KOSMODISK LIFE Body Roll Masaj Yastığı Yorumları

KOSMODISK LIFE Body Roll Masaj Yastığı Kullananlar, KOSMODISK LIFE Body Roll Masaj Yastığı Kullanıcı Yorumları Paylaşım Sitesine Hoşgeldiniz..

Değerli kullanıcı yorumları misafirlerimiz bu başlığımız altında kosmodisk life body roll masaj yastığı ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

KOSMODİSK LİFE Ürün Özellikleri ve Üretici Açıklaması:

Body Roll Çok Amaçlı Masaj Yastığı vücudunuzun pek çok bölgesine uyumlu dizayn edilmiştir.

Bir çok insan için, boyun ve omuzlar en çok gerilen ve ağrıyan bölgelerdir. Bütün bir gün masa başında çalışmak, bu tür problemlere yol açan başlıca nedendir. Bu ağrılardan kurtulmak ise, çok büyük bir keyif kaynağı olabilir.

Body Roll Masaj Yastığı; sırt ağrısı, omurga ağrısı çeken veya bu bölgelerde herhangi bir rahatsızlığı veya sakatlığı olan insanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yastığın benzersiz 2’si 1 arada özelliği, 2-hızda masaj terapisi ve desteği sağlamaktadır.

%100 poliüretan köpükle doldurulmuş bu pelüş masaj yastığa başınızı koyun ve gerilimlerinizin yok olduğunu hissedin. Bu yumuşacık yastığın içine gömülüp, tercihinize göre iki titreşim modundan birine ayarlayın (yüksek veya düşük). Evde, ofiste ve hatta seyahatlerde lüks bir yastık olarak mükemmel bir çözümdür.

  • BOYUN DESTEĞİ: Boynu destekler ve dinlenme esnasında boynun doğal kıvrımına uyum sağlar.
  • SIRT DESTEĞİ: Araba koltuğunun, kanepenin veya koltukların kusurlu tasarımlarını, alt sırt bölgesindeki basıncı azaltarak telafi eder.
  • DİZ DESTEĞİ: Dizlerin altındaki basıncı azaltarak alt sırt bölgesindeki gerilimin azalmasına yardımcı olur. Yan yatmayı da kolaylaştırır.

Boyutları: Uzunluk 31 cm / Çap 13 cm

Ürünümüzden memnun kalmazsanız, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

220 queries 0,429