Pembe Panjur Üyelik İptal Etme | Pembe Panjur Giriş

Pembe Panjur Nedir? Pembe Panjur Sitesinden Üyelik İptal Etme Nasıl Oluyor? Pembe Panjur Şikayet Yazma Sitesi. Pembe Panjur insanların tanışarak birbirleriyle izdivaç kurmalarına olanak tanıyan en popüler evlendirme sitelerinden biridir. – kullanıcı yorumları – Birçok kişi bu site sayesinde aradığı partneri bularak evlilik yolunda ciddi adımlar atmış bulunmaktadır. Son zamanlarda sitemize giriş yapan gruplardan birkaçını izlediğimde eski pembe panjur üyeleri olduğunu farkettik ve pembe panjur üyelerine özel bir kanal açarak onları bir noktada toplamak istedim.

Değerli kullanıcı yorumları misafirlerimiz pembe panjur sitesine giriş yapmak isteyenler www.pembepanjur.com sitesini ziyaret ederek ana sayfadaki üye girişi bölümünden giriş yapabilirler..

Üyeliklerini iptal etmek isteyen ziyaretçilerde http://www.pembepanjur.com/giris.php?ref=/contact.php linkini ziyaret ederek site yönetimi ile iletişime geçebilirler..

Siz de Pembe Panjur ile ilgili yorumlarınızı, görüşlerinizi yahut şikayetlerinizi kullanıcı yorumları ile paylaşmak ister misiniz? Lütfen yorum bölümünü kullanınız..

Ayrıca üyelik silmek isteyenlerin aşağıdaki mail adreisil iletişime geçmeleri gerekmektedir. Üyelik iptali için bilgi@pembepanjur.com adresine mesaj atmanız yeterli olacaktır.

223 queries 0,338