Keramine H Stopgrey Beyazlık Giderici Losyon Yorumları

Keramine Stopgrey Beyazlık Giderici Losyon Ürün ÖZellikleri ve Kullanıc Yorumları sitesi, Beyaz Saçlara Son Demek için Stop Grey Losyon Kullanmak,  Saçtaki Beyazlıkları Gidermek mümkün mü?

Ürün Özellikleri ve Üretici Açıklaması:

Artık saç boyaları değil, saç rengini geri getiren losyonlar moda. Eski saç rengini geri getirebilmek saç boyasından çok daha güzel bir yöntem. Kendi doğal renginizin yanı sıra ilerleyen yaşı hatırlamayan yönü ile de keyif veren bu fikir Keramine H Stopgrey Beyazlık Giderici Losyon ile gerçeğe dönüşüyor.

Keramine H Stopgrey Beyazlık Giderici Losyon doğal saç rengini geri getiren bitkisel bir formüldür. Kullanımı ile çok basit bir ürün olan Keramine H Stopgrey Beyazlık Giderici Losyonla beyaz saçlardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Keramine H Stopgrey Beyazlık Giderici Losyonunu uygularken saç yapısı ve yaş faktörü göze alınarak uygulama seansı arttırılmalıdır. Saçı beyazlatan nedenler ne olursa olsun 3-4 haftalık kullanım süresi sonunda istenilen sonuç elde edilir.

yorum yazmak için tıklayınız

22 Yorum

 1. Beyazlık Giderici Losyon

  Bu ürünü kullanan varmı ? Kullanmadan önce ve sonraki halini merak ettim.

  • ben kullandım gayet memnun kaldım herkese tavsiye ederim. almak isteyen varsa bana ulaşsın orjinal ürünü bulmasında yardımcı olabilirim. twitter.com/merttbaskayaa

 2. hiçbir işe yaramıyor…….

 3. SEVGİ ÖZGÜVEN

  hiç bir işe yaramıyor boşuna bu kadar parayı verdik . aslında böyle işe yaramıyan ürünleri satanları mahkemaye vereceksin ,ama insanların artık mahkemelere de güveni yok

 4. yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum 2 kutu almıştım hiç bir işe yaramadı söylenenler yalan sakın almayın

 5. ben 30 yaşındayım benim beyazlarım sadece ön kısımda çok fazla belli olmuyo ama yinede rahatsız oluyorum ürünü almak istiyorum ama cesaret edemiyorum lütfen kullananlar yorum yazsın

 6. Arif İhsanoğlu

  Stop grey bende Keramine H Stopgrey kullandım ve etkisi bi harika saçlarım 4 hafta sonra eskisi gibi oldu ilk başlarda kullandığım diğer ürünler gibi olduğunu düşünmeye başlamıştım 2.ve 3.hafta saç rengi değişimi çok net ortaya çıkıyor 4.hafta sonunda tamamen saçlarım orjinal rengine kavuşdu,Stop greyi babama hediye olarak alıcam şimdi 🙂

  • çok yalancısın 6 kutu aldım yani altı ay bir umutla kullandım hiç bir işe yaramadı halen bembeyaz bazı zamanlar farkında olmadım akan losyon suratımda siyah lekelerle gezdim sağlık bakanlığına topluca mektup yazalım kimseyi kandırmasınlar. bunlar sahtekar

   • aynen dediğinize katılıyorum, tam bir sahtekarlık almayı düşünenler lütfen aldanmayınız

  • Bu yazdığım yorumu bi kaç yerde kelimesi kelimesine okudum. Bence sen şirket ya da ürün adına reklam yapıyorsun. Yani “fake” sin.

  • SANİYE DURMAZ

   sizin yorumunuz bu markayı satan kişinin yorumu gibi..reklam yani..

 7. hiç bir işe yaramıyor diyenler çoğunlukta o zaman paramızı niye sokağa atalım…ürün hakkında detay yok içinde ne var kimyasallar varmı yokmu nereden bileceğiz analiz raporları varmı varsa niye yayınlanmıyor.

