PEMBE MASKE – Cilt Yenileyici Pempe Maske

Pembe Maske, cilt yenileme ürünleri piyasasında son zamanlarda tercih edilen maskelerden biridir. Aynı zamanda Pembe Maske bir çok ünlü isim tarafından da tercih edilmektedir.. kullanıcı yorumları sitesi pembe maske ürünü hakkında yorumlar..

Yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede kullanılan yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur.

Her iki ürün de minimum beş seans olarak uygulanmakta ve cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısı arttırılabilmektedir.

İç ve dış etkenlerin ciltte yol açtığı yaşlanmayı önleyen pembe maske yağ ve nem dengesini düzenleyerek gençlik iksiriniz oluyor.

Pembe Maske havanın mevsimsel değişiminden kaynaklanan zararlı etkileriyle ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklıklar gibi sorunları yok ediyor.

Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor.

Sizde Pembe Maske ile ilgili olumlu ve olumsuz görüşlerinizi kullanıcı yorumları farkıyla paylaşmak ister misiniz?

Yorum Yazmak İçin Tıklayın

9 Yorum

 1. nedesek ne denesek olmadı sivilceler aldı başını gitti aldeva diye bi krem buldum google den çok farklı bişiii bende farkettimki aynada bi başka gülüyorum

 2. Pembe Maskeyi evde hazırlamak mümkün mü acaba? Pembe Maske Tarifini bilen arkadaşlar var mı yazarlarsa çok memnun olurum..

 3. Pembe maske gerçekten de yüzdeki lekeleri gideriyor mu? Öyle bir geçer zamaki dizisinde oynayanlar gerçekten kullanmış mı acaba? Ben o kadar emin değilim işe yaradığından ama yine de denemekten başka birşey gelmiyor elimden.. :/

  • yaa bu öylebir geçer zamankide oynayan kadın gerçektende bu ürünü kullanarak mı güzelleşmiş..! gerçekten hayret ettim doğrusu.. ilginç:..

   • hayır bu ürünü kullanarak olmamış kendisi çıktı açıklama yaptı rahatsızlığından dolayı yüzü öyleymil tedavisi bittiğinde yüzüde düzelmiş

 4. Pembe maske kullananlar sonuçlarını paylaşabilirler mi?

 5. arkadaşlar benn aldım sanırım sahte çıktı herhangi bir değişme olmadı şimdi sipariş vericem umarım ii gelir acaba 5 gün yeterli olur mu onun terddütü var şimdi

  • Ece Hanım 5 gün gibi kısa bir sürede etki edip etmeyeceğini bilmiyorum ama aldığınız firmada iade garantisi yokmuydu? Eğer yoksa şimdi alacağınız firmaya lütfen sorunuz aksi taktirde sahte olma ihtimali yüksek olmaktadır. 5 günün yeterli olup olmadığını da yetkili kişilere sorarsanız daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz..

229 queries 0,471