Jinsei Kolye Kullanıcı Yorumları | Jinsei Power Kolye

Bu başlık Jinsei Kolye Kullanıcı Yorumları için açılmıştır. Sizde burada jinsei power gümüş kolye kullananlar tarafından yapılan yorumları okuyabileceğinzi gibi dilerseniz yapılan yorumlara cevaplar yazabilirsiniz.. Lütfen diğer insanlarında bu yorumları okudunu unutmayalım ve yorumlarınızı yazarken tarafsız olmaya özen gösterelim..

Üretici Açıklaması:  Jinsei Power Gümüş Kolye, bedenin biyolojik dengesini yıprataran ve yapısında geri dönüşü olmayan izler bırakan elektromanyetik dalgaların etkisini azaltmaya yardımcı olur. Vücudun çevresinde koruyucu bir aura olusturarak cep telefonu, baz isyasyonları, wireless ve kablosuz tüm cihazların yaydığı radyo frekans dalgarına karşı sizi korumaya çalışır.

Uzmanlar insan sağlığını ciddi anlamda tehtit eden radyo frekansların zararlarından bahsediyorlar. Bir taraftan gelişmiş teknoloji’den yararlanırken, diğer taraftan radyo frekans dalgaları yayan, cep telefonu, radyo ve telefon vericileri, baz isyasyonları, bilgisayarlar, kablosuz internet antenleri, uydu antenleri, mikro dalga fırın, saç kurutma makinası vb. cihazlar’ın yaydığı tehlikelere işaret ediyorlar. Bu frekans dalgaları, vücudun enerjisini ve direncini düşürüyor, hücrelerin hastalıklara karşı mücadele etmesine de engel oluyorlar.

222 queries 0,320