NOKIA X2 Kullanıcı Yorumları , Nokia x2 Teknik Özellikleri

NOKIA X2 Kullanıcı Yorumları , Nokia x2 Teknik Özellikleri , Nokia’nın X2 modeli hakkındaki kullanıcı yorumları bu başlık altında yapılmaktadır. Sizde bu ürün ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşmak istemez misiniz?

Nokia X2 hakkında kullanıcı yorumlarını okuyabileceğiniz ve kendi yorumlarınızı yazabileceğiniz başlık oluşturulmuştur.Yerli ve yabancı firmalar tarafından müşterilerin beğenisine sunulan ürün ve hizmetler hakkında yapılan yorumların göreceli olduğunu unutmayınız ! Firma, şahıs, ürün ve hizmetler konusunda aşağılayıcı ve küçük düşürücü yorumlar kesinlikle Hizmetindeyiz.com sitesinde yayınlanmayacaktır. Ürünle ilgili yapılan yorumlar editörler tarafından incelendikten sonra en geç 24 saat içinde yayınlanmaktadır. Buna rağmen yasadışı ve kötü amaçlı yapılan yorumlarda tuketiciyorumlariniz.com kesinlikle sorumlu kabul edilmeyecek tir.

Kullanıcı Yorumlarında; daha önce ürün veya hizmetten faydalanmış, kendi olumlu ve olumsuz deneyimlerini paylaşan, başlık hakkında tartışmayı yönlendiren ve içerik ile alakalı görüşlerde bulunan yazarların görüşlerine öncelik verilecektir.

Aradığınız bilgiye, doğru ve net bir şekilde ulaşmanız dileğiyle…

2 Yorum

  1. ahmetkaplan007

    şarj dayanıklılık süresi çok kötü.

  2. ya bn kamera ses vs. memnunum harika ama kulaklıktan az ses geliyor bazen tek taraftan geliyor sizce ne yapmalıyım ?

223 queries 0,399