Nanomatik Çamaşır Yıkama Topu Kullanıcı Yorumları

Nanomatik Nedir? Nanomatik Ürünleri Hakkında Kullanıcı Yorumları Hangi Yöndedir? Nanomatik Ürünleri Nasıl Kullanılır? vs.. soruların yanıtlarını veya nanomatik ile ilgili düşüncelerinizi bu başlık altından kullanıcı yorumları ile paylaşmak ister misiniz?

Nanomatik bir çamaşır yıkama topudur. Çamaşırların yırtılmasını önleyen veya makinenin içine kaçmasına engel olan bir çamaşır yıkama topudur..

Böylelikle Nanomatik ürünleri ile ilgili oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmiş olacaktır yada Nanomatik ürünlerinin diğer muadil ürünler arasında tercih etmelerini sağlayarak daha sağlıklı bir alışveriş ortamı sunacaktır.

Yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı Nanomatik ürünlerine ait kullanım yada bildiğiniz tecrübeleri lütfen kullanıcı yorumları sayfası üzerinde bizlerle ve web sayfasını ziyaret eden kişilerle paylaşınız.

332 Yorum

 1. bu ürünü birkaç kez kullandım ilk 2 yıkamadan sonra makinemden akan kireçler beni şaşırttı nanomatik gerçekten mükemmel bir kireç çözücü ayrıca eşim ilk başta ürünü almamı istememişti ama deterjan ve yumaşatıcı kullanmadığımız için eşimde bu ekonomik ürünü çok sevdi inşallah bulaşık makinesi içinde böyle bir ürün çıkarda ordada kimyasallardan arınırız 🙂

  • makineden çıkan kireci nasıl ölçtünüz makinadan akan suyu kovaya doldurup süzdünüz mü neye göre yorum yaptınız eğer % 100 işe yaradığını bilsem bende alırım.

   • Arkadaşlar bu yazımı iyi okuyun LÜTFEN,,
    Ben bundan 12-13 yıl evvel bu ürünü farklı bir şekilde ürettim ve sattım. Ama biz kimseye deterjansız yıkar diye bir palavra atmadık. Biz dedik ki, bu ürünü çamaşırlarınızı yıkarken makineye çamaşırlarınızın ortasına yerleştirin ve yıkamadaki beyazlığı farkedeceksiniz dedik.
    Neden bunu söyledik, şunun için,
    Bu bahsettiğimiz affedersiniz haltın içinde ( Neden böyle yazıyorum, çünkü bu kadar abuk, sabuk yönlere götürecek kadar mantıksız bir olay haline geldi de ondan ) neyse devam edelim.. Bu nevalenin içinde sadece mıknatıs var beyler.. Bu da yıkama esnasında kireç tortulaşmasını ve bu kirecin yıkanan nesnelere yani çamaşırlara v.s tutunup yapışmasını engeller. Bu sayede oluşacak olan gri görünüm ortadan kalkar.
    Bir yorum okudum , vatandaş diyor ki ya nasıl atıyorsak çamaşırlar öyle çıkıyor :)) Eee her halde öyle çıkacak. Bu bir deterjan değil ve ASLA da bir deterjanın görevini görmez. Bu ürünü insanlara bu şeklide yutturmaları ise suçtur ,,, !!!
    Bu ürün sudaki moleküllerle muhataptır. Çamaşır yada her hangi bir tekstil ürünü üzerindeki ne kirle, nede kirlenmeyle ilgili hiç bir işlevi yoktur.
    Buna rağmen ” yaaa çok iyi, süper bişey,, diyenlerin yazdıkları ise sadece psikoloji yanılgısı yada taraflı bir yorumdur diyorum..
    Umarım açıklamalarım size yeterli olmuştur..
    Saygılar..

