Hemoroit-Basur Ağrılarına Bitkilerle Bitkisel tedavi

Hemoroit-Basur Ağrılarına Bitkilerle tedavi kullanıcı yorumları başlığı.. kullanıcı yorumları Fistülünüzü ya lastikle boğarak çürütüp koparacağınız veya lazerlekesip yarayı yakacağız deseler ve bunun için de 1 milyar 300 milyon liraisteselerdi…Hem parası çok,hem ızdırabı çok bir işten,patlıcanın,yeşilsoğanın sayesinde sapları kaynatıp suyunu içerek beş günde parasıyok,ızdırabı yok bir şekilde kurtulsaydınız,bu başlığa az bile derdiniz.

36 yıldır devamlı sanki tuvalet ihtiyacı var gibi bir hisleyaşamanın,üstelik ağrı ve kanamanın olmasının ne demek olduğunu ancak buderdi çeken bilir.Allah,sebep olandan razı olsun.Gazetede anlatıldığı gibi, 10 adetkemer patlıcanın yeşil sap kısmını 10 bardak su ile kaynatıp, bu sudansabah akşam bir bardak içtim.

Beşinci gün sonunda basur diye bir derdimkalmadı.Sevincimden sokaklarda bağırıp bu derdi hala çeken kardeşlerimeduyurmak istiyorum ve ilaçla tedavisi yok denilen bu hastalığın çaresinipatlıcanın sapına yerleştiren Yüce Rabbime sonsuz şükürler olsun diyorum.”

Alıntı yapılmıştır.

220 queries 0,193