Ozoderm Grey Hair Saç Bakım Losyonu Kullanımı Şekli

Ozoderm Grey Hair Saç Bakım Losyonu Kullanımı Şekli – Ozoderm Grey Hair tüm renkteki saç üzerinde  yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğal bir dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir; değişim ani değildir. Ozoderm Grey Hair saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar.

Gözle görünür sonuçlar elde etmek için 10 günden 21 güne kadar zaman gerekebilir, bazen çalışma ortamı veya kalitesiz temizlik ürünleriyle yıkanması durumunda bu süre 4 haftaya kadar uzar görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise süre uzayabilir.

One comment

  1. ben ozoderm grey hair i 10 gündür vtarifine ugun kullandım fakat kalp çarpıntısı tansiyon ani iniş ve çıkışları yaşadım . İçeriğini bilmedenj,labrotuvarda inceletmeden bu tür ürün kullananlar mutlaka doktor kontrolünde kullanmalı.doktorum saç rennklendiricilerinin kalp krizine neden olabileceğini söylüyor.Özellikle kalp ve tansiyon sorunu olanlar bir kez daha düşünerek kullansın. Herkese sağlıklı yaşam diliyorum

223 queries 0,363