 2. nanomatik almak isteyen  arkadaşlara önemli uyarıdır kesinlikle aldanmayın hepsi aldatmaca bu gördügünüz yorumlarda kendi yorumlarıdır sakın yorumlara ve reklamlara aldanmayın tamamen kandırmaca ben indirimci com diye bir firmadan aldım sizler gibi tv den duydum ekranda yazan numarayı aradım kapıda ödeme sistemiyle geldi kargo parasıyla birlikde toplam 95 tl verdim degişen en ufak bir şey yok 3 yıkama yapmamıza ragmen kirler çamaşırda aynen durdugunu gördüm ve aldıgım yeri aradım ben ürünü denedigimi ve hiç bir verim alamadıgımı ve söylenenlerin reklamda anlatılanların hiç biri sanırım dogru degil ben bu üründen kesinlikle memnun degilim dedim sizinle ilk görüşmemizde memnun olmadıgınızda ürünü en gec 7 gün içinde geri gönderirseniz paranızı iade ediyoruz dediniz dedim ve görüştügüm kişi ürünü açıp kullanıp kullanmadıgımı sordu bende açıp kullanmasam nasıl ürün hakkında size bir şey söyliyecegim tabiki açtım ve 3 yıkama yaptıgımı ve hiç bir sonuç alamadıgımı anlatdım bana söylenenen aynen şöyleydi kusura bakmayın açmadan bize vazgectiginizi bildirmeniz gerekiyordu dedi soruyorum size açmadan ürünün saglam çalışır oldugunu ve olmadıgını bu ürün aynen onların dedigi gibi olup olmadıgını nasıl anlıyacakdım kaldıki bana alın bakın memnun olmadıgınızda bize memnun olmadıgınız takdirde 7 gün içinde geri alırız dedigi halde hayır beyefendi alamayız kesinlikle dediler yani sizi nasıl olsa kazıkladık der gibiydiler ben bu 95 tl den ne zengin olurum nede fakir bende son olarak beni siz dolandırdınız sizi mahkemeye vericem tüketici haklarına şikayet edicem hatda bilgisayarcı oldugumu sizlerin tüm kirli çamaşırlarınızı yani insanları kandırdıgınızı internetde yayınlayacagımı söyledim bana en son olarak elinizden geleni yapın tabiki bu dogal hakkınız biz etkilenmeyiz bizim ürünler patentli ve 54 testden gecti şeklinde kendinden emin bir şekilde iyi günler efendim size daha fazla yardımcı olamıycam dedi ve kapatdı telefonu şu an 2 hasta oglum var bunlarla hukuki açıdan 15 güne kadar ugraşamam ama internetde elimden gelinceye kadar yorumlarda insanların bunların tuzagına düşmemeleri konusunda uyarmaya devam edecegim adim ismail rayhan telefonum 0541 649 14 31 ararsanızda daha ayrıntılı bilgi verebilirim

  • İsmail Bey, sanırım farklı bir çamaşır yıkama topunu siz satıyorsunuz. Biz apartmanca 10 adet aldık,hepimiz memnunuz.Ben yüksek kimya mühendisiyim. Tüv,SGS,ISO 14001 gibi uluslararası testler keyfe keder verilmez.işe yarayıp yaramaması göreceli bir kavram değildir.Ayrıca bu ürün çevreci bir ürün,lütfen art niyetli yorumlarımızla insanları yanlış yönlerdirmeyelim.Saygılar

   • 02 haziran 2011 22:23 yorumunuzda pelin gursu nickli arkadaş yorumunu dogru yazın lütfen… ben bu ürünü satmıyorum ben ikbal gürpınarın programından satın aldım yani kısaca magdurum patentli olması 54 testden gecmesi Tüv,SGS,ISO 14001 gibi uluslararası testlerden gecmesi beni hiçmi hiç ilgilendirmiyor bu ürünün benim ihtiyacıma cevap vermemesi haksızmıyım…..! bırak 54 testden gecmeyi benim 3 yıkamadan gecemedi …kaldıki ben bu patent firmalarınımı niye dava edecegim paramı onlarmı aldı tabiki hayır bana zarar verenler tv de ikbal gürpınarın programı vasıtasıyla indirimci com benden parayı alanlar ürünü gönderen bunlar beni magdur edenler bunlar patent firmalarıyla ne alakası var zaten bu ürünü bir bayime hediye etdim zaten parasınıda ben vermiştim o yüzden yorumlara devam ediyorum bayimede sadece yengen begenmedi ama tv de reklamları var bak işine yararsa kullan yoksa kaldır at çocuk top oynasın dedim bende kalsaydı evde sürekli huzursuzluk çıkacakdı boş yere 95 tl nasıl verdin ben sana bakkaldan aynı büyüklükdeki topu sana 1 tl ye alırdım be yahu deyip aile arasında gülünc duruma düşüyordum ben verdigim paranın derdinde degilim ben bu tuzaga düştüm başkalarını düşüremesinler derdindeyim yoksa ne bu üründen ne benzeri bir üründen satmakdayım ne çıkarım olacakki sadece insanlık namına saf temiz insanların belkide son kalan parasından bir kısmını gönderecekler sırf tasarruf edebilmek için bu insanlar bende dahil kolay kazanmıyoruz yazık degilmi tabiki yazık bu paraları sizin içinmi kazanıyoruz ben yiyemedim siz yiyin der gibi yok öyle üç kuruşa beş kuruş kolay yoldan para kazanmak bu son yorumum ne yapayım allah sizden çıkarır buna inancım var allah sizi bildigi gibi yapsın nanomatik satıcıları yetkilileri….! ben size verdigim 95 tl yi helal etmiyorum..!

    • valla ben yazılanları okuyunca kimin gerçek tüketici kimin satıcı olduğunu hemen anlıyorum. ismail bey, hemen belli olduğu gibi reklama inanıp almış ve mağdur olmuş.. sağolsun beni uyardığı için.. diğer arkadaşlar benim adını bile duymadığım tuv, tus, tok, çok gibi test kuruluşlarını bilecek kadar bilinçli tüketiciler ve de apartmanca alım yapacak kadar da organize!!!
     teşekkürler ismail bey, uyarınızı tüm dostlarıma yayacağım… (ben de başka top satıcısı mıyım farkında olmadan?)

