Orjinal Giyilebilir Polar Kollu Battaniye

Giyilebilir Polar Kollu Battaniye ile kış aylarında sert geçen soğuklara karşı polar kumaştan üretilen kollu battaniye sizi evinizin içinde televizyon izlerken, dinlenirken, bilgisayar kullanırken, yemek yerken sıcacık tutmasını sağlayacak.

Sermin Giyilebilir Polar Kollu Battaniye diğer battaniyelerden farklı olarak rahat hareket kabiliyeti sağlarken sadece yatarken kullanabileceğiniz bir üründen farklı olarak rahatlığı ön planda tutacak şekilde, kitap okuyabilir, kahvenizi yudumlayarak koltuk, sandalye üzerinde vucüdunuzu sıcak tutmanızı sağlayabilirsiniz.

Sermin Giyilebilir battaniye, polar kumaştan üretilmesi sebebi ile kumaşın yumuşak dokusu sizi sıcak tutması ile birlikte vucüdunuzda rahatsız etmeden rahat kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Sermin Kollu battaniye Tüylenme problemi yapmaz,polar kumaş özelliği ile içerisinde naylon – suni karışım olmadığı için kolay kolay alev almaz. Makina yada elde kolayca yıkanabilir ve hızlı bir şekilde kurur.

Giyilebilir kollu battaniye anti Bakteriyel Özelliği sayesinde, mantar, kaşıntı, alerji yapmaz. Astım hastaları tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek Giyilebilir polar kollu battaniye ile kış aylarını sıcacık geçirmenizi sağlayacak ve üşümemenize karşı büyük yardımcınız olacaktır.

220 queries 0,332