hürrem hamam otu yağı yorumları sitesi

Arkadaşlar hürrem sultan dizisi sonrası hürrem hamam otu yağı diye birşey çıkmış. Bu başlıkta ise hürrem hamam otu yağı yorumları ve hürrem hamam otu yağı kullanıcı yorumları paylaşılacaktır. Siz de hürrem hamam otu yağı hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz?

Belki henüz kimsecikler yorum yapmamış olabilir çünkü ürün piyasaya yeni çıkmış durumdadır. Bu nedenden dolayı da hürrem hamam otu yağı hakkında pekde yorum olmayabilir. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

2 Yorum

  1. merhaba ben daha yeni sipariş verdim geldi ve bugün ilk defa sürdüm fakat nette bida araştırırken zehirli olduğunu falan yazmış acaba doğru mu?bide ben istanbul günün fırsatından sipariş verdim hürrem sultan hamam otu yağı yazıyo üzerinde metalik barkodu var ama hologrami 7haneli acaba ben yanıldım mi =s bilemiyorum zarari olur mu bunu kullansam.?

  2. merhaba bende bu ürünü kullanmak istiyorum ama korkuyorum bir yan etkisi varmı diye eğer gerçekten kökten çözümmü kullanan varsa yazsın lütfen zeynep sende almışsın inşallah kurtulursun

223 queries 0,676