     • BIZ DE ALMIŞIZ ASLINDA EŞIM RADYODAN ALMIŞ HENÜZ KULLANAMADIK ARACIN TORPİDO GÖZÜNDEN EVE ULAŞTIRIRSA ŞAYET KULLANIP TEST EDECEĞİM ASLIN DA İADESİ OLUYORSA İADE ETMEK İSTERİM AMA BU KADAR KESİN YORUM DAN SONRA BÜYÜK BİR HEYECANLA ÜRÜNÜ DENEMEK İSTİYORUM 🙂 ÇÜNKÜ YORUMLARI OKURKEN ÇOOK EĞLENDİM MUHTEMELEN BİZ İADE EDEMEYECEĞİZ ÇÜNKÜ,EŞİM ALDIĞI ŞEY NEKADAR KÖTÜ OLURSA OLSUN ASLA VE ASLA İADE ETMEZ ONUN MANTIĞINA BAKILIRSA EEE MALUM G…TE GİREN ŞEMSİYE AÇILMAZMIŞŞ ( HA BU ARADA BİZDE TOP SATIYOMUYUZ ACABA)

   • Hakan Boyracı

    Herşeyden önce TUV bir kalite değerlendirme kuruluşudur SGS ise üretilen üründe (ev eşyası için) esnetik kullanım ömrü gibi kriterlere bakar ISO 14001 üretim sürecinin çevreciliğidir. özetle bu 3 belgeyi alabilmek için ürünün çevreciliği kesinlikle değerlendirilmez nanomatik gibi ürünlerin vaad ettiği şey daha az katyon içeren suyun daha iyi misel oluşturması için ortam oluşturacağıdır. bütün hanımlar  bilirki calgonla birlikte de deterjanın etkinliği artar. burdaki mantıkta ona yakındır nanamatik özelde ne kadar işe yarar bilmem ama kendi testini yapmak isteyenlere yöntem yakın özellikteki iki kumaşa örneğin %100 pamuk 2 kumaşa zor çıkacak örneğin pas lekesi yapsınlar daha sonra markette satılan saf su ve çeşme suyu ile bu iki kumaşı yıkasınlar saf su ile yıkanda daha çok köpük oluştuğunu ve lekenin daha iyi çıktığını görecekler bu ürünün sağlayacağı fark krsinlikle bundan fazla olamaz alacak olanlar lütfen mucize beklemesin bunu kendini yüksek kimya müh olarak tanıtıp yanılgıya yol açan kişiye cevaben yazdım ben de yüksek kimya müh çünkü  

   • Fikri GÖRÜR

    Pelin Hanım, İsmail Bey telefon numarasını vermiş arayın görüşelim diyor. Siz de versenize o kadar memnunsanız yoksa vereceğiniz telefon numarası nanomatikin satış ofisi mi?

   • Hayrettin Gençel

    Pelin hanım valla ben bu üründen almadım,almayı da düşümüyorum hatta başka bir marka olanını da satmıyorum.Ama sizin de ne mühendis olduğunuza ne de doğru söyldiğinize inanmıyorum,inandığım bir tek şey varsa oda sizin bu nanomatik satışı yapan yer yada kişilerle alakanız olduğudur.

  •  ismail bey hem diyorsunuz bu yazınızda indirimci.com diye bir yerdeb aldım hem diyorsunuz ki ikbal hanımımın programından satın aldım… bildiğim kadarıyla indirimc,.com ikbal hanımın programına ait değil… sakın kandırılmış olmayasanız?

 3. Kime inanacağız??

  • İsmail Bey 5 dk kaymakamlığa gideceği yerde 2 saat uğraşıp yorum yapmış:)
   ISO VE TÜV BELGELERİNİ VEREN ULUSLARARASI LAVORATUVARLARA DA DAVA AÇSIN:)

   • SAYIN, YÜKSEK KİMYA MÜHENDİSİ PELİN GURSU HANIMEFENDİ “LABORATUVAR” OLMASIN SAKIN HAYIR “LAVORATUVAR” DA NEDIR ? BU KONUDA Kİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLER ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİZ.. :p

 4. hangisi gerçek nanomatik bilemiyorum ama ben ikbal gürpınar ın sitesinden satın almıştım çok da memnunum herkese tavsiye ederim ben alırken hiç yorumlara  falan bakmamıştım şimdi tekrar abime almak için nanomatik yazınca çıkanları okudum şaşırdım doğrusu benim aldığım ürün gerçekten işe yarıyor.

