Nanomatik Çamaşır Yıkama Topu Kullanıcı Yorumları

Nanomatik Nedir? Nanomatik Ürünleri Hakkında Kullanıcı Yorumları Hangi Yöndedir? Nanomatik Ürünleri Nasıl Kullanılır? vs.. soruların yanıtlarını veya nanomatik ile ilgili düşüncelerinizi bu başlık altından kullanıcı yorumları ile paylaşmak ister misiniz?

Nanomatik bir çamaşır yıkama topudur. Çamaşırların yırtılmasını önleyen veya makinenin içine kaçmasına engel olan bir çamaşır yıkama topudur..

Böylelikle Nanomatik ürünleri ile ilgili oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmiş olacaktır yada Nanomatik ürünlerinin diğer muadil ürünler arasında tercih etmelerini sağlayarak daha sağlıklı bir alışveriş ortamı sunacaktır.

Yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı Nanomatik ürünlerine ait kullanım yada bildiğiniz tecrübeleri lütfen kullanıcı yorumları sayfası üzerinde bizlerle ve web sayfasını ziyaret eden kişilerle paylaşınız.

332 Yorum

 1. ne yumuşatıcı ne calgon gerekmiyor.çok mantıklı aslında uzun vadede hem karlı hem saglık için gayet uygun

  • Nuri Bayraktar

   😀 BAK BAK BAK 😀

   Ahmet Meriçoğlu, Pelin ve Tuba Torun

   Üçü de memnun, aynı tarihte sadece 1’er dakika arayla çok memnun olduklarını yazmışlar.. 😀 .. Ah ben de ben de.. bir memnunuz ki..

   16 Temmuz 2011, 10:32
   16 Temmuz 2011, 10:33
   16 Temmuz 2011, 10:34

 2. yaklaşık 2 aydır nanomatik kullanıyorum şikayetim çamaşırlarımdaki lekeleri çıkarmıyor kullanma kılavuzuna göre kullanmama rağmen memnun değilim acaba nanomatikte mi bir sorun var diye düşünüyorum beni bu konuda bilgilendirmenizi rica ederim

  • Fikri GÖRÜR

   Yılmaz Bey hala anlamamışsınız ama sorun nanomatikte değil sizde. Kandırılmışsınız.

 3. merhabalar Yılmaz Bey ,

  sistemimizden gördüğüme göre bizden nanomatik çamaşır yıkama topundan 1 adet satın almışsınız. lekeleriniz ağır kirlere girmiyorsa eğer hiç bir problemle karşılaşmamamız gerekir. Fakat makineniz 5/ 5,5 kg dan fazlaysa üretici firma iki adet top kullanmayı öneriyor makinanızın kapasitesi çok büyükse bir adet ürün yetersiz gelmiş olabilir.

  nanomatik.com müşteri ilişkileri

  • Öznur Öztürk

   Bravo,Sayın Nanomatik.com müşteri ilişkileri yetkilisi!
   Doğrusu Yılmaz Tunç’a gösterdiğiniz ilgi gözlerimizi yaşarttı.
   Sayın Yılmaz Tunç ve hatta mesajınızı okuyan herkes bir yerine iki adet Nanomatik almalılar ki sorun morun kalmasın. Eh siz de kazancınıza kazanç katarsınız böylece. Ne kadar zekisiniz;tebrik ediyorum!
   Ancak anlayamadığım bir husus var: Niçin diğer şikayetçilere hiç cevap yazmadınız? Madem klendinizi Nanomatik.com müşteri ilişkilerinin hassas(!) bir yetkilisi olarak ilan ediyorsunuz,diğer şikayetleri de cevaplandırmanız yerinde olmaz mıydı?
   Örneğin iade talebinde bulunan bir çok müşteri var burada. Nerede o mesajlara verdiğiniz cevaplar?
   Yoksa ürünleriniz iadeli ve garantili değil miydi !!!
   Bizim gibi keriz(!)ler olmasa sizin gibi zeki(!)ler nasıl köşe olacak,değil mi ?
   Uyanın artık canım milletim, UYANIN !!!

