Kullanıcı Yorumları

Mut’a Nikahı Nedir? Muta Nikahı Nasıl Kıyılır?

Kategorisi: Diğer Konular ve Bu Yazı Defa okunmuştur

Muta Nikahı Nedir, Muta Nikahı Ne Demektir, Mut’a Nikahı Ne Anlama Geliyor, Muta Nikahı Nasıl Oluyor, İnsanımızın büyük bir ahlaki tuzağa çekilmek istendiği ortaya çıktı. Tehlike büyük…

Tehlike’nin adı “Mut’a Nikahı“. Mut’a Nikahı, fıkıhi tanımla, bir erkeğin bir kadınla parası karşılığında, belli bir zaman için geçici olarak evlenmesi. O zaman, saat de olabiliyor. Birkaç gün de. Peygamber Efendimiz, bunu yasaklamıştı. Bir çok sahabi, Mut’a Nikahı’nı, Peygamberimizin haram kıldığını aktarmıştı.

Son dönemde bazı karanlık odakların insanımızı bu tuzağa düşürmeye çalıştığı belirlendi. Örneği de var. Erzurum’da yayın yapan bir internet sitesi, şehirdeki gençlerin, bazıları tarafından bu yola sürüklenmek istendiğini yazdı.

Mut’a Nikahı’nda, ne ailenin rızası ne de şahit aranıyor. Tamamen iki kişi arasında gerçekleşen bir anlaşma üzerine yürüyor. Mut’a Nikahı, İran’da yaygın. Şimdi ekranda gördüğünüz bu belge bir fiyat tarifesi. İran’da bayan muhataplara sunulduğu söylenen tarifede, 5 saatlik Mut’a için, 50 dolar, 1 günlük Mut’a için 75 dolar öneriliyor. Liste uzayıp gidiyor.

İnsanımız, dinimizde hiçbir yeri olmayan uygulamalarla kandırılarak fuhuşa itilmek isteniyor.

Mut’a Nikahı Nedir? Muta Nikahı Nasıl Kıyılır? için Bir şikayet yada yorum yapılmış

  1. iran diyor ki:

    fiyatlari pahili yazmissin iranda mut nikahi en pahali si aylik 100 dolar

Konuya Yorum Yazın..