  • bende bu ürünü bugün aldım yanlız reklamlarda yeşildi bana beyaz geldi başka bi yorumda bu ürünün orjinalı ve sahtesi karışıklılık ordan sanırım umarım benim aldığım sahte değildir çünki 34 liraya aldım

   • AYŞEGÜL GÖKER

    benimki yeşildi ve 89 tl ye aldım ama üzülmeyin hatta sevinin siz daha az zarar etmişsiniz benim aldığımda hiçbir işe yaramadı

 5. Yaw kime inanıcaz bi doğru düzgün bişe yazın biri dio işe yaramıo biri dio yarıo kazık yemeyelim!

  • ben 15 gündür kullanyorum bu topu..son derece memnunum ve deterjan alma derdim bitti.Kötü yorumu okudğumda şaşkına döndüm.Almadan önce benim de tereddürlerim vardı ama kargom geldikten sonra hemen kullandım ve çok memnunum.herkese tavsiye ediyorum.

 6. “Şüpheli şeylere yaklaşmayın” En güzeli bu bence 🙂

 7. arkadaşlar bu tartışmalarda nerden çıktı böyle hiç anlamadım 😀 ben alırken deterjanı bile yarı yarıya kullansam  kardır diye düşünerek almıştım sonuçta 1000 yıkama gidiyor bu ama bayadır kullanıyorum deterjana yumuşatıcıya hiç ihtiyacım olmadı evde bir yaşında bebeğim var en azından sadece 89 tl karşılığında onu deterjanın ve yumuşatıcının zararlarından koruduğumu bilmek bile yeter

  • AYŞEGÜL GÖKER

   bende öyle düşünerek almıştım ama hiçde sizin dediğiniz gibi olmadı asla işe yaramaz

 8. nanomatik reklamlarından sonra almaya kara verdmiştim.Fakat bu kadar çelişkili yorumları okuyunca şaşırdım.ve vazgeçtim.ancak ürünü kullandıktan sonra kesin para iadesi yapacaklarına karşılık bir garanti verilirse alabilirim.çünkü kimsenin sokağa atacak parası olduğunu sanmıyorum.

 9. Ben kararımı verdim.Futbol topu ile futbola devam edicem.Kirlenen camaşılarımıda Sabun tozu ile yıkıcam. Bence en sağlıklısı bu. İlerki yıllarda nonomatik hakkında yeterli bilgiye sahip olur veya bilgilendirildigimde ayrıca görüş bildiricem.Saygı ve sevgiler.

 10. Arkadaslar, nanomatik i 2 hafta önce www*****.com adresinden sipariş verdim.Hanim son derece memnun,benim de her alışverişte deterjan vs alma derdim bitti.nasıl şikayetçi olduğumuz seyleri buraya yazıyorsak memnun olduğumuz ürünleri de tavsiye etmeliyiz diye dusundum.
  nanomatik ten son derece memnunuz herkese tavsiye ederim.saygılar

 11. sanırım   ismail bey sahte ürün almış. çünkü nanomatik in resmi sitesinde satış yapılan siteler arasında indirimci.com yok. saygılar

  • AYŞEGÜL GÖKER

   ben resmi siteden aldım ve asla işe yaramadı bu topların hepsi aynı kandırmayın insanları!!!!!!!

 12. merhabalar;ben birşey öğrenmek istiyorum.kullanan arkadaşlar acaba güzel kokuyomu.bende takıntı var çünkü yumuşatıcı mutlaka kullanıyorum oda ayrı bir külfet benim için yıllık ödediğim miktarın haddi hesbı yok.sanki güzel koktuğunda daha temiz olduğunu düşünüyorum .

 13. dün benim de dikkatimi çekti reklamlarda.eşim lokantacı.deterjana verdiğimiz paranın haddi hesabı yok.ismail beyin yorumlarını okuyunca hayal kırıklığına uğramıştım.deterjana devam diye aklımdan geçirdim.ama bi ürün çıkınca sahteleri o kadar çoğalıyorki.ismail bey tamamen iyi niyetiyle yazmış.az para değil.onada teşekkürler bu arada.ama % 80 sahte ürün almış.bu sahtecilerden ve fırsatçılardan Allah hepimizi kurtarsın 🙁 üstteki yorumlarda da bir arkadaşın dediği gibi insanlar tasarruf edeceğiz umuduyla belkide son paralarından ayırıp bu ürünü almak istiyorlar.sahte satanların yanına kalmaz bu.Allah bi şekilde çıkarır fazlasıyla.şunu da söyleyeyim.ürünü ikbal hanımın reklamında görünce eşimi aradım söyledim.ikbal hanıma güvenirim ben dedim.işe yaramaz bir ürün olsaydı reklamını yapmazdı diye düşünüyorum.(yapmazmıydı acaba 😀 ) neyse hepiniz Allaha emanet olun.saygılar…her ürünü kendi yerinden almaktır en güzeli.

