Sıkılaştırıcı Kremler – NuSlank X-Tra Gel Yorumları

Sıkılaştırıcı Kremler – NuSlank X-Tra Gel Yorumları – NuSlank X-Tra Gel, içerdiği guarana ve diğer bitkisel polifenollerin etkisiyle vücutta kullanıldığı bölgede yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı olan bir kremdir.

X-Tra Gel gün içerisinde 3 kez kullanıldıktan sonra, sizi işinizden, uykunuzdan veya güneşlenmenizden alıkoymadan doğal bitkisel içeriğiyle işine devam eder ve görünümünüzü düzeltmeye katkıda bulunur.

* Nuslank X-TRA GEL, göbek inceltme, basen ve bel inceltme, selülit düzenleme ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir kremdir. Uzun süredir Hollanda’da satılmakta olan bu mucize ürün artık Türkiye’de de satışa sunulmuştur.
* Formülündeki maddelerin etkileri ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, yağ birikimi olan bölgeleri sıkılaştırmaya, kullanıldığı bölgede incelmeye destek olur ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmaya yardımcı olur.
* X-Tra Gel doğal içeriklidir ve kullanıldığı bölgelerdeki yağ birikimini ve selülit görünümünü azaltmada etkilidir.
* Siz çalışırken, uyurken veya sahilde güneşlenirken, uzun süreli etkisi sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.

220 queries 1,240