Peptique Kullananlar Peptique Kullanıcı Yorumları

Peptique Kullananlar Peptique Kullanıcı Yorumları, peptique kırışıklık giderici krem kullanıcı yorumları ve peptique şikayetleri ve forum sitesine hoşgeldiniz. Sizde peptique ile ilgili görüşlerinizi bu başlık altında dile getirebilirsiniz..

Peptique‘in başka hiçbir anti-aging kreminde olmayan % 6.6 oranındaki zengin ve konsantre Peptide içeriğini belgeleyen sertifika her kutuda ürün ile birlikte tüketicilere sunulmaktadır. 4 adet peptide in kullanıldığı ilk ve tek kremdir. Peptitler kırışıklara ve çatlaklara karşı kullanılan en etkin maddelerdir…

4 çeşit Peptide içeriği; Cilde yüksek oranda nem kazandırır, elastikiyet kaybını önler, Gençlik hormonuna benzer etkisiyle yaşlanma belirtilerini azaltır ve kolojen üretimini arttırır. Ayrıca Avokado, Üzüm çekirdeği ve Jojoba yağı ile A, C, D, E vitaminleri de içeren Peptique bu zengin özellikleriyle dermatologların hassasiyetle önerdiği bir üründür.

Formülündeki Matrixyl 3000adlı Peptide karışımının etkinliği, Paris’te düzenlenen Dünya Dermatoloji Kongresi’nde kanıtlandı. Peptique’teki aktif bileşenler, dermatologlar tarafından tavsiye ediliyor.

Kaynak: etkinmarket.com

One comment

  1. Peptique aldim, ve elime biraz sürdum. Sürdukten sonra ellime sürdugum
    bölge iki uç saata kadar kasinti yapti ve bundan dolayi yüzüme kullanmaya
    korkuyorum. Ne yapmam lazim

223 queries 0,561