 14. Teşekkülrer ismail bey
  bende nette gördüm ürünü almayı da düşündüm sonradan da bi kullanıcı yorumlarına bakayım dedim sizin yorumunuzu gördüm teşekkürler , ürünü almaktan vazgeçtim
  Bu arada olumlu beyanalrda bulunun arkadaşalr var tabii fırma elemanalrı üstelik siizn ürünün sahte olduğunu iddia ediyorlar,, daha bilmiyorlar kendileride sahtecilik ediyorlar

  • Öznur Öztürk

   Baktılar ki İsmail Bey’in yorumları acı gerçeği gösteriyor; bir türlü kendilerini aklayamıyorlar; Şimdi de “İsmail Bey’in aldığı sahtesidir” diyerek Nanomatik’i aklamaya çalışıyorlar.
   Akıl var mantık var! Nasıl oluyor da Nanomatik’in sahtesi ne hikmetse AYNI ADLA(NANOMATİK) VE FATURALI VE GARANTİLİ OLARAK RESMİ SİTEDEN satış yapabiliyor?
   Haydi biri çıkıp da -atıyorum- VAKKO, ÜLKER, MAGGİ veya NİKE vb. bir isimle faturalı,resmi bir şirket adıyla satış yapsın! Böyle bir şey mümkün müdür? İzin verilebilir mi? Yasal olmayan böyle bir şirkete anında ceza uygulanmaz mı? Sizin sahte dediğiniz ürünler ancak faturasız,garantisiz,el altından(resmi olmadan,fiş,faturasız), pazarda,tezgahta,işportacıda vs… satılan ürünlerdir ancak. Yoksa öyle kolay değil bir firmanın,ürünün adını çalıp üstelik RESMİ SİTEDE üstelik FATURALI, üstelik GARANTİLİ ve de en önemlisi AYNI İSİMDE()NANOMATİK) ürün pazarlamak!
   İnsanlarımız maalesef ki RESMİ,FATURALI VE GARANTİLİ olarak kandırılıyorlar! Üstüne üstlük sattıkları ürünün işe yaramadığı açığa çıkınca da ‘sahtesidir’ diyerek ya da ‘benzer bir ürünün pazarlamacısıdır’ diyerek kendilerini aklamaya çalışıyorlar. Siz kimi kandırıyorsunuz???

 15. Bu kadar güzel bı ürün hakkında nasıl olumsuz yorumlar olabiliyor aklım almadı cidden.ürünü almaya karar verdigimde açıp yorumlara baktım.ismail rayhan in yorumunu gördüm.kendisini nerdeyse 1 aydır gece gündüz arıyorum sürekli teli kapalı.en sonunda 5 gün önce sipariş verdim,ertesi gün geldi.gayet güzel bır ürün.ki ben inanilmaz titiz bir insanimdir.eğer ben memnundan cogu insan memnundur.her evimde çamaşır suyuyla temizlik yaptıran biriyim.boyle iyi niyetli olmayan yorumlar kanmayin.adam inandirici olmak icin numara yaziyor ancak surekli kapali ne isse:)
  HERKESE TAVSIYE EDERIM,antalyadan sevgiler

  • tamamen uydurmaca en basit lekeler bile çıkmıyo..insanları kandırıyolar deterjansız lekeleri çıkarıyomuş hiç bir işe yaramayan uyduruk bi top sanki teknoloji harikası gibi anlatmayın herşey ortada..defalarca müşteri hizmetlerini aradım ürünü iade etmek istedim imkansızmışş allah sizin elinize düşürmesin asla helal etmiyorum..ikbal hanıma gelince böyle bi ürünün arkasında duruyo ee insanlar da inanıyo güweniyo alıyolar tasarruf yapmak için çünkü ikbal hanım yalan söylemez diye düşünüyolar ne yazık..

   • bu ürünü 22.08.2011 tarhinde aldık 3 yıkama yaptım beyazlarda lekeleri çıkatmadı.ikbal hanımın programından aldım.şimdi bu ürünü alıp ihtiyacınıza hizmet etmez ise bunu aldığınız firmaya bildirdiğinizde başlarından savar gibi ve bu ürün kendilerinden alınmamış gibi davranmaları bizlerde güvensizlik oluşturur REKLAMINI YAPAN İKBAL HANIM’DAN YALANCI,SAHTKARLAR İLE BİRLİK OLMAMASINI KENDİSİNE YAKIŞTIRAMADIM BİRDE DÜRÜSTLÜKTEN TAVİZ VERMİYOR İKBAL HANIM ( HATİCE SÖKER’E AYNEN KATILIYORUM ) 

