Nestle Nesfit ile 14 Günde Zayıflamak İster misiniz?

Nestle nesfit ile 14 günlük zayıflama, yağ yakma, spor programına katılanlar diyetisyen ece nevra durukan ile doğru beslenme ve kilo verme adına bilgiler ediniyor. Bikiniye hazır mısınız. Nestle nesfit 14 gün programını deneyin.

Araştırmalara göre düzenli olarak tam tahıl tüketen kadınlar form kazanmaya ve formlarını korumaya daha yatkınlardır. Sizde tam tahıllı nestle nesfit ile güne hem lezzetli hemde sağlılı bir başlangıç yapabilirsiniz.
Nestle nesfit 14 gün programıyla hem fazlalıklarınızdan kurtulup hemde daha sağlıklı ve dengeli bir besleneceğiniz bir hayata ilk adımı atabilirsiniz.

Her gün kahvaltınızı ve dilediğiniz bir öğünü nestle nesfit ile değiştirin:
Kahvaltı: Yarım yağlı veya yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase nesfitin yanında 1 adet meyve yiyebilirsiniz. 1 bardak şekersiz çay yada kahve içebilirsiniz. 1 kaseye 5 kaşık nesfit ve yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz.

Öğle yemeği: Bu öğünde dilediğinizi yiyebilirsiniz. Fakat bizim önerimiz 4 temel besin grubunuda içeren dengeli bir tabak hazırlamanız. Yağsız yada az yağlı yoğurt, salata yada sebze yemeği, tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna yada bulgur pilavı ve ızgara et, tavul yada balık yiyebilirsiniz. Böylece süt, et, tahıl ve sebze gruplarının her birini dengeli şekilde alırsınız.

Akşam yemeği: Yine yarım yağlı yada yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase nesfit ile yağsız yoğurt ve sebze yiyebilirsiniz. Daha iyi sonuç için ara öğünlerde meyve ve sebze yemeyi günde en az 2 litre su içmeyi ve egzersiz yapmayı unutmayın.

220 queries 0,671