 4. mükemmel bi ürün,verdiğim 89 lira kuruşuna kadar helal olsun.iyi ki almışım

 5. bende kullanmak istiyorum aslında ama hala bi güvensizlik var içimde 

 6. sgk de çalısan memurlarız.eğerki ürününüz iyi ise bizlerde almak istiyoruz.ama okadar çok ürünler denedikkihep fos çıktı.bizler artık bir kuruşumuzu bile hesaplar olduk artık kandırılmak istemiyoruz.deterjan yok yumuşatıcı yok kireç sökücü yok.deneme ürününüz var ise kullanmak istiyorum.bana mail değilde telefon ile ulaşmak isterseniz 02164212113 dahili 1134 adım neriman uysal cevabınızı bekliyorum

 7. bayram gökkurt

  eşimle beraber reklemlarınızı izliyoruz ama bizimde bazı kuşkularımız var tabiki .en fazla 5 kg çamaşır koyarsak sölediginizgibi agır lekeleri çıkaracakmı bukonuda cvp bekliyoruz sonuçta bizler çalışan insanlarız .yag .meyve sevze lekelerigibi lekeler olabiliyor kıyafetlerimizde  ilginize tşk allaha e olunuz .

 8. merhabalar Bayram Bey ,

  1 adet nanomatik standart makinelere uygun olduğu için makineniz 5- 5,5 kg dan fazlaysa iki adet top kullanmanız gerekmektedir. Nanomatik Türkiye’nin tek patentli çamaşır yıkama topudur ayrıca yapabildiklerini aldığı kalite belgeleriyle kanıtlamıştır . Bu nedenle deterjan yumuşatı ve kireç sökücü ne yapıyorsa aynı performansı  nanomatikte de görebilirsiniz. Sadece normalde deterjanın çıkarmadığı ve leke çıkarıcı koymanın gerektiği ağır lekelerde normalde koyduğunuz leke çıkarıcının veya deterjanın 1\5 i kadar bir takviye yapabilirsiniz.

  nanomatik.com müşteri ilişkileri
   

 9. suna salihoğlu

  ben beyaz çamaqşırlarımın nasıl bembeyaz olacağını merak ediyorum. çünkü bu konuda çok titizim.nonomatikle aynı beyazlığa ulaşabilicekmiyim . aydınlatırmısınız

 10. selam nanomatiği kullanan biri olarak görüşümü sunacam.eşime zorla aldırdım hemde her ihtimale karşı kendi resmi sitesinden istedik,ama çamaşırları nasıl koyuyorsam öyle çıkarıyorum deterjanda ekliyorum söyleneni aynen yapıyorum ama sonuç alamıyorum.akrabalarımız benim kullanmamı bekliyorlardı ondan sonra alacaklardı.sorduklarında olumsuz cevap veriyorum bir aydır kullanıyorum hep bir ümitle ama malesef.eşimle aramız bozuldu deterjan isteyince.ne yapacağımıda bilmiyorum.

 11. BENİM EŞİM ARABA TAMİRCİSİNDE ÇALIŞIYOR LEKELERİ ÇIKARIRMI BİLMMİYORUM BİR AYDIR ALMAKTA KARASIZIZ ÇEZREMİZDE KULLANANDA YOK O YÜZDEN NASIL BİR ÜRÜN OLDUĞUNU BİLMİYORUZ BU KONUDA BİLGİLENDİRİSENİZ SEVİNİRİZ…VE BU ÜRÜNDEN ALIPTA MEMNUN KALMAZSAK GARANTİSİ VARMI???

  • benim eşim bosch service de çalışıyor.Araba tamiratıyla uğraştığı için üzerinde lekeler oluyor.nanomatiği kullanıyorum.sonuç güzel tavsiye ederim.bu arada adaşız:)

 12. nanao saftirik :)

  BENİM BÖYLESİNE FAYDALI BİR İCADIM OLSA VE BİRİSİ MEMNUN KALMADIM ALIN BUNU DESE: ONA; “GİT MAHKEMEYE VER”  YA DA “KULLANMADAN ÖNCE MEMNUN OLMAYACAKTINIZ” GİBİ ABUKLUKLA CEVAP VERMEZDİM! GETİR KARDEŞİM AL PARANI DERDİM.Sizce sıradan bir kullanıcı söylenildiği gibi olağanüstü faydaları olan bu ürünü niçin geri vermek istesin ki? Böyle bir karalama kampanyasını ancak rakipler yapar.na da verilecek cevap,”getir kardeşim ürünü al paranı dır”! Yukarıdaki gerek firma yetkisizinin ve tüketilenlerin  yorumları gerekse:  Kayserili’nin kullanım tarifinde : “Yakalayıp gözüne sıkın” yazan pire ilâcı (!)na dönen kullanma talimatları, klasik kapıdan satıcı ayakları bende baştan allerji uyandırdı! Bu ürünü kullanıp da çoook memnun kaldım diyen bir dostumla karşılaşana kadar benden uzak dursun!