   • Öznur Öztürk

    İkbal Gürpınar’ın ürünün arkasında olduğunu gösteren şey ürüne çekilmiş reklam filmiyse gülerim ! Kimse reklam çekimlerindeki kişiyi tanıtmış olduğu ürünle özdeşleştirmesin lütfen !
    Hangi oyuncu,tiyatro sanatçısı ya da bilmemne programı sunucusu çekimlerini yapacağı ürünün araştırmasına girer veya üründe garanti,gerçeklik vb. kanıt arar ki…? Reklam şirketiyle belli bir ücrette anlaşır,reklamını oynar,parasını alır,gider.
    Peki acaba hiç düşündünüz mü neden İkbal Gürpınar oynatılmış bu reklamda?
    Sizce megastar Tarkan bu kadar etkili olabilir miydi ürünün satışlarında? Lütfen bir düşünün!
    Not: Bu arada benim de benzer bir ürünün satışını yapan biri olduğumu düşünenlere şimdiden bir sorum var: Nanomatik’e benzeyen onlarca ürün içinde benim sattığımı iddia edeceğiniz ama adını bile açıklamadığım bir ürün için niçin bu kadar Nanomatik’e ters gelecek açıklamalarda bulunayım ki?
    Ben sadece internet,uzaktan satış,TV’den satış alanında onlarca ürün alıp da onlarca kez zarara giren, çoğu kez onlarca dakika ayırıp da internet üzerinden yaptığı yorumları bile silinip karşı firma tarafından firma lehine mesajlar yazıldığını çeşitli ipuçları sayesinde öğrendiğim; kısacası uzaktan alışveriş konusunda çok fazla deneyimli bir alışveriş hastasıyım.
    Uyarılarımın amacı insanlarımızın saf yerine daha fazla konulmasını önlemek amacından öte değildir. Ben çok çektim,diğer temiz niyetli insanlarımız çekmesin. Bu tür sahtekar firmalara karşı da savaş açtım. Bizim gibi hakkını arayanlar çoğaldıkça bu tür sahtekarlıklar azalacaktır.
    Hodri meydan!

    • öznur hanım, reklamı hiç izlemediniz galiba reklamda oynayanın ürünü araştırmasına gerek yok ikbal hanım reklamda çıkıp üstüne basa basa ben evimde kullanıyorum memnunum sizde alın diyorsa bunun vebalini de tabiki bu dünyadada öteki tarafta da çeker burda da masumiyetliği falan kalmıyor bence

     • Öznur Öztürk

      Gizem Hanım,tabii ki reklamı izledim. Güzel halkımızın temiz duygularıyla böylesine oynayan reklam şirketleri kadar reklamda söylenen her söze inanmak gafletinde bulunan bizde de suç yok mu acaba? Ben, megastar Tarkan’ın bu reklamda İkbal Hanım kadar etkili olamayacağını belirtmekle, tam da bunu söylemek istemiştim aslında.
      Ayrıca İkbal Hanım’ın bu reklamda oynarken dediklerinin hepsini yaptığına inanmak da fazla ironik değil mi sizce? Bu reklam, ürün piyasaya çıkar çıkmaz yayınlanmıştı hatırlarsanız. İkbal Hanım henüz ürün piyasaya bile çıkmadan hangi ara kullanabilirdi ki ürünü?
      Zaten bu hep böyle olmaz mı? Ürün piyasaya çıkar çıkmaz hep en uygun oyuncuya, onlarca kez ürünü kullanmış da anlata anlata bitiremiyormuşçasına reklam filmi çekilmez mi?
      Bizim kendisine inanmamız kadar İkbal Hanım’ın da bunda suçu yok değil elbet ! Oynamış olduğu reklam filmi ya da her ne olursa olsun, halk olarak taşıdığına inandığımız doğru,temiz insan misyonuna aykırı düşmeyecek bir şekilde hareket etmeliydi.
      Böyle davranarak bizlere bir kez daha ahlak kavramının sadece taşınan türban ile sınırlı olmadığını, insanın hayatındaki tüm işlerde ahlaklı davranışın izlerini taşımasını bilmenin önemini de düşündürmüş oldu.
      Bu aşamadan sonra kendisinden, reklamla ilgili bir yalanlama beklemek zaten saçma olur.İkbal Hanım’ın,halkımızın bu tepkisinden sonra zaten benzeri bir hatayı tekrarlamayacak olgunlukta davranacağını düşünüyorum.

  • AYŞEGÜL GÖKER

   siz nasıl memnun kalıyorsunuz bende bunu anlayamıyorum acaba ben çamaşır yıkamayımı unuttum!!!!!!!!

  • Valla Atilla Bey tebrik ederim hem bisürü eviniz var. Hem de temizliğini siz düşünüyorsunuz öyle mi?
   Hiçbir erkek ev temizliği yaptırmaz. Çamaşır yıkayıp da top işe yarıyor mu diye de uğraşmaz.
   Ben çok memnunum yok çok titizim diyen erkekler için inandırıcı değill

 16. burdaki olumlu yorumların çoğu nano yu pazarlayanlardan o mühendisim apartmanca aldık :)) dien dahil hiç inandırıcı deil bu ürün % 2 bile etki yapıoddur en fazla o top a benzer başka bi cisim at ona benzer tesir i gösterir bence pek akıl işi deil madem çok işe yrıo çamaşır makınesi fabrıkaları da makinenin içine bi top verirlerdi o top un maliyeti 1 tl anca

  • kesilikle haklısın. o topun kullanıldığı malzemede plastikten.. birde doğal olduklarını söylüyorlar hahaha… gülerim anca.. en iyisi sabun tozları bebeğim olduğundan beri kullanıyorum çok da memnunum. tasarruf yapıcam diye ne olduğu belirsiz ürünleri kullanacağıma. gereksiz alışverişlerden vs. kesinti yaparım.

