Kozmodisk – Kosmodisk Nasıl Takılır?

Kullanıcıların Kosmodisk Omurga Masörü sipariş verip karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi de nasıl kullanıldığıyla ilgilidir.. Kosmodisk Nasıl Takılır? Kosmodisk Nasıl Kullanılır? şeklinde gelen yoğun sorular üzerine kullanıcı yorumları ekibi olarak bir anlatımda bulunmak istedik..

Bildiğiniz üzere kosmodisk set halinde bulunan bir üründür. Bu iki setin ikisi de aynı anda kullanılmamaktadır. Sırt masörünü kullanırken bel masörünü veya bel için olanı kullanırken de sırt için olan masörü kullanamazsınız..

Öncelikle omurga masörünü kullanmak için şu şekilde yapmak daha kolay olacaktır. Sanki askılı bir elbise giyiyormuşçasına iki askıyı da omuzlarınıza takıp omurga şeklinde olan kısmı omurganıza oturtup bel bölgenize diğer kemerle sıkıyorsunuz..

Bel için olan aparatıda yine aynı şekilde kullanıyoruz fakat burada askılık olmadığından dolayı sadece belinize dolayıp kemerlerle sıkmanız gerekmektedir..

Kosmodisk ile ilgili yapılan kosmodisk yorumları sayfasına gitmek için linke tıklayabilirsiniz.. Umarım yardımcı olabilmişizdir. İyi günler dileriz..

One comment

  1. ilknur açıkgöz

    Allah sizden razı olsun yaa çok çok sağolun

223 queries 0,449