine veya (kolu olmayanlar ile kolda asırı oranda yanık bulunan kimselerin) bacak diz kapaklarının arkasına sürerek incelmelerine yardımcı olabilir. Slim Cream ülkemize Amerika’dan ithal edilmis olmakla beraber yalnızca Amerika’da degil İngiltere, İspanya, Japonya, Portekiz, Meksika’da ve İsrail’de satısı yapılmaktadır. Üretici firmanın su anda Fransa, Danimarka ve Venezuella ile ürünün dagıtımı için görüsmeleri devam edilmektedir.

Slim Cream bir çok zayıflama ürünün mansetlerinde veya tanıtıcı reklamlarında lanse edildigi gibi sihirli, büyülü ve astronomik degildir. Slim Cream 8 yıllık klinik çalısmaların ve biyolojik arastırmaların sonucu olarak üretilmistir.

Kimyasal degildir.

Slim Cream Kimyasal Enzim içermez ve kimyasal maddeler hiç bir sekilde bulunmaz, bir çogu diyet haplarının (kapsül) halini alabilmeleri için 24 ek kimyasal madde ilave edilmesi gerektiginden, bu tür zayıflama kapsüllerinin kullanımı son derece sakıncalı olabilmektedir ve % 30 – 35 oranında kanserojen madde ihtiva edebilmektedir ancak slim cream tamamen dogal bilesiklere sahip, kaktüs özünden üretilmistir.

Yan Etkileri Bulunmaz

Slim Cream, yanlıs kullanım sonucunda olusabilecek komplikasyonlar dısında, herhangi bir yan etki göstermez, Hiç bir yan etkisinin bulunmadıgı klinik analizler ve 8 yıllık bilimsel deneyler sonucunda ispatlanmıstır. Kullanım Şekli sitemizde yer aldıgı gibi müsteri hizmetlerimiz de dogru kullanım ve aklınıza takılan tüm sorularda size rehberlik edecektir.

Kalıcı Çözüm

Slim cream incelme sürecinde, siz obezite hastalarına yardımcı olabilecegi gibi metabolizmanızı da dengeleyecebilecektir, dengelenmis bir metabolizma kısa ve uzun vadede fazla kiloların geri alınmasını engelleyebilir ancak obezite hastaları her ne sekilde olursa olsun inceldikten sonrada beslenme alıskanlıklarına dikkat etmeleri gerekir. metabolizması dengelenmis bir vücudun beslenme alıskanlıklarına da dikkat etmesiyle kalıcı çözüm elde edilebilir.

220 queries 1,196