Kadınların Epilamor Şikayetleri

tv.de kadınların en hassas olduğu noktadan yakaladılar.kesinlikle işe yaramayan ürünlerini öyle anlattılar ki herkes bu mucizeye inandı. sonuç hüsran !!Bu durumda yapılabilecek bir şey yokmu? Düpedüz dolandırıcılık bu, bu yaptıkları yanlarına kar mı kalacak.. Bu üründen şikayeti olan herkes toplanıp bir baskıya sebep olmalıyız, en azından bundan sonra bu ürünü alacaklar bir kez daha düşünür..

4 Yorum

  1. edanur hıdır

    sahtekarlar dolandırıcılar bu yanınıza kar kalmayacak sizlere hakkımı helal etmiyorum allah bunun hesabını sebep olan herkezden sorsun.
    utanmadan kulhakkı dediniz ahlaksızlar sizin gibi insan sayılan canlılar yüzündenannem maf oldu bu şikayeti canlı yayında okumanızı bekliyorum bize bu ürünü satanları allahıma haval ediyorum

  2. Edanur hanim ,, bende aldim bu setten yeni. Basladim kullanmaya ama suan durakladim yanii ,,, faydasini gormedinzmi acaba ogrenebilirmiyim cok tereddutteyim cevap yazarsaniz sevinirim.

  3. ürünü bende kullandım bende hakkımı helal etmiyorum hiç bir şekilde etkisini görmedim ağdası zaten hiç bir işe yaramıyor kollarım maf oldu

  4. Üründen hiç memnun Deqilim allah beLanızı versin Sizi Ve rekLamda oynayan M.Ali erbil Çiğdem tunç OnLara gvnDk paramız gitti DuyguLarımızLa oynanDı hakkımızı Arayacaqızz Sizi ALLaha havale ediyoruz.!

223 queries 0,330