  • size aynen katılıyorum erol bey..bu bu kadar işe yarayan bi ürün olsaydı makinenin içerisinde verilirdi kesinlikle..bende kullandım hiç ama hiç memnun kalmadım üstelik kıyafetlerim mahfoldu olumlu yorum yapanlarada inanamıyorum 🙁 beyazlarım resmen mosmor oldu renklilerim yapış yapıştı makineden çıkınca ve üstüne üstük makineye atarken dedikleri gibi %10 oranında deterjamda koydum ama rezalet parama yazık ikbal hanımda böyle bişeyin arkasında duruyor bütün türkiye bu topu kullandıktan sonra ikbal hanım bütün güvenirliğini yitiricek yazık birde kendim kullanıyorum çok memnunum diyo allah ıslah etsin

 17. arkadaslar kım dogruyu soyluyor anlamadık kıme ınanalım ??? bızde kararsız kaldıkk ıkbal hanım sızden cevap beklıyorumm bızde bir apartman alacaktık malesef tereddüt de kaldıkk 🙁 …. (ikbal hanım size güvenıyorum sızden cevap beklıyorum ) birde reklamın bırın de bayanın evıne gıdıyorsunuz camaşır makınesıne beyaz gömlek atıyor sunuz makıneden cıkınca gömlek yakasını kirlenen kısmı değil diğer tarafı gösterıyorsunuz tereddütde bırakıyorsunuz ayrıntılı bir reklam beklıyorum teşekkürler 🙂

 18. Arkadaşlar ben kullanmadım, yukarıdaki yorumların da tamamını okudum. Velev ki bütün testlerden geçsin, süper kaliteli bir ürün olsu ama çinde 1 dolar bile olmayan (0.70 cent) olan bir ürünü 89 liraya satmak ne kadar dürüstlük? De ki 5 lira, bilemedin 10 lira ama yüzde kaç para kazanılıyor sırtımızdan farkına varalım…

 19. huseyın gönüş

  nanomtik hakkında kafa bulandıran sorular yorumlar için yetkili birisi bişeyler yazsın yada canlı yayında konuşsun insanların da kafasında soru işareti kalmasın. ürün gerçekten güvenilir ise herkes kullansın, bu dünya hepimizin…onu gelecek nesillere temiz bırakma dileğiyle herkese iyi akşamlar

 20. Merhabalar herkese;
  Olumsuz yorumların, sahiplerine ne kazandıracağını düşünüyorum cevap alamıyorum. Olumlu yorumlara gelince, nekadar olumlu yorum olursa olsun hepsinin ürünün firmasına ait yorumlar olması olasılığı var. Dolayısı ile olumsuz yorum yapan kişilerin detaylı bilgi vermesi çok iyi olacaktır.
  Nedir bu bilgiler,
  Mesela; İsmail bey hangi telefonu arayarak ürünü satın aldı. ?
  Hangi telefonu arayarak müşteri temsilcisinden olumsuz yanıtlar aldı.
  Bu telefon numaraları resmi siteyle aynı mı ?
  Aynı ise, bu numarayı arayıp ürünün açılıp kullanıldıktan sonra beğenilmez ise iadesini gerçekleştirebiliyor muyuz? diye sormak… felan felan…
  Aslında olay şu, bu ürün gerçekten vaadedilenleri yapabiliyorsa gerçekten herkesin evinde olacaktır. çok ama çok çabuk yayılacaktır. iyice yayıldığıında alınması daha mantıklı oluyor.
  ne gibi ? ;
  orjin krem gibi… bir tanıdığım kullandı ağrılara iyi geliyordu. aldım annemin dizleri senelerdir ağırıyordu, şimdi ağırmıyor. bu kadar basit. direk atlamadım yani.
  Kimse acele etmesin….
  bu devirde kimseye inanmamak lazım, herkes illegal yollardan para kazanma peşinde…
  Saygılarımla

 21. mürüvvet kılıç

  ikbal hanıma güvenip almak istedim benim gibi binlerce almak isteyen var hem doğaya hem bütçemize katkıda bulunmak çok güzel olacak ama okuyucu yorumları bizi şüpheye düşürüyor daha ayrıntılı ve inandırıcı bilgiye sahip lomak istiyoruz

