Oestro Göğüs Bakım Kremi Yorumları

Oestro Göğüs Bakım Kremi Yorumları, Oestro Krem Kullananlar, Oestro Krem Faydaları ve Zararları Paylaşım sitesine hoşgeldiniz. Sizde Oestro ile alakalı düşüncelerinizi kullanıcı yorumları sitesi ile paylaşmak ister misiniz?

Ürün Özellikleri ve Üretici Açıklaması:

Oestro İle Daima Dik, İri ve Dolgun Göğüsler!

Oestro Göğüs Kremi, her türlü sarkma, sönme, yaşlanma etkilerine karşı, deformasyon sorunlarınızda güvenle kullanabileceğiniz tamamen doğal bir kremdir. Oestro Göğüs Bakım Kremi sentetik hormon içermez. Doğal, dolgun, dik ve daha iri göğüslere Oestro ile kavuşun!

Oestro Krem Fitoöstrojen (Doğal Östrojen) ile daha büyük göğüslere kavuşmanızı sağlar. Kadınlarda göğüslerin gelişimini sağlayan östrojen’i doğal olarak tekrar sağlayarak gelişimi başlatır.

Oestro Krem Kullanımı Hakkında:

Oestro Krem ortalama 60 günlük kullanım içindir. 2-3 günde bir sürülür. 1 Kutu Oestro 45 Mg’dır.

 • Sadece Bakım İçin 1 Kutu,
 • Hafif Deformasyonlar İçin 2 Kutu,
 • Yoğun Deformasyonlar İçin 3 Kutu,
 • Geliştirme ve dolgunlaştırma için 6 Kutu

Kullanılmalıdır.

Oestro İçeriği: Oestro Krem tamamen doğaldır.

Oestro Yan Etkileri var mıdır?

Oestro Krem‘in herhangi bir yan etkisi bulunmaz.

6 Yorum

 1. inanmamıştım ama işe yarıyor gerçekten

 2. ben bu kremi yıllardır biliyorum fakat ihtiyacım olmamıştı 2 yıl önce doğum yaptım ve sonuç malum şimdi 2 aydır oestro kullanıyorum inanılır gibi değil toparlanma ve gerginlik oldu canıgönülden doğum yapmış hanım arkadaşlarıma tavsiye ediyorum mutlaka denemeden gidip ameliyat filan olmasınlar morallerini bozmasınlar…

 3. Benim merak ettiğim acaba,emziren anneler kullanabiliyor mu yoksa emzirme dönemi bittikten sonramı kullanabiliyor bilgilendirilirsem çok memnun olacağım .Emzirenlere bebek için bir zararı var mı?

 4. Göğüs bakımı dikleştirici dolgunlaştırıcı olarak mutlaka kapsüller ile deneyin müthiş birşey..! Oestro göğüs konusunda aşmış arkadaşlar. Kesinlikle tavsiye ederim şimdi kampanya var üstelik benden söylemesi. :))

 5. alev ekşioğlu

  Göğüs kremi olarak tek tavsiyem oestro krem fiyatı da oldukça uygun şu sıralar

 6. 2 yıldır kullanıyorum aralıklarla kapsüllerle birlikte kullanın faydasını göreceksiniz inanılmaz bir şey benden söylemesi

223 queries 0,636