MyOmega 3 Ağrı Kesici Krem (Yorumları)

Ağrılarınıza artık son vermek istemez misiniz? MyOmega 3 Ağrı Kesici Krem ile bu mümkün! Siz de MyOmega Kremi kullanarak sırt, boyun, diz, eklem ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu başlık altından myomega 3 krem şikayetleri ve myomega 3 yorumları da paylaşabilirsiniz..

MyOmega 3 Ağrı Kesici Krem Açıklaması:

Artık ağızdan alınan ağrı kesicilere mahkum değilsiniz! MyOmega en iyi uzmanlar tarafından geliştirdiği nanoteknolojik formülü ile ağrı olan bölgeye sürdüğünüz anda ağrılardan eser bırakmıyor.

MyOmega üç etkili ağrı kesici kremin klasik ağrı kesicilerden en büyük farkı yüzeyel uygulama imkanı tanıması ve 6-8 saate varan uzun süreli etkisidir. Ağrı olan bölgeye direkt uygulanabildiği için bekleme süresi olmadan daha hızlı etki gösterir ve çok daha etkilidir.

Nedir MyOmega 3?

MyOmega nanoteknoloji ile üretilen dünyanın ilk yavaş karışımlı, uzun ömürlü ve tropik etkili ağrı kesici kremidir. Tropik etkinin anlamı yüzeyel kullanımdır. Diğer ağrı kesicilerden farkı 6-8 saat etkili olması ve ağrıyan bölge üzerinde kullanıldığından çok daha çabuk etki göstermesidir.

MyOmega 3 Kullanım Şekli

  • Ağrı olan bölgeye 180 derece açı yapacak şekilde sıkın.
  • Ağız ve gözünüzden uzak tutmaya gayret edin.
  • MyOmega’yı günde 4 kez uygulayabilirsiniz.
  • 4 uygulamadan fazla kullanmamanız önerilir.
  • Uygulama sonrası ellerinizi yıkamayı unutmamalısınız.
225 queries 0,435