Revita Şampuan Kullananlar Kullanıcı Yorumları

 Revita Şampuan ile saç dökülmesi problemleriniz azalmaya başlayacak. Revita Şampuan Kullananlar, revita şampuan kullanıcı yorumları başlığı altında bu ürün ile igili görüşlerini dile getiriyorlar. Siz de Revita Şampuan hakkında neler düşündüğünüzü kullanıcı yorumları ile paylaşmak istemez misini?

Ürün Özellikleri veya Üretici Açıklaması:

Revita Şampuan saç çıkartmayı tetikleyici etkisini, güçlü nemlendirici özelliği ile birleştirir ve saç kökünde gerilebilme-sünebilme özelliğini veren temel amino asit tedarikini sağlar. Revita Şampuan‘ın bu etki mekanizması güçlü ve eşsiz saç derisi canlılığı sağlar; yeniden saç gelilişimini tetikler. Revita Şampuan saç dökülmesinin ve seyrelmesinin ortaya çıkmış olduğu ilk safhalardan, daha sonraki saç dökülmesi ve seyrelmesi safhalarına kadar etkilidir.

Revita Şampuan‘ın içerisindeki Procyanidin B2 & C1 yan etkisi olmaksızın Minoxidil kadar etkilidir.

Piyasada bulunan en etkili yeniden saç çıkartmayı tetikleyen şampuan DS Laboratories’in araştırma çabalarının sonucu olan Revita Şampuan‘dır.

Saç dökülmesi ve seyrelmesi ne kadar uzun zamandır ya da ne kadar şiddetli olursa olsun Revita Şampuan‘ın günlük kullanımı derinizin canlılığını galiştirecek, saçınızın kalitesini koruyacak ve yeni saçlarun oluşumunda etkili olacaktır. Revita Şampuan saç derinizde ve saç foliküllerinizde ilk kullanımundan itibaren erkili olmaya başlar.

REVITA ŞAMPUAN KULLANIM ŞEKLİ: Nazik bir masajla Revita Şampuan‘ı uygılayın. Revita Şampuan ‘ıSaç derinizde 1-2 dakika bekletin veardından durulayın. Sonra aynı işlemi tekrarlayın, ancak bu sefer Revita Şampuan ‘ı saç derinizde yaklaşık 3-5 dakika bekletin. Durulama işleminden sonra isterseniz yüksek kalitede bşr saç kremi kullanabilirsiniz. Optimum sonuç için Revita Şampuan haftada en az 5 kez kullanılmalıdır.

220 queries 0,472