İlvina Naturel Form Çay Kullanıcı Yorumları

İlvina Naturel Form Çay (Limonlu – Elmalı – Portakallı), İlvina Naturel Form Çay Kullanıcı Yorumları başlığı altında ilvina doğal form bitki çayı şikayetleri ve önerileri paylaşılmaktadır. Siz de ilvina çay ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz?

Dört ayrı tatta, keyifle içebileceğiniz elmalı, limonlu, portakallı ve yeşil çaylı İlvİna Form Çay formda kalmanın en doğal içimini sunuyor. İçerdiği bitki karışımı, kalori emilimini azaltma özelliği sayesinde, kalori alımını mimimuma iner, fazla yağların idrar yoluyla dışarı atılmasını sağlar.

İlvina Form Çay, metobolizmanın daha iyi çalışmasını sağlayacağından, kilo verme süresi daha sağlıklı bir biçimde hızlanmış olacaktır. Kimyasal tatlandırıcı ve renklendirici kullanılmadan hazırlanmış olup en doğal ve sağlıklı bir şekilde forma girmenizi sağlar.

Not : İlvina Form Çay´a kırmızı rengini veren içeriğindeki hübüsküs bitkisidir. Hiç bir kimyasal madde ve renklendirici içermemektedir.

Kullanım Şekli

Bir süzen poşeti fincan içine koyup, üzerine taze kaynamış su ilave edin ve yaklaşık 5 dakika ağzı kapalı olarak demlenmesini sağlayın. Sabah, öğle ve akşam yemeklerden yarım saat önce olmak üzere günde üç poşet çay içiniz.

220 queries 0,195