Nestle Nesfit 14 Gün Programı Yorumlar

Nestle‘nin ürünü olan Nestle Nesfit 14 Gün Diyet Programı ile ilgili nesfit 14 gün kullannlar tarafından yorumlar bu başlık altında toplanıyor. Siz de Nestle Nesfit 14 Gün Programı ile Kaç Kilo Verildiğini Merak ediyorsanız aşağıdaki yorum bölümünde kullanıcıların paylaşmış oldukları kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz..

Aşağıda Yeliz’in Günlüğü isimli internet sitesinden nesfit 14 gün diyet programı ile ilgili bir yorum alıntı yapılmış durumda. Siz de bu ürün veya diyet programı ile ilgili görüşlerinizi kullanıcı yorumları ile paylaşmak istemez misiniZ?

Her sabah kahvaltı niyetine ofiste yediğim soğuk sandviçler, simitler ve tostlar yerini Nestle Nesfit& Fruits’e bırakmış durumda. Hem süt içmeyi alışkanlık haline getirmek isteyenler için çok akıllıca. Poğaçayı saymadım çünkü yememeye özen gösteriyorum çünkü çok yağlı ve sağlıksız olduğunu düşünüyorum heralde bir çok kişi de benle aynı fikirde? Nesfit &Fruits tam tahıllı, meyveli, buğday ve pirinç gevreğinden hazırlanmış. Sütle birleştiğinde tadı çok hafif ve güzel oluyor, tabi kabızlığa iyi geldiği de kulaktan kulağa yayılmış durumda:). Nestle’nin sayfasından faydalarına ve diğer çeşitlere bir göz atmanızı öneririm. (Yeliz’in Dünyası)

Yorumlarınız bizler için çok değerlidir. Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşınız..

220 queries 0,406