  • Çok geniş arkadaş çevrem ve akrabam var. Hiç biri almadı ve kullanmadı. Alıp kullansa zaten olumlu cevap verirlerdi. Ayrıca ürününe  güvenen kişi ürününü geri alır. Bu kadar tasarruf yapacağını iddaa ediyorsa vede ettiriyorsa zaten kişi onu geri vermez. İyi düşünün ve uyanık olun. Ürünü bu kadar iyi ise gelsin ihlas pazarlama gibi ürününü hem göstersin hem pazarlasın.

   Saygılar 

  • Nuri Bayraktar

   nanao saftirik, Okuduğum en harika ve durumu özetleyen yorumlardan biri 🙂

 13. merhaba bu ürünü alınca geri iade garantisi varmı ? Yoksa neden garantisi verilmiyor ? yetkililerden cevaplanmasını rica ederim

 14. emine yıldırım

  ben kullanıyorum ama lekeler çıkmıyor aradım deterjanla kullanmamı söylediler dedikleri gibi kullandım genede lekeler çıkmıyor bu işten kazancım yumuşatıcı ve kireç sökücü oldu iade de edilmiyor nedenini merak ediyorum……

 15. mualla mukadder ceylan

  1 hafta oldu nanomatik alalı, beyaz camasırlar gri bi renk almıs olup, lekeler asla cıkmıyor.
  kimseye önermiyorum, tamamen aldatmaca. verdiğim parayıda haram ediyorum.   

  • Fikri GÖRÜR

   Paracıklar AK giyimli İkbal hanımın cebine gittikten sonra istediğiniz kadar haram edin. Allah size akıl vermiş, fikir vermiş. Türlü şeytani vesveselerle size kar ettireceklerini iddia ederek cebinizi boşaltıyorlar. 

 16. gerçekten hiç iyi değil.

 17. merhaba ben nanomatik almada kararsızım beyazlarımı 90 derecede kosla ilaveli yıkıyorum ondan elde ettiğim beyazlığı namomatiklede edebilecekmiyim çocuklarım ufak lekeli çamaşırlar sürekli ilavesiz nanmatikle bu kirleri temizlemek mümkünmü almak istiyorum ama yorumlar beni tatmin etmedi bu üründe garanti veya para iadesi söz konusumu beni aydınlatırsanız sevinirim cevap bekliyorum

 18. dr.hüseyin Özcan

  ben yukarıdaki yorumumda memnun olmadığımı ifade edip iade isteğime yetkili elemanlarca olumsuz cevap verildiğini belirtmiştim; bilahere firma sahibi Alper bey beni aradı binlerce memnun kalan müşterimiz var sizin üründe bir hata olabilir ister yeni bir ürün gönderelim ister ücreti iade edelim dedi, iade istedim hesabıma yatırıldı teslim aldım. Alper beye çok teşekkür ederim.      Alper bey ürünlerine güvendiklerini ve herzaman da sözlerinin arkasında olacaklarını söylemişlerdir. tekrar teşekkür ediyorum.

 19. Ben aileme hediye olsun diye almıştım ama tam bir fiyasko çıktı. Buradaki yorumlara aldanmayın arkadaşlar. Aynı çamaşırı 3 kere yıkadık, 1 saat ön yıkama da dahil, hiç bir kir çıkmadı. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ürünü kötülemem benim için bir çıkar sağlamaz, piyasada bu ürünün başka bir firmadan versiyonu da yok. O yüzden bana yok kötülüyorsunuz yok kullanamamışsınız gibi yorumlar yapmayın. Zaten girip bir daha bu yorumuma verilecek olan cevapları okuyacak değilim ama araştıranlara söylüyorum, paranıza yazık olur !!

 20. arkadaslar bende urunun reklamını gordum asla ınanmadım deterjanın yerını asla alamaz sadece yumusatıcı amaclı kullanılır.oyle olsaydı ucuza satılıp herkesın denemesı saglanırdı kesınlıkle kanmayın butur urunlere..