 8. Saç beyazlaması problemine aman bir çare diye çıktığımız yolda maalesef hayal kırıklığına uğradık. Başta İsviçre ve Kanada gibi tıp alanında adını sık duyduğumuz ve gerektiğinde gözü kapalı güvendiğimiz ülkelerin birçok uzman ve ekstart (hammade) sağlayıcısıyla görüşmeler yaptık. Sayısız görüşme ve toplantının ardından ulaştığımız sonuç yok. Saç konusunda gerçekten uzmanlaşmış doktor, kimyager, satıcı, aracı aklınıza kim geliyorsa herkesin ortak fikri şu: SAÇ BEYAZLAMASI PROBLEMİNE ÇARE YOK!
  Peki neden yok? O soruyu cevaplayalım. Yapılan araştırmalar sonucunda saç beyazlamasının tamamen pigmentlere bağlı olduğunu ortaya koymuş. Dolayısıyla saç beyazlamasını geri çevirmek için gereken pigmentleri de geri çevirmek. Kimisi gingseng kimisi vitamin h (biotin) dese de maalesef yeterli olmuyor.
  Peki o zaman bu ürünler nedir? Ben size onları da şöyle açıklıyım. Hiçbir şekilde ne Türkiye ne de dünyada saç beyazlamasını doğal yollardan çözebilecek bir saç beyazlaması ürünü yok. Hepsinin ortak olarak yaptığı saçınızı sinsi sinsi boyamaktan başka birşey değil.
  Bu Grayban, Moliva, Grey Away ve aklınıza gelen tüm ürünler için geçerli. Saçınızın beyazlardan kurtulduğu yok sadece ve sadece amaçları saçınızı boyamak. Tamam boyasın problem yok diyorsanız gidin bir kutu boya alın, hem çok ucuza gelir hem de garanti boyarsınız. Bu tür üçkağıtçı ürünlerin saçınızı boyuyor olması gerçeğini bir kenara bırakalım bazılarının içinde direk kurşun gibi metaller var. Yani atıyorum 20 tel beyaz saçınız varken işlem sonucunda 10 tel yıpranmış yarı koyulaşmış saçınız kalıyor.
  Aman diyorum uzak durun. Saç beyazlaması için dünyanın hiçbir ülkesine ve hiçbir satıcısına güvenmeyin. Eğer aksini iddia eden, bu sitenin sahibi yalan söylüyor diyen varsa iletişim bölümünden bize ulaşması yeterli. Ha bu arada o işe yaramaz ürünlerinin ne mal olduğunu insanların yazmasına izin veriyoruz diye tehdit ediyorlar! Peki napabiliyorlar? Tabiki hiçbirşey! Ben elimden geldiğince tüketicinin zarar görmemesi için elimden geleni sonuna kadar yapacağım!
  Son kez söylüyorum. Hiçbir ürüne para vermeyin arkadaşlar! Maliyeti 2-3 TL arasında olan o malum ürünler size 49-69 arası arası kakalanıyor. Gelmeyin artık bu oyuna. Radyolarda, internet sitelerindeki reklamlara aldanmayın. Başka da lafım yok size

 9. Daha önce Restoria Discret kullandım. Çok memnundum. Sağlık Bakanlığ kurşun içerdiği gerekçesiyle toplatmış.Oysa 10 yıl kullandım. Hiç bir yan etkisini görmedim. Saç diplerine uygulamadan kullandım. Şimdi eşdeğer bir ürün bulamıyorum. Önerisi olan varsa öğrenmek isterim. Teşekkürler..

 10. bunların hepsi sahtekar aldıkları para haram zıkkım olsun. arkadaşlar hep bilikte sağlık bakanlığına yazalım bunlara kim izin veriyor.

 11. Bu ürünü yaklaşık 3 ay kullandım kesinlikle ama kesinlikle hiç bir işe yaramıyor tamamen yalan ve sahtekarlık üzerine kurulmuş milletin parasını yasal yollardan çalmaya yönelik bir tezgah..Adamlara diyorum ki madem bu kadar eminsiniz bu üründen bunu noter ile tespit edelim ama buna yanaşmıyorlar sakın ola paranızı bu gibi saçmalıklarla çarçur etmeyin!…

 12. hiç bir faydası olmayan bir ürün. Kesinlikle kanmayın. Olumlu hiç bir sonuç alamazsınız.

 13. Allahin yarattigi pikmenti ..peki onu degistirecek bisey kimin gucu yeter sivi madde bu tas degil kum degilki pigment dedigimiz sivi maddesi bunu kim yapabilir..yalan dolan isde vatan sasmaz sana diyorum reklam olma milletin hakkina gecme bence

 14. kandırıkçılar

  Arkadaş devlet var ama denetleme yok. İnsanları 150 tl ye galaxy s4 veriyoruz saç dökülmelerini duduruyoruz beyaz saçı siyah yapıyoruz diye kandırıyorlar. Yetkililerde öylece sömürenleri izliyorlar. Para dönsün de ekonomi iyi görünsünde gerisi önemli değil.

 15. Ahenkle dans eden

  Ürünü 1 ay önce kullandım. Bembeyaz olan saçlarım şimdi masmavi. Tavsiye ediyorum.

  • ahenkle dans etsin istiyoruz

   Ürünü nasil hangi siklikla ne şekilde kullandın açik açik yazarmisin.

 16. Arkadaşlar kimi memnun kimisi değil herkezte farklı reaksyn gösterebilir mi acaba 10 senedir varmış bu ürün gerçekten yalan dolan bi ürün olsa bu kadar süre nasıl piyasada hala satış yapabilsin ürünü ben alalı 1 hafta oluyor kendim deneyip karar vericem buradaki yorumları okudukça karamsarlasyorum o kadar kesin konustularki ürünü sipariş ederken kesinlikle beyazlarınız yok olucak mutlaka garantisini bile veriyorlar anlayamıyorum eğer gercekten bunlar sahtekar ise yaramayan bi ürünü kolaylıkla satabiliyorlar ise yaramdı halde nasıl bu kadar emin konuda biliyorlar tatmin edici bi yorum okuyamadm daha

227 queries 0,397