Yarasa Kollu Bayan Örgü Hırka

Yarasa Kollu Bayan Örgü Hırka anlatımlı örgü yarasa kollu kazak modelleri | örgü modelleri | anlatımlı IYXQMNX

Yarasa Kollu Örgü Bayan Hırka Yapılışı ARKA: 82 ilmekle başlanır. 16 cm 2 düz 2 ters lastik örgü yapılarak düz örgüye geçilir. Her iki yandan şişe 70’er ilmek takılır. Lastik örgü bitiminde 7 ilmek örüp, 1 ilmek arttırarak bu şekilde 9 ilmek artış yapılır. Örgüde toplam 231 ilmeğe ulaşılır. Örgüye her iki yandan 1’er ilmek kesilerek devam edilir. Şiş üzerinde kesmelerle 106 ilmek kalır. Beden boyu 54 cm.de tüm ilmekler kesilerek arka tamamlanır.

Read More »

Güzellik Ve Bakım

ince Telli saçlar için bakım ve kürler zayıf ve ince telli saç arasındaki fark nedir? RCPYBLW

GÜZELLİK VE CİLT BAKIMI Güzellik ve bakım: Işıl ışıl bir cilt, enerji dolu bakışlar, yumuşak eller, bakımlı tırnaklar.. Güzellik bazen kocaman bir gülümseme bazen güzel bir koku bazen çok doğal yapılan bir makyajla ya da saçınızda yaptığınız ufak bir değişiklikle sağlanabiliyor. Yeter ki buna enerjiniz olsun. Güzellik ve Bakım önerileri ...

Read More »

Bebekler için örgü pantolon

Bebekler için örgü pantolon erkek bebek örgü pantolon modelleri WRVFQXD

Bebek örgü modellerine her gün bir yenisini eklediğimiz sitemizde bu gün sizler için sarı renkli bebek pantolonun nasıl örüleceğini tarif edeceğiz. Sportif olan bu bebek altlığı 3 aylık bebekler için tarif edilmiştir. Daha büyük bebekler için her cm de 3 sıra yada 3 ilmek artırmak yeterlidir. Resim galerisinde görebileceğiniz bebek altlığı sarı renk erkek bebekler için verilmiş olsa da başka renklerde kullanılabilir. Örgüye yardımcı olarak Örgü şablonlarını ve örgü resimlerini sayfa sonunda yer alan resim galerisi bölümümüzde bulabilirsiniz.

Read More »

Online Oyunlar

Online Oyunlar online oyunlar kayıt ol YKUIOBR

Silkroad online solucan ve böcekleri öldürerek lvl ve item alınan oyun eski ilgisini görmede online bilecek oyunlar arasında Silkroad oynamak ve indirmek için tıklayın World of Warcraft wow diye de adlandırılan world of warcraft warcraft oyunun geliştirilmiş online versiyonudur. Wow diğer online oyunlardan farklı olarak karakterinizin bindiği aslanın ucabilme özelliğinden tutunda boynuzlu at a kadar birçok yan karakteri barındıran ve bir zamanlar üyeliğin neredeyse imkansız olduğu harika bir oyundur. World of Warcraft indirmek ve oynamak için tıklayınız

Read More »

Bayan Kollu örgü Şal Modeli

Çok örnekli bayan örgü kazak modeli 2017 yılı örgü bayan kazak modelleri -4 SGISFKO

Bayanlar için kollu örgü şal modeli: Bayanlar için hazırladığımız örgü modelleri içerisinde bu gün örgü şal modeli nasıl yapılır, Örgü şal modeli için şablonlarla Örgü şal modelinin anlatımını yazacağız. Kollu olan bu örgü modeli kazak şal atkı karışımı farklı ve harika bir örgü modeli. Diğer şal modellerinden biraz farklı olan bu şal modeli özellikle atkı gibi dolanacak kadar uzun bir şal o kadar verim verecek şekilde geniş bir kazak gibi kollarınızı saracak süper bir model. Özellikle kış ve sonbahar ayları için tercih edilebilecek bir şal modeli. Şal modelinin şablonlarını sayfa sonundaki resim galerimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Read More »

Kemerli Örgü Çanta

Kemerli örgü modelleri burgulu-halkali-kemer-orgu-motifi QLGAULW

Kemerli örgü çanta : Yeşil beyaz ve mavi tarzında rengarenk üstelikte ipten kemerli harika bir bayan örgü çanta modelinin nasıl örüleceğini anlatacağız, anlatımın sonunda yer alan resim galerisinden çantanın bitirilmiş haline bakabilirsiniz.

Read More »

Bebek Örgü Ceket Modelleri

Bebek Örgü Ceket Modelleri kabartmali kiz bebek hirka modelleri 2015 KJWNAFJ

Bebek Örgü ceket Örneği: Bebekler örgü ceket modelinin nasıl yapılacağını tarif edeceğiz. Kız ve erkek bebekler için iki adet farklı renk mavi ve sarı Renklerde uygulayabileceğiniz bu harika örgü ceketlerin tarifini yazının devamında, Örgüye yardımcı olacak örgü şablonları ve motifleri sayfanın sonunda yer alan resim galerisinde bulabilirsiniz. Diğer bebek örgü örnekleri için Örgü modelleri katagorimizin bebek çocuk örgüleri kısmına bakabilirsiniz.

Read More »

Doğal Peeling Ve Cilt Temizliği

Doğal peeling ve Doğal cilt temizleme yöntemleri ile cildinize ihtiyacı olan nemi ve güzelliği kazandırın. Aşağıda tarifini vereceğimiz Doğal peeling yöntemleri, makyajdan yorulan cildiniz için kullanabileceğiniz maske tarifleri, siyah noktalar için peeling ve nem maskesi tarifleri ile cildinize ihtiyacı duyduğu temizliği, nemi ve güzelliği geri kazandırın.

Read More »
119 queries 0.616