 21. Kesinlikle işe yaramayan para tuzağı bir ürün. Bakıyorum son zamanlarda 5.5 kg. üzeri ise iki adet kullanın demeye başlamışlar. Bu da yeni bir taktik. İlk başlarda hiç deterjan ve yumuşatıcı gerekmez diyorlarken biraz kullansanız daha iyi olur demeye başladılar, şimdi de kapasite fazla ise iki adet kullanın diyorlar. Arkadaşlar kanmayın bunlara hepsi para tuzağı. Bu yorum yayınlanmaz ama yinede yazıyorum bakalım ne olacak…

  • Size teşekkür ediyorum bana hiç inandırıcı gelmedi.Sizin yazınızı okuduğum an,düşüncemin doğru olduğunu anladım.Teşekkürler.(Fikret Sadak)

  • teşekkürler yorumun için…

  • ben kulanmadım ama denemeye değer piyasadaki deterjanların çoğu israil malı ve eko dengeyi bozuyo nano teknoloji doğaya zarar vermez ve bizim halkımızın alıp tüketüği şeyler konusunda çok dikatli olmalı ve bilip bilmeden yorum yapmamalı  kendi yerli malımızı üretmemiz lazım bu yerli siyonislerden kurtulmamızlazım fikret sadık arkadaşım daha dikatli yorum yapmanı diliyorum senin yaptığın yorumda kulanmadığında belli bende kulanmadım onun için olumsuz biryorum yapamam unutmayalım biyolojik şavaşlar yapılıyo 

 22. ben kararsız kalarak almıştım iyi ki almışım eşim çok memnun

 23. ben yeni aldım bir haftadır kullanıyorum şimdilik gayet memnunum çok güzel ne deterjan ne yumuşatıcı kullanmıyorum. eğer dedikleri gibi 3 yılda giderse çok çok karlı olacak benim için inşallah 3-4 yıl kullanabilirim 

 24. benim gibi titiz bir insanda memnunsa herkes memnun kalır bence bu üründen 😀

 25. benim babam çiftçiydi televizyonda ikbal hanımı görmüş ona güvenip almış birkaç kere kullandılar bana da al dediğine göre beğenmiş heralde

 26. ben aldım kesinlikle memnun değilim!… İKBAL HANIMA güvendim oda yaln söylüyomuşş…. kime güveneceğimi şaşırdım… YAZIKLAR OLSUNNN 

 27. bende çok memnun olanlardanım nasıl oluyor böyle biri memnun biri değil anlamadım ama son derece güzel bence birkaç yıkamada bir beyazlarıma çok az ağartıcı  koyuyorum o kadar onun dışında hiç bir şey yok gayet iyiii ben bütün çevreme  tavsiye ediyorum

  • Çünkü sen sahtesin ama memnun olmayanlar gerçek kişiler. Yeteri kadar açık mı? Oturmuş birisi her olumsuz yorumun altına farklı isimlerle birkaç olumlu yorum yapıyor…

   • kardeşim işin gücün yok heralde senin.yalan yanlış karalama peşindesin.sana kafayı rahatlatıcı bir ilaç tavsiye ediyorum:)

   • süper cevap fikret sadak aynı düşüncedeyim senle kafa karıştırmaktan başka bişey degil . kime inanacagımızada şaşşırdık bende düşnüyodum ikbal var  işin içinde güvenebiliriz diyodum ama safsata herşey belli. saygılar 

 28. tavsiye ederimmm…..

 29. ARKADAŞLAR BANA BİR NET CEVAP YAZARMISNZ BN DE ALMAYA DÜŞÜNÜYORUM AMA KARARSISIZIM  GÜZEL YIKIYOMU TEMİZ YAPIYOMU YADA DERJAN KADAR GÜZELMİ BUNLARIN CEVAPLARINI ARIYORUM LÜTFEN YAZIN

  • Melek hanım kullanıcı yorumları editörü olarak birşeyler söylemem gerekirse şunları söyleyebilirim. Bu türlü ürünlerin orjinalliği gerçekten çok önemlidir. Orjinal ürünler tercih edilip kullanıldığı sürece bildiğim kadarıyla bir sorun yaşanmamaktadır ancak orjinal sitesi dışında satılan ürünler sahte olabileceğinden dolayı memnun kalmayabilirsiniz…

 30. Rıza Türkoğlu

  Çamaşırlar yumuşak ve temiz çıkıyor.hijyenik ve sağlıklı bir icat

233 queries 0,450