 22. dr.hüseyin özcan

  İkbal Gürpınarın reklamı üzere vermiş olduğu telefonu aradım adresime geldi 89 tl ye aldım,bu gibi şeylerin aslının olmayacağını bildiğim halde biraz İkbal e,birazda kanal 7 ye inanıp denemek istedim bu ürün 2-3 yıkamada en çok 3-5 saat da ne olduğu bilinecek bir ürün,sayın İkbal 8 aydır kullandığını iddia ediyor,kendisine inanan 75 milyon halkı menfaat uğruna aldatmayacağını ümit ettim,oysa yanılmışım. katiyyen işe yaramıyor zerre kadar bir temizleme etkisi yok,en ufak bir katkısı katkısı yok,aradım,kızdım,iade ettim alınmadı.bu yalan beyan, halkı aldatıp parasını hırsızlamaktır.
  telefonum 0507 2082838

 23. dr.hüseyin özcan

  bu aldatmaca ve menfaat oyununa karşı mahkeme dahil her platformda mücadele edeceğim. bir başka ürün olur niteliği aylar yıllar içinde ortaya çıkar bilmeyerek tanıtıma halkı kandırmaya alet olursun, bu ürünün 3-5 kullanımda hiç bir işe yaramadığı bilinen bir ürün,bu hırsızlığa alet olmak herkese yakışsa İkbal ve kanal 7 ye yakışmamalı,bu nedenle ikisinde şiddetle kınıyorum. milletin parasını çalmayı çaldırmayı onlara yakıştıramıyorum

  • Fikri GÖRÜR

   Kanal 7 makro ölçekte deniz feneri soygunu ile mikro ölçekte de nanomatik ile kendisine inanan ve güvenenlerin cebini boşaltmaya devam ediyor. Uyanık olmak lazım.

  • AYŞEGÜL GÖKER

   çok güzel yazmışsınız hüseyin bey aynen katılıyorum.böyle kandırmacaların reklamı nasıl kolaylıkla yapılıyor ve engellenmiyor ben buna şaşırıyorum

 24. Ben Kullanmadım Ama Beğenenlerin Yüzde 80-90’ı O Firmanın Şirketinde Çalışıyorlardır.
  Herkes Para İçin Yapıyor Diyorki 1 Milyar Paranız Gidecek Gitsin Sanane Detarjan Kullanırım En Azından Kazık Yemem Yumuşatıcı Kullanırım En Azından Kazık Yemem Bırakın Onu Bunu Kosla’da Bence İyi Fiyatı Yüksek Ama Kandırıldıgınızı Hissetmezsiniz Ben Böyle Büssürü Ürün Gördüm Bu Ürünleri Alıp Tuzağa Düşen Onlarca İnsan Arasındakilerin Çoğu Ev Hanımı Veya O Almış Diye Bende Alayım Vakasıdır.İnanmayın İnandırmayın Her Şeyi Görüpte Almayın.Reklamda Gördükleriniz Değil Gerçekte Gördüklerinizi Alınki İade Etme Şansınız Olsun!

 25. alıp kullanan arkadaşların yorumunu bekliyoruz alıp almama arasında kaldık.

  • merhaba arkadaşım ben nanomaği kendi sitesinden ve bonus karta 3 taksit olarak aldık ve evde eşim denedi öncelikle şunu söyleyeeim deterjandan daha fazla bir temizlik beklemek hayal olur ama leke çıkarması fena değil zor lekelerde biraz deterjan kullanım gerekiyor gerçi kullanım kılavuzunda da yazmışlar zaten kullanmazsanız koku olmuyor karar sizin

 26. arkadaşlar biz aldık kardeşimle birlikte üç aydır kullanıyoruz çokda memnunuz diğer yorum yapan arkadaşımız kullanmamış heralde kullansa oda böyle tasarruf ettiren bir ürün için bunları söylemezdi ben ilk başta beğenmezsem giden 89 tl olur diye düşünerek almıştım ama çok karlı çıktım deterjan yumuşatıcı kireç sökücü masrafından kurtuldum herkese tavsiye ederim

 27. ahmet meriçoğlu

  valla ben kullandım.yalnız yaşayan biriyim cok işime yaradı.ilk birkaç yıkamadan sonra anca randımanlı çalışmaya başladı.ama dedikleri gibi 3seneyse ömrü.gayet iyi.

 28. arkadaşlar bende nanomatik kullanıyorum 6 aydır gayet memnunum herkese öneriyorum. yorumları okudum sahte ürün kullanmış olabilirsiniz.piyasada birçok kişi bu ürünün sahtesini satıyor.

  • Nuri Bayraktar

   BAK BAK BAK !

   Ahmet Meriçoğlu, Pelin ve Tuba Torun

   Üçü de memnun, aynı tarihte sadece 1′er dakika arayla çok memnun olduklarını yazmışlar.. 😀

   16 Temmuz 2011, 10:32
   16 Temmuz 2011, 10:33
   16 Temmuz 2011, 10:34

233 queries 0,421