puranox tam bir fiyasko

sitesinde anlatılanlara aldanıp beni çok rahatsız eden horlama sorunumun çözümü için 1kutu puranox kullandım.ancak horlamanın kesilmesini bırakın en ufak bir azalma dahi olmadı.madem üründe bu kadar iddialılar neden beğenilmeyen durumlarda ürünlerini iade almıyorlar sizce?
sonuçta kullanmayı düşünüyorsanız gerçekten paranıza yazık bu kadarını söyleyebilirim.

10 Yorum

 1. Horlama ameliyatı oldum horlamam devam etti,burun bandı,mandal kullandım horlamam devam etti…Puranox adlı üründen 3 kuru kullandım.Helal olsun,ilk günden horlama diye birşey kalmadı.Bu bir mucize diyor eşim.Uykusuzluktan sabahları dinlenmeden kalktığımdan sakarlıklarım bitmez,haftada bir trafik kazası tehlikesi yaşardım.Eşimle cinsel hayatım bile düzeldi.Bence bu olumlu sonuçlara değer.Özellikle boğazınızdan kaynaklanan horlamalarda öneriyorlar.Bende bir kulak burun boğaz uzmanının önerisiyle aldım.

 2. evimize huzur geldi..eşime kullandırıyorum…1 hafta oldu,çocuğumuzla aynı odada yatıyoruz.. horlama sesinden uykusuz kalıyordu gece boyu ağlıyordu…şimdi herkes huzurla uykusunda…

 3. bende bu ilacı aldım hakikaten tam bir fiyasko hatta horlamam biraz dahada arttı kesinlikle bir para tuzağıdır aman dikkat..

 4. 1 gün bile değil kesmek azaltmadı bile horlamamı kesinlikle tavsiye etmiyorum paranıza yazık

 5. Çare diyerek aldığımız bu spreyi ÇARE DEĞİL ÇİLE OLDU .
  Satıcı ile muhatap bulamadım sıkıntımı anlatmaya…
  UMARIM BİZİM DÜŞTÜĞÜMÜZ DURUMA VATANDAŞ DÜŞMEZ.

  BEN FORUMLARI OKUMADAN ALMIŞTIM ÇOK PİŞMANIMMM

 6. Horlama nedeniyle yumuşak damağımı aldırdım, horlamam azaldı ancak devam etti. KBB doktorumun açıklası ve ek tavsiyesiyle Puranox sprey aldım.Memun kaldım. Horlamamın kesildiğini eşimden ve çocuklarımdan duymak beni ayrıca mutlu etti.

 7. Kutu üzerindeki “Ürün Danışma Hattı”, 7/24 hizmet vermektedir.
  Ürün İngiltere’den İspanya’ya tüm Avrupa’da eczanelerde satıştadır, ayrıca 2013 yılında da Avrupa Deutsch Eczaneleri tarafından “Avrupa Yılın Sağlık Ürünü” olarak seçilmiştir.
  Şirketin, her bölgede eczanelere çalışan elemanları vardır. Hatalar ve ürün kullanıcıları soruları için Doktor, Uzman Doktor danışmanlığı da mevcuttur.
  Türkiye’de 5000’den fazla eczaneye ürün veren, üç bölgede müdürlüğü olan bir şirketten muhatap bulamamak tuhaf, yanlı ve insafsız bir yorum.

 8. ürün hakkında olumlu yazılar yazanlar bu ürünün pazarlayıcılarıdır.Sakın inanmayın.beş para etmez.paranızı çöpe atmayın.
  ha horlamanın çözümü vr, internetten araştırıp istanbulda bi dişçiye gittim ve ağız aparatı yaptırdım.Şimdi tamamen rahat hem de terlemeden uyuyom.İstanbul dışında bu işi yapan şimdilik yok galbaha.Sen de internette ara anlarsın.ben bu aparata 1160 tl verdim, sabah gittim akşama gel al dediler.Aldım.Çok şükür işe yaradı çok rahatım.Ameliyat falan olmayın sakın.gerek kalmıyor çünkü.hem de ameliyat işe pek yaramaz.

 9. puranox ı kulaanmadan önce normal horluyordum, kullandıktan sonra aslanlar gibi kükremeye başladım, sakın ve sakın almayın paranıza yazık 55 lira veriyorsunuz, hem paranız gidiyor hem sinir olup üzülüyorsunuz, yazık yaa gerçekten haram zehir olsun verdiğim para, gidin hırsızlık yapın bunu yapacağınıza bölesi daha az günah insanları kandırmayın sakın ve sakın almayın lütfen

 10. 08 /12/2014 tarihinde 55 tl ye aldim hicbirseye yaramadi paraniza yazik tavsiye etmiyorum.

 11. Ulen hangisine inanmak bilemedim yaa

223 queries 0,381