Hollywood Smile Diş Beyazlatma Kalemi

Diş beyazlatma bir çok kişinin problem olarka gördüğü sorundur. Hollywood Smile Diş Beyazlatma Kalemi galiba aradığınız bir ürün olacaktır. Hollywood Smile adından da anlaşılacağı gibi hollywood yıldızlarının parlayan dişlerinin sırrıdır. Bu başlık altında Hollywood Smile Diş Beyazlatıcı Kalemi hakkında biraz bilgi vermek istedik.. – türkçe destek

Şık, çekici bir gülümseme için formüle edilmiş, “on the go” uygula ve çok formda, 5 dakikada sonuç vermeye başlayan çok özel bir üründür. Uygulama süresi içerisinde rahat, ağrısız ve acısız olarak 10 tona kadar beyazlatma elde edebilirsiniz.

Profesyonel Hollywood Smiles USA Beyazlatıcı Kalem;

Tüm formülasyon özellikleri ile diş hekimlerinin uyguladığı beyazlatma kalitesinde, güçlü, güvenli ve çok uygun fiyatının yanında, çantanızdan eksik etmeyeceğiniz şıklıkta tasarımı ile eşsiz bir üründür.

Muhteviyatında Karbamit Peroksit içermeyen jeller in diş beyazlatma etkisi hiç yoktur.  Aynı zamanda Karbamit Peroksit’in yüzdesel olarak oranı da beyazlatma gücünü temsil eder.  Muhteviyatında eksik formülasyona sahip ürünler dişlerde plak ve tartar oluşumuna neden olur.

Hollywood Smile Diş Beyazlatma Kalemi
Hollywood Smile Diş Beyazlatma Kalemi
224 queries 0,451