Pembe Maske Yorumları, Revivaly Pembe Maske

Son zamanların vazgeçilmez ürünü Pembe Maske Yorumları, Pembe Maske Kullananların Yorumları, Pembe Maskeyi Kullanan Kadınların Olumlu ve Olumsuz Yorumları, Pembe Maske Müşteri Yorumları, Revivaly Pembe Maske Kullanıcı Yorumları..

Merhaba değerli kullanıcı yorumları misafirlerimzi bu başlığımız altında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Berrin rolünü canlandıran Yıldız Çağrı Atasoy‘un da kullanmış olduğu cilt bakım ürünü olan Pembe Maske ile ilgili olumlu ve olumsuz yorumlarınızı paylaşabilirsiniz..

Pembe Maske ile ilgili merat ettiklerinizi de sorabileceğiniz bu başlık altında diğer kullanıcılar tarafından da sorulara cevap alabilirsiniz.

sizde Pembe Maske veya Revivaly Pembe Maske hakkında ki görüşlerinizi kullanıcı yorumları ile paylaşmak istemez misiniz?

14 Yorum

 1. Pembe Maske ile ilgili Olumlu ve Olumsuz Yorumlarınızı Kullanıcı Yorumları ile paylaşabilirsiniz..

 2. ben kullanmak istedim.. ama sadece istemekle yetindim.. çünkü kararsız kaldım… bir çok yerde pembe maske satılıyor ve bunlardan bir çoğuda cilde zarar veren ürünler satıyor.. hangisini kullanacağıma şaşırdığımdan dolayı şimdi kullanamıyorum.  :((

 3. bende revivaly pembe maskeden kullandim sonuc harika yalniz dördüncü kullanimda yuzumde kucuk renkde beyaz sivilceler cikmaya basladi artik kararsizim ….

 4. revivaly pembe maskeyi kullandım.ama tam anlamıyla pişmanlık.. yüzümdeki sivilce izlerine faydası olmadığı bi yana,tüyleri kopardığı için yüzümde tüylenme başlamış.paranızı çöpe atmayn. benden söylemesi..

  • Biz kime inancz ya kimi diyo iyi kimi diyo kötü adam gibi çıkın bilgilendirme yapın halkı mağdur etmeyin.

 5. guzel makale

 6. yanı bu maskenın hıc mı faydası yok arkadalar ?

 7. Hiç mi faydası yok yhaa ben almk istiyorum yüzümde siilce izleri war çok kararsızım sivilcem artıyo ergenlik dönemindeyimm 🙁

 8. gerçekligi nasıl anlaşılıyo ? <3

 9. 17 YAŞINDAYIM BU REVİVALY PEMBE MASKE DEN KESİN SONUÇ ALABİLİRMİYİN LÜFTEN KULLANANLAR YORUM ATIN …..

 10. ya siz beyinsizmisiniz teyzemin suratı maf oldu

 11. ya kesin cevap verin yüzümde lekeler var bu maske iyi geliyomu yoksa gelmiyomu

 12. BANA GÖRE KİMSE YOK

 13. Enise Yüksel

  Ben bir kez kullandım; sivilceleri azaltıyor(derinden temizliyor), güzel bir bakım maskesı, cildiniz birinci kullanışta bebek cildi gibi yumuşuyor, ama lekeleri yok etmiyor bunun altını çizmek istiyorum, sadece yüzü derinden temizliyor.Yani gençler için özellikle akne veya hava kirliliğinden şikayetçi olanlar için öneririm.